Skocz do zawartości
tango

wybór na radnego 2018.02 GRUDZIEŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem kandydatem na radnego oś Złocień,mieszkam na osiedlu już 12lat,chcę przyczynić się do polepszenia warunków życia wszystkich mieszkańców.

Proponuję budowę ekranów akustycznych przy nasypach kolejowych,budowę boiska sportowego do gry w piłkę nożną, wybieg dla psów, przedłużenie linii tramwajowej z ul.Lipskiej do Garbarni.

stworzenie górki do zabaw zimowych dla dzieci,na ul.Półłanki utworzenie drugiego pasa jezdnego niezależnego do wjazdu z kierunku Pl.Rybitwy na ul.Agatową,z ul.Agatowej likwidację znaku STOP,

Dodatkową linię autobusowa Złocień-Mateczny-Rondo Grunwaldzkie, koniecznie drugi lekarz w naszej przychodni, więcej propozycji dostępna na facebook.

Dodam ze szkoła podstawowa jest koniecznością na osiedlu,aby była należy zakupić działkę np.tę działkę obok Biedronki,bo za darmo to nikt nie da,jest to w zasięgu.

Proszę o oddanie na mnie głosu 02 GRUDZIEŃ 2018

ZBIGNIEW LEŃCZOWSKI

POZDRAWIAM SERDECZNIE

ń

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Witam
Jestem kandydatem na radnego oś Złocień,mieszkam na osiedlu już 12lat,chcę przyczynić się do polepszenia warunków życia wszystkich mieszkańców.
Proponuję budowę ekranów akustycznych przy nasypach kolejowych,budowę boiska sportowego do gry w piłkę nożną, wybieg dla psów, przedłużenie linii tramwajowej z ul.Lipskiej do Garbarni.
stworzenie górki do zabaw zimowych dla dzieci,na ul.Półłanki utworzenie drugiego pasa jezdnego niezależnego do wjazdu z kierunku Pl.Rybitwy na ul.Agatową,z ul.Agatowej likwidację znaku STOP,
Dodatkową linię autobusowa Złocień-Mateczny-Rondo Grunwaldzkie, koniecznie drugi lekarz w naszej przychodni, więcej propozycji dostępna na facebook.
Dodam ze szkoła podstawowa jest koniecznością na osiedlu,aby była należy zakupić działkę np.tę działkę obok Biedronki,bo za darmo to nikt nie da,jest to w zasięgu.
Proszę o oddanie na mnie głosu 02 GRUDZIEŃ 2018
ZBIGNIEW LEŃCZOWSKI
POZDRAWIAM SERDECZNIE

ń
Czy oprócz tych pięknych haseł można prosić o jakieś konkrety? W jaki sposób zamierza Pan te wszystkie obietnice zrealizować?

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panie Zbigniewie,

Założył Pan konto godzine przed dodaniem tego wpisu. Może warto było dołączyć do nas wcześniej i podyskutować o sprawach osiedla a nie szukać darmowych głosów?

Żaden z kandydatów nie próbuje nas do siebie przekonać, mają wyborców w dupie. Najłatwiej porozklejać plakaty, zaśmiecić wszystko ulotkami, a gdy trzeba podyskutować to usta milczą.

Taka to polityka, ważne że kasa się zgadza.

• Like 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szanowny Panie kandydacie.

Jestem z komitetu "My, Złocień' i wszystkie powyższe aktywności, z ekranami akustycznymi i szkołą na czele już zostały przez nas rozpoczęte. Nie przypomniam sobie, żeby wcześniej zgłaszał się Pan z jakąkolwiek chęcią pomocy. Bardzo proszę napisać dlaczego dopiero teraz Pan się obudził (a jeśli nie teraz to co już udało się Panu załatwić?), jak Pan zamierza wszystkie te obietnice spełnić, z kim należy rozmawiać np o ekranach akustycznych (kto decyzuje o ich ewentualnej budowie) i czy wie Pan na jakim etapie jest załatwianie wszystkich wspomnianych przez Pana powyżej prac?

• Like 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 godzin temu, tango napisał:

Hio hio hio, co prawda to prawda, nie ma nic za darmo 👍

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szanowny Panie kandydacie.
Jestem z komitetu "My, Złocień' i wszystkie powyższe aktywności, z ekranami akustycznymi i szkołą na czele już zostały przez nas rozpoczęte. Nie przypomniam sobie, żeby wcześniej zgłaszał się Pan z jakąkolwiek chęcią pomocy. Bardzo proszę napisać dlaczego dopiero teraz Pan się obudził (a jeśli nie teraz to co już udało się Panu załatwić?), jak Pan zamierza wszystkie te obietnice spełnić, z kim należy rozmawiać np o ekranach akustycznych (kto decyzuje o ich ewentualnej budowie) i czy wie Pan na jakim etapie jest załatwianie wszystkich wspomnianych przez Pana powyżej prac?
Zgadzam się w pełnej rozciągłości. Umiejętności i możliwości kandydatów kończą się tam gdzie kończą się obietnice wyborcze. Dalej jest czarna dziura. Dodatkowo najlepiej podpiąć się pod rozpoczęte inwestycje. Od razu przypomniał mi się odcinek Kapitana Bomby "Czas wyborów". Nazywam się Domino Jachas :D Jak mnie wybierzecie to obiecuję - średnia hawajska dla każdego! Do tego wóda i koks w każdej ilości.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, SuperON napisał:

Pan miał takie ulotki, niewielkie przyklejane kolo klatek, po których pozostał klej na elewacji?

U mnie na klatce też ktoś "usunął" reklamę Pana z PiS'u. Ślady z kleju niestety również zostały :/ Aczkolwiek nie jestem pewien czy to akurat ten Pan.

Dodam ze szkoła podstawowa jest koniecznością na osiedlu, aby była należy zakupić działkę np.tę działkę obok Biedronki,bo za darmo to nikt nie da,jest to w zasięgu.

Mnie natomiast do szału doprowadza sytuacja w której kandydat na Radnego Dzielnicy nie potrafi napisać poprawnie jednego zdania w ojczystym języku. 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 minut temu, sledzik1984 napisał:

Mnie natomiast do szału doprowadza sytuacja w której kandydat na Radnego Dzielnicy nie potrafi napisać poprawnie jednego zdania w ojczystym języku. 

O to to. Jak ktoś kandyduje na jakiś urząd na którym będzie reprezentował ludzi i nie potrafi się ubrać w koszulę i marynarkę (akurat tutaj odnoszę się do wyborów samorządowych, gdzie spotkałem się z takimi przypadkami) czy nie potrafi się składnie wypowiedzieć to w zasadzie nie interesuje mnie co ma do powiedzenia bo nie chcę, żeby ktoś taki mnie reprezentował. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ładnie żeś Pan zasyfił osiedle swoimi ulotkami

miałem się nie fatygować na wybory ale specjalnie w podziękowaniu za zaflejtuszenie mojej klatki pojadę i zagłosuje na byle kogo byle nie Pan Zbigniew Leńczowski

• Haha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Już 12 etat temu kupując mieszkanie sprzedający zapewniał mnie że lada dzień zaczną stawiać ekrany.to lada dzień trwa do dziś.Powodzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 godzin temu, tango napisał:

Witam

Już 12 etat temu kupując mieszkanie sprzedający zapewniał mnie że lada dzień zaczną stawiać ekrany.to lada dzień trwa do dziś.Powodzenia.

Oj nie ładnie... przegrało się to trzeba przełknąć łyżkę dziegciu i żyć dalej a nie tupać buńczucznie nóżką. Bo brzmi to tak:

Beze mnie nic nie załatwicie. 

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 godzin temu, tango napisał:

Witam

Tak Minister Infrastruktury dyskretnie spławił w sprawie ekranów Panią Poseł a Pan to byś załatwił. 

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I widzisz Pan, Panie Leńczowski... po co było się wychylać? Nic Pan nie napiszesz - źle, bo milczysz. Napiszesz - też źle, bo napisałeś, ale za późno i nie to, co oświecony lud chciał przeczytać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy Ty uderzasz do ludzi, że mieli czelność mieć wątpliwości wobec postulatów sformułowanych bez pomyślunku wobec ludzi, którzy widocznie mają większą wiedzę o ich realizacji niż sam obiecujący? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czy Ty musisz widzieć rzeczy, których nie ma? To, że użyto w wypowiedzi sformułowania "oświecony lud" nie świadczy o tym, że piję do Was. Zajmujecie się osiedlem, jego problemami i wlaczycie o swoje? Zajmujcie się, walczcie. Chodzi o to, że skoro jesteście w temacie, to byle słówka Was nie przekonają i nie dacie się omamić i nie zagłosujecie na tego Pani tylko z tego powodu, że jako jedyny tu napisał obiecanki cacanki. Śmieszy mnie jedynie to, że ludziom się nie dogodzi. Nikt się nie odezwał, to już źle, bo jak głosować na ludzi, ktorzy się nie przedstawili, nie napisali jakie są ich pomysły na ewentualną kadencję, a jak już jeden się wychylił, to został zbombardowany. Wiadomo przecież, że każdy w teorii zrobiłby multum rzeczy i naobiecuje zlotych gór, a później totalna amnezja. Chcieliście, to sie ktoś odezwał, ale po co od razu tak naskakiwać na ludzi? Mam nadzieję, że zostałeś oświecony i juz wiesz, co autor miał na myśli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 godzin temu, sledzik1984 napisał:

Oj nie ładnie... przegrało się to trzeba przełknąć łyżkę dziegciu i żyć dalej a nie tupać buńczucznie nóżką. Bo brzmi to tak:

Beze mnie nic nie załatwicie. 

Chyba najcelniejsza odpowiedź,

Niestety, ale teraz dyskusja bylego kandydata jest nie na miejscu. Trzeba bylo sie odzywac wczesniej, rozmawiac z ludźmi, z komitetem i uzyskac jego poparcie, a tak? Rownie dobrze ja.mógłbym przystapic do wyborów, tylko po co mi to? Przegralbym na przedbiegach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, pociag napisał:

Niestety, ale teraz dyskusja bylego kandydata jest nie na miejscu. Trzeba bylo sie odzywac wczesniej, rozmawiac z ludźmi, z komitetem i uzyskac jego poparcie, a tak? Rownie dobrze ja.mógłbym przystapic do wyborów, tylko po co mi to? Przegralbym na przedbiegach

Patrząc na inne dzielnice to wcale niekoniecznie byś przegrał bo te wybory to jest generalnie jakiś absurd. Frekwencja na poziomie 7 do 10% per okręg wyborczy, realnie rzecz biorąc większość kandydatów albo nie przedstawiła żadnego programu albo przedstawiła taki jak Pan Leńczowski. Bo tak naprawdę Pan Leńczowski chciał na forum znaleźć jakiś tam elektorat a tak naprawdę sam się zaorał. 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
33 minuty temu, pociag napisał:

Twierdzisz, że jestem kimś za kogo Ty mnie uważasz, bo otwarcie wyrażam swoje zdanie? Jakie to smutne. Nie muszę być byłym kandydatem, by pisać, jak ja to widzę. Swoją drogą, jak już komentujesz czyjąś wypowiedź, to opieraj się na wlasnej argumentacji i nie cytuj czyjejś wypowiedzi. Śledzik ma też rację w tym, co pisze, bo kandydat do tej pory mógł przynajmniej zakasać rękawy i starać się z innymi walczyć o postulaty, które przedstawił. Nie mniej jednak nadal podtrzymuję to, co zostało naoisane wyżej. Czego ten człowiek w tym konkretnym wypadku by nie zrobił, byłoby źle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta