Skocz do zawartości
btr

Szukamy mieszkania na Słonecznym

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów a w szczególności naszych przyszłych sąsiadów ze Słonecznego ;)

Na wstępnie, jeśli jest lepszy dział (nie udało mi się znaleźć) na taki post to proszę adminów o przeniesienie.

Stoimy w kolejce do dziury którą kopią na końcu osiedla i stwierdziliśmy że byłoby ciekawie przenieść się już na osiedle gdzie będziemy docelowo mieszkać.

W związku z tym pytanie do forumowiczów, czyt ktoś może chce wynająć mieszkanie jakoś do końca 2020. Jesteśmy rodzinką dwie osoby z malutkim dzieckiem, więc nie potrzebujemy wielkiego lokum, raczej coś średniej wielkości w rozsądnej cenie. Nie musi być od teraz ;)

Pozdrawiamy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, posiadam na osiedlu Złocień mieszkanie 30m, na parterze z ogródkiem, 2 pokoje (1 z aneksem kuchennym). 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Mieszkam na Słonecznym od początku, w pierwszym etapie. Mieszka mi się dobrze, bardzo lubię ten rejon. Natomiast od razu uwaga - jeśli nie zamierzacie kupić garażu podziemniego do mieszkania to nawet się nie zastanawiajcie nad kupnem. Z parkowaniem jest hardkor, a liczba dostępnych miejsc się ciągle kurczy (ostatnio np. zamknięto wielki parking przy Telefonice, z którego parę osób korzystało w sytuacjach podbramkowych). Teraz oddają do użytku 2 nowe bloki - mimo że nie widziałem żadnych lokatorów jeszcze, to wszystkie miejsca parkingowe pod tymi blokami są już zajęte, a sytuacja pod blokami wcale się przez to nie rozładowała. Jak dojdą nowi lokatorzy to dopiero będzie kabaret. 

Pozdr

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie byly obowiązkowe. Ja mam mieszkanie bez miejsca w b16. Ale fakt rozmowa z developerem zaczynała się od info o ktorym napisałeś. Natomiast jak ktoś nie chcial, to nie wciskali na sile. My wzielismy pozniej, w b17, jak zorientowalismy się co się dzieje z parkowaniem na osiedlu. Ale fakt, że miejsca w b16 sprzedaly się szybko. W lipcu 2018 wolnych miejsc juz nie bylo. Finalnie garaz w b17 jest zresztą lepszym wyborem. Jak ktos zejdzie na dół, to bedzie wiedzial o co chodzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie dobry układ bo tak powinno byc chyba ze ktoś tyko rowerem jeździ a cena i tak dobra, bo na innych osiedlach osprzedaja sobie po 50k. Pozatym cos pamiętam z rozmowy ze to chodzilo powyżej jakiegoś metrażu.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 10.01.2019 o 12:00, Abermon napisał:

Od b16 rożni się tym że jest wyżej, wiec w razie zalania... emoji6.png różnica poziomów jest spora.

B16 i b17 to jedna hala garażowa, jest na takich samych poziomach, tak jak cały kompleks B16, b17

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
B16 i b17 to jedna hala garażowa, jest na takich samych poziomach, tak jak cały kompleks B16, b17

Zdziwię Cię, ale nie. Zejdź na dół i zobacz ze z garażu b16 do garażu b17 jest podjazd. Różnica poziomów minimum 60cm.  Ogólnie wygląda na to że b17 jest wyżej. Jak wejdziesz między budynki, to widać jak zestopniowany jest zielony taras pomiedzy budynkami (ten za szybami) i właśnie pod tym tarasem jest przejazd pomiedzy halami garażowymi.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
19 godzin temu, Abermon napisał:

Zdziwię Cię, ale nie. Zejdź na dół i zobacz ze z garażu b16 do garażu b17 jest podjazd. Różnica poziomów minimum 60cm.  Ogólnie wygląda na to że b17 jest wyżej. Jak wejdziesz między budynki, to widać jak zestopniowany jest zielony taras pomiedzy budynkami (ten za szybami) i właśnie pod tym tarasem jest przejazd pomiedzy halami garażowymi.

możliwe że masz racznie, faktycznie jest delikatna różnica na tarasach, ciekawe z czego wynika - może nie 60 cm ale kilkanaście jest... ciekawe czy płyta garażu też jest wyżej, bo na "oko" nie widać zbytniej różnicy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem że dział ma tytuł Osiedle Słoneczne Miasteczko i używany jest tutaj skrót myślowy "Słoneczne" jednak chciałbym zwrócić uwagę że osiedle Słoneczne ze złocieniem nie ma i nie będzie raczej miało nic wspólnego gdyż to nie ta dzielnica - to nawet nie ta strona Wisły.

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta