Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.09.2020 o 19:49, Tusio1911 napisał:

Siemka, dostaliśmy od dewelopera karty rabatowe i od PANEL-POL jest rabat na 10%, a na BEL-POL nie ma informacji. Wiecie może jak działa ta karta z BEL-POL? 

Cześć, z informacji które dostaliśmy w BEL-POL na karcie mieliśmy 7% rabatu. Jednak przy wyliczaniu tych samych paneli i podłóg BEL-POL wychodził znacznie drożej mimo bazowych cen odrobinę niższych - duże koszty dodatkowe za montaż, transport itp.

Odnośnik do posta
  • Odpowiedzi 677
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po pierwsze, nie jest fajne zaczynanie bytności na forum od oskarżeń. Po drugie, jesli chodzi o zapachy. Na pewno, bedzie kilka, kilkanaście dni w roku, kiedy smród doleci do bloków, ale i tak Słone

Faktycznie, temat budowy jest teraz powodem do najwiekszego zmartwienia. Pomyśl o tych ktorym zalewa domy po drugiej stronie Serafy i o tych którzy juz mieszkają i mają problem a nie o dziurze w ziemi

To czarne po prawej to pewnie na wiatę śmietnikową, fajnie że uchowało się jedno drzewo  ciekawe kiedy zaczna robić coś z tym placem zabaw itd.

Posted Images

8 godzin temu, RafWro napisał:

Cześć, z informacji które dostaliśmy w BEL-POL na karcie mieliśmy 7% rabatu. Jednak przy wyliczaniu tych samych paneli i podłóg BEL-POL wychodził znacznie drożej mimo bazowych cen odrobinę niższych - duże koszty dodatkowe za montaż, transport itp.

Dzięki za informację 

Odnośnik do posta

Cześć Sąsiedzi! 

Dziś wszedł majster na mieszkanie i zauważył ... Parapet w salonie wybrzuszony i pęknięty. Dwa pozostałe parapety wybrzuszone i pod każdym pęknięcia (większe lub mniejsze). 

Jestem przekonany, że przed odbiorem i w dniu odbioru tego nie było. 

Siedem osób oglądało mieszkanie i oczywiście parapety. Nie wierzę, że nikt by tego wcześniej nie zauważył. 

Co mamy robić w takiej sytuacji i gdzie się zgłaszać w celu naprawy powstałej sytuacji? 

Pozdrawiam. 

Sąsiad spod nr. 22

IMG_20200914_151014.jpg

IMG_20200914_154153.jpg

IMG_20200914_154314.jpg

Edytowane przez Hiob
Odnośnik do posta
Godzinę temu, Hiob napisał:

Cześć Sąsiedzi! 

Dziś wszedł majster na mieszkanie i zauważył ... Parapet w salonie wybrzuszony i pęknięty. Dwa pozostałe parapety wybrzuszone i pod każdym pęknięcia (większe lub mniejsze). 

Siedem osób oglądało mieszkanie i oczywiście parapety. Nie wierzę, że nikt by tego wcześniej nie zauważył. 

Co mamy robić w takiej sytuacji i gdzie się zgłaszać w celu naprawy powstałej sytuacji? 

Pozdrawiam. 

Sąsiad spod nr. 22

IMG_20200914_151014.jpg

IMG_20200914_154153.jpg

IMG_20200914_154314.jpg

Ja mialem taki parapet jak na 3, to mi go naprawili, ale to bylo jeszcze zglaszane na przedodbiorach. Sądze że dzwonić do Develii lub usterki.krakow@develia.pl. 

Odnośnik do posta
14 godzin temu, Olimpkrj napisał:

Pewnie potem będzie mniej, jak to z tym PolEnergio jest kiedy oni coś wyślą? :D

A dzwonili do mnie wczoraj bo mieli problem rozczytac mojego pisma, wiec cos tam juz wklepuja do systemu :P. Dostalem informacje ze zaliczka za smieci potem bedzie zmieniona z m2 na ilosc osob.

Odnośnik do posta

Witam przyszlych sasiadow. Zakladajac ze kazdy stolarz robiacy kuchnie mowi ze ma terminy 3-4 miesieczne od momentu zrobienia pomiarow na mieszkaniu, mam pytanie czy udalo sie komus z was "zorganizowac"  klucze do swojego mieszkania wczesniej niz oficjalny odbior, w celu okazania ekipie remontowej mieszkania?

Odnośnik do posta
25 minut temu, Przemek napisał:

Witam przyszlych sasiadow. Zakladajac ze kazdy stolarz robiacy kuchnie mowi ze ma terminy 3-4 miesieczne od momentu zrobienia pomiarow na mieszkaniu, mam pytanie czy udalo sie komus z was "zorganizowac"  klucze do swojego mieszkania wczesniej niz oficjalny odbior, w celu okazania ekipie remontowej mieszkania?

Były przed odbiory jakiś miesiąc czy 2 wcześniej, więc ewentualnie wtedy możesz kogoś tam zabrać ze sobą.

Odnośnik do posta
11 minut temu, mocnyszwed napisał:

Były przed odbiory jakiś miesiąc czy 2 wcześniej, więc ewentualnie wtedy możesz kogoś tam zabrać ze sobą.

A orientujesz sie ile osob moze byc na takim przed odbiorze, bo na jednym z watkow przeczytalem ze takich osob moze byc 2?

Odnośnik do posta

Drodzy sąsiedzi, proszę dokładnie sprawdzajcie który zawór z wodą otwieracie, skrzynki dostępne są dla wszystkich. Przez weekend  ktoś odkręcił nie swój zawór przez co wywaliło nam wodę w łazience a akurat mieliśmy ściągnięty grzejnik 😔

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Sylwia napisał:

Drodzy sąsiedzi, proszę dokładnie sprawdzajcie który zawór z wodą otwieracie, skrzynki dostępne są dla wszystkich. Przez weekend  ktoś odkręcił nie swój zawór przez co wywaliło nam wodę w łazience a akurat mieliśmy ściągnięty grzejnik 😔

Myślałem że tylko mnie spotkał ten niefart na szczęście byłem w domu i miałem okazję od razu poznać swojego sąsiada  :D oczywiście podpinam się pod apel szczególnie gdy wszystko rozbebeszone i remonty w bloku wrą tak wiadomo stosować zaślepki, zaworki, hydrauliczne korki itp. uprzedzając komentarze :) w tym amoku człowiek naprawdę zapomina o takich sprawach. Podsumowując nie odkręcaj nie swojego zaworka numerki są zawsze na rurkach :) !! 

Odnośnik do posta
W dniu 14.09.2020 o 20:53, Hiob napisał:

Cześć Sąsiedzi! 

Pozdrawiam. 

Sąsiad spod nr. 22

IMG_20200914_151014.jpg

IMG_20200914_154153.jpg

IMG_20200914_154314.jpg

czesc, czy wymienili Ci parapet i jest juz wszystko ok  ? .. u mnie po wymianie okazało sie ze rama od okna już zdarzyła się wygiąć i po obstawieniu nowego parapetu mam szczelinę na ok 2 mm na środku miedzy parapetem a oknem ... dumają co z tym fantem teraz zrobić

Odnośnik do posta
5 godzin temu, Franzz napisał:

Myślałem że tylko mnie spotkał ten niefart na szczęście byłem w domu i miałem okazję od razu poznać swojego sąsiada  :D oczywiście podpinam się pod apel szczególnie gdy wszystko rozbebeszone i remonty w bloku wrą tak wiadomo stosować zaślepki, zaworki, hydrauliczne korki itp. uprzedzając komentarze :) w tym amoku człowiek naprawdę zapomina o takich sprawach. Podsumowując nie odkręcaj nie swojego zaworka numerki są zawsze na rurkach :) !! 

dlatego zawsze wkręcaj korek  ;) .. majstrów nie upilnujesz

Odnośnik do posta