Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już się wszystko uda i zamieszkamy tam to może warto jakąś akcję zrobić, chodźby poprosić Nawigatora żeby tam dwa razy w roku chociaż kosił albo poszukać jakiegoś pana z usługami koszenia żeby zrobił porządek. Pytanie czy można tak tam wejść na teren i sobie kosić.. kto tym administruje?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zauwazylem smieszna rzecz, bylem z drugiej strony serafy (tam gdzie te niskie domki od strony kolei) i na samym koncu od strony autostrady konczy sie ten betonowy murek, tylko w bardzo dziwny ostry stozek a nie zaden kwadrat, czy ktos wie dlaczego i po co tak jest? Niestety nie zrobilem zdjecia...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 5.02.2019 o 00:42, mocnyszwed napisał:

Zauwazylem smieszna rzecz, bylem z drugiej strony serafy (tam gdzie te niskie domki od strony kolei) i na samym koncu od strony autostrady konczy sie ten betonowy murek, tylko w bardzo dziwny ostry stozek a nie zaden kwadrat, czy ktos wie dlaczego i po co tak jest? Niestety nie zrobilem zdjecia...

Co jest nie tak z tym murkiem? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Monkoko napisał:

Co jest nie tak z tym murkiem? 

Ten murek idzie jakos tak i w ten sposob sie konczy (biała linia), jakos dziwnie mi sie wydaje, czemu akurat w ksztalcie trojkata a nie kwadrat czy co kolwiek innego? chyba ze tam sie konczy juz ich dzialka? ale nie mam pojecia, ten trojkat jest bardzo waski, a tam ma niby gdzies powstawac "plac zabaw".

murek.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć, czy ktoś z was otrzymał już plan mieszkań jeśli chodzi o rozmieszczenie gniazdek, kaloryferow itp? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 8.02.2019 o 09:56, mocnyszwed napisał:

Ten murek idzie jakos tak i w ten sposob sie konczy (biała linia), jakos dziwnie mi sie wydaje, czemu akurat w ksztalcie trojkata a nie kwadrat czy co kolwiek innego? chyba ze tam sie konczy juz ich dzialka? ale nie mam pojecia, ten trojkat jest bardzo waski, a tam ma niby gdzies powstawac "plac zabaw".

murek.png

Masz rację... chodzi o działki...

Zrzut ekranu 2019-02-10 o 21.41.45.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, Sylwia napisał:

Cześć, czy ktoś z was otrzymał już plan mieszkań jeśli chodzi o rozmieszczenie gniazdek, kaloryferow itp? 

My dostaliśmy ale trzeba poprosić dewelopera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jagnieś dzięki za zdjęcia. I prosimy o więcej raz na jakiś czas. Wszak emigranci nie często bywają w Krk :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 10.02.2019 o 23:42, Rafik napisał:

My dostaliśmy ale trzeba poprosić dewelopera.

My prosimy i mówią że rzuty z wymiarami są ciągle niedostępne... Czy może je podać z kim się kontaktowaliście? Kto tam jest po sprzedaży odpowiedzialny za takie sprawy teraz? Chcieliśmy prosić o postawienie dodatkowej ścianki w mieszkaniu i nie odpisują. Pliz help.. 🙁

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziś kontaktowalismy się z Pawłem Niedzielą. Nie wcześniej jak za dwa tygodnie mamy otrzymać dokładny plan mieszkania. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Takie jego właścicielskie prawo :) zastanawiam się tylko, czy jest jakiś przepis, który zmobilizowałby właściciela do utrzymania porządku na jego złotodajnych działkach, żebyśmy nie musieli oglądać tych chaszczy przy wjeździe na osiedle. Szukałem, kopałem, ale nic konkretnego nie znalazłem. To jest zresztą problem ogólnokrakowski. W każdej części miasta są działki $$$, które straszą.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 godzin temu, Maciek napisał:

Takie jego właścicielskie prawo :) 

Dokładnie wg. tego samego właścicielskiego prawa ma na działce haszcze. "Panie, ja tą działkę mam po to żeby tam te haszcze rosły" ;)

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
20 godzin temu, Jagnieś napisał:

Ziemia nie należąca do LCC. Właściciel chce ponoć górę $$ i tak sobie stoi poletko

Poletko sobie stoi bo jest problem z dostępem do tych działek, co Ci po działce do której nie będziesz mógł dojeżdżać ? aktualnie toczą się sądowe potyczki dot. ustanowienia służebności drogi. 

Edytowane przez Franzz
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta