Skocz do zawartości

Miejsca parkingowe/komórki lokatorskie

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Greg napisał:

Opłata zależy od rozmiaru komórki oraz faktu pod którym budynkiem jest miejsce postojowe (z tego co ktoś podsyłał jakiś cennik jest różna opłata kilka złotych różnicy). Mi wyszło 73zł/miesiąc.  

Ok dzieki za info, mimo wszystko myślalem że wyjdzie trochę mniej.

Godzinę temu, Greg napisał:

tak

Dobra, połapałem się już - Metropolis policzył mi za 3 miejsca parkingowe :D I dlatego wyszedł mi czynsz za nie - 200, a nie koło 60, jak Wam wszystkim. Muszę napisać do Metropolis :D
60zł to rozsądniejsza cena, w przeciwieństwie do 200zł.

PS: Sami się już połapali i poprawili :)

Edytowane przez merdigon

• 2 weeks later...

Jak wyjeżdżałem rano do pracy w garażu wzdłuż kratki odpływowej zaczęło się robić trochę mokro. Inna sprawa, że w kilku miejscach z jakichś instalacji pod sufitem leje się woda (w tym w komórkach lokatorskich) - zgłosiłem ten problem do metropolisu, polecam innym też przesyłać zgłoszenia z informacją, że jest to pilne. 

16 minut temu, Joanna89 napisał:

Troszke podlało, ale pewnie to zbagatelizuja, bo uznaja, ze nic wielkiego sie nie stalo. 

Trzeba zgłaszać wszystkie nieszczelności i awarie i wymagać interwencji, sam z siebie ani zarządca ani tym bardziej deweloper nic nie zrobi. Wysyłajcie zgłoszenia ze zdjęciami do zarządcy/dewelopera. 

18 godzin temu, Joanna89 napisał:

Szkoda, ze 45 tez nie zalało, bo zarzadca bylby zmuszony ja porzadnie zdezynfekowac, a poki co to jest tam taki syf, ze oczy bola jak sie na to patrzy. Troszke podlało, ale pewnie to zbagatelizuja, bo uznaja, ze nic wielkiego sie nie stalo. 

Szkoda ze Pani nie zalało i zniszczyło całego mieszkania, może wtedy by lepiej blok uszczelinili....

16 minut temu, artwer napisał:

A na którym piętrze takie zalanie?

To byla hipotetyczna odpowiedź na idiotyczny post.

Niepokojąco natomiast wyglada pomieszczenie z licznikami prądu w bloku 45, woda po kostki.

Komórki też trochę podmyte.

20190524_190520.jpg

20190524_190933.jpg

Edytowane przez EvilShade

Nie ma się co łudzić, po zdjęciach widać że nie jest wesoło. Wilgoć, woda wlewajaca się wszelkimi szczelinami, ściany kipią wodą. Niby garaże ocalały bo można powiedzieć że wody nie było a obawiałem się wody po kolana, pytanie ile podtopien uszczelnienie wytrzyma? Na około budynków widać było strumienie wody. Czy deweloper będzie osuszal garaże?

Czy u was w łazienkach (blok 45A) też czuć nieprzyjemny zapach kanalizacji? Wcześniej było wszystko ok. Przypuszczam, że może mieć to coś wspólnego z ostatnimi ulewami. Może coś wybiło na dole i nieprzyjemny zapach idzie wentylacją w górę?

Edytowane przez Konrad90

2 godziny temu, Konrad90 napisał:

Czy u was w łazienkach (blok 45A) też czuć nieprzyjemny zapach kanalizacji? Wcześniej było wszystko ok. Przypuszczam, że może mieć to coś wspólnego z ostatnimi ulewami. Może coś wybiło na dole i nieprzyjemny zapach idzie wentylacją w górę?

A masz zalane syfony?

Ja tak miałem po założeniu wanny, dopiero po zalaniu syfonu zapach się stracił.