Skocz do zawartości

Wybory do Rady Dzielnicy

Rekomendowane odpowiedzi

Kandydat niezależny, wiceprezes zarządu KS Bieżanowianka

I z tych dwóch powodów głosujmy na Pana ;)

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego klubu przemęcza, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat!
To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 2
  • Haha 2

To ja będę miał niezależnego kandydata a właściwie kandydatkę z osiedla. To osoba która jest w tym momencie w zarządzie spółdzielni ale wyłoniona z mieszkańców osiedla Złocień. Osoba która może pochwalić się skutecznością w załatwianiu spraw na rzecz mieszkańców. Osoba ta ma również poparcie spółdzielni Śnieżka. Niedługo wrzucę więcej szczegółów. Wy sami ocenicie i oddacie głos zgodnie z sumieniem.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

1. ĆWIĘKA TADEUSZ ANTONI wiek: 64 zawód: PRACOWNIK BIUROWY zam. JASIEŃSKIEGO   popierany przez: NIEZALEŻNY  2. DZIEDZIC ALEKSANDRA wiek: 32 zawód: PRAWNIK zam. MOGIŁKI   popierany przez: PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ  3. JOŃCA RAFAŁ wiek: 45 zawód: MGR POLITOLOGII I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH zam. JAGLARZÓW   popierany przez: NIEZALEŻNY  4. MAŁEK JACEK wiek: 39 zawód: NAUCZYCIEL zam. JAGLARZÓW   popierany przez: PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA, BEZPARTYJNY

To są kandydaci na których mogą głosować mieszkańcy ulicy Czeczów

• 2 weeks later...
W dniu 20.11.2018 o 14:48, Malachit1980 napisał:

1. ĆWIĘKA TADEUSZ ANTONI wiek: 64 zawód: PRACOWNIK BIUROWY zam. JASIEŃSKIEGO   popierany przez: NIEZALEŻNY  2. DZIEDZIC ALEKSANDRA wiek: 32 zawód: PRAWNIK zam. MOGIŁKI   popierany przez: PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ  3. JOŃCA RAFAŁ wiek: 45 zawód: MGR POLITOLOGII I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH zam. JAGLARZÓW   popierany przez: NIEZALEŻNY  4. MAŁEK JACEK wiek: 39 zawód: NAUCZYCIEL zam. JAGLARZÓW   popierany przez: PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA, BEZPARTYJNY 

To są kandydaci na których mogą głosować mieszkańcy ulicy Czeczów

Malachit a czy ktos jest w stanie cokolwiek powiedziec o ktorymkolwiek z kandydatow. Szczegolnie interesuje mnie Pani Aleksandra?

Coś słaba tu dyskusja, żaden z kandydatów nie zabrał głosu, w ogóle do wątku trzeba się przekopać przez forum (może powinien być na głównej stronie?);

inaczej to wyglądało we wcześniejszych wyborach.

O samych kandydatach mało wiemy, z reguły to, że chcą zrobić coś, co zaczęli inni - park, szkołę, stację, Domagały, ekrany akustyczne wzdłuż kolei. W necie znalazłem wywiad z kandydatem nr 3, ale nie wiem czy powinienem umieszczać:

https://krknews.pl/kierowca-startuje-do-rady-miasta-stawki-w-mpk-powinny-byc-wyzsze/

A co do Pani A.Dziedzic, ona się już dostała do Rady Miasta i nie musi mieć mandatu dzielnicowego, żeby móc uczestniczyć w sesjach Rady Dzielnicy, co więcej powinna nawet mieć ustalone stałe konsultacje w siedzibie rady.

Edytowane przez sog

Jak widać z forum korzysta mało osób. A dwóch kandydatów ze Śnieżki się pokazało na zasadzie wręczenia ulotki o sobie. Poza tym wiszą plakaty w miejscach ogólnodostępnych i na klatkach schodowych w blokach śnieżki. Można się z ulotek czegoś dowiedzieć. Mustafa też już coś napisał o jednej z kandydatek. Dla chcącego nic trudnego.

Te wybory są o tyle istotne, że dotyczą nas bezpośrednio. Jest budżet przeznaczony na dzielnice i o tym jak będzie wydany zadecydują "nasi" radni.

Dziwi mnie natomiast fakt, że te wybory nie zostały przeprowadzone jednocześnie z prezydenckimi. Dla mnie to czyste marnotrawstwo publicznych pieniędzy...

9 minut temu, Bolek napisał:

Jak widać z forum korzysta mało osób. A dwóch kandydatów ze Śnieżki się pokazało na zasadzie wręczenia ulotki o sobie. Poza tym wiszą plakaty w miejscach ogólnodostępnych i na klatkach schodowych w blokach śnieżki. Można się z ulotek czegoś dowiedzieć. Mustafa też już coś napisał o jednej z kandydatek. Dla chcącego nic trudnego.

Te wybory są o tyle istotne, że dotyczą nas bezpośrednio. Jest budżet przeznaczony na dzielnice i o tym jak będzie wydany zadecydują "nasi" radni.

Dziwi mnie natomiast fakt, że te wybory nie zostały przeprowadzone jednocześnie z prezydenckimi. Dla mnie to czyste marnotrawstwo publicznych pieniędzy...

Z forum korzysta sporo osób. Ostatni miesiąc to 2715 unikalnych użytkowników którzy odwiedzili forum 19224 razy generując 106068 odsłon poszczególnych podstron. 

51% to kobiety, 

46% to użytkownicy w wieku 25 do 34 lata, 22% użytkownicy w wieku 35 - 44 lata, 13% w wieku 18 - 24 lata. 

Wydaje mi się to całkiem znośnym wynikiem.