Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

jade jutro na osiedle zobaczyc 3 deceloperskie osiedla, murapolu, sniezki i lccorp. 

Ktory deceloper najlepszy oraz ktora lokalizacja?

A wy ktore polecacie oraz dlaczego? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zamierzasz mieszkać tu na stałe czy tylko jakiś czass? 

Sam czy z rodziną/ partnerką/ dziećmi? 

Jaki metraż Cię interesuje?

I w jakim terminie chcesz się wprowadzić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 8.11.2018 o 07:27, Lukasz2014 napisał:

Śnieżka.

Ktoś te mieszkania w LCC, Murapolu i Instalu chyba jednak kupuje, i chyba nie są to spekulanci zza zachodniej granicy.

Powtórzę jeszcze raz, że należy przyjechać na osiedle, obejrzeć wszystkie, i przejrzeć forum.

Mieszkańcy Śnieżki będą polecać Śnieżkę bo niby co mają polecać, skoro mieszkają na Śnieżce i raczej nie kupili drugiego mieszkania w LCC "dla porównania".

Mieszkańcy LCC będą polecać LCC, bo nie mieszkają na Śnieżce i nie mają porównania.

Mieszkańcy który kupują w Murapolu będą polecać Murapol, bo chyba mieli jakieś powody żeby wybrać właśnie jego.

Itd.

Ja bym powiedział tak. Śnieżka w oczywisty sposób oferuje większą jakość w zakresie "luźności" bloków i infrastruktury typu place zabaw czy chociażby kort albo otwarta siłownia. Tylko pytanie czy to jest najważniejsze dla każdego. Wiele bolączek jest wspólnych dla wszystkich inwestycji w rejonie Złocienia. Czynników wpływających na wybór mieszkania jest multum i większość (jak nie wszystkie) są bardzo mocno subiektywne. Podejmując jedną z ważniejszych decyzji w życiu poleciłbym jednak zakasać rękawy, ruszyć 4 litery i ruszyć na konkretne rozpoznanie wszystkich opcji.

Natomiast przychyliłbym się do opinii, aby miejsce parkingowe traktować jako integralny element zakupu mieszkania.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz spędzić połowę życia w korkach to zapraszamy do nas. Będzie nam ciaśniej...😉

Smogu jakby też u nas pod dostatkiem 😎

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 godzin temu, Bolek napisał:

Jeśli chcesz spędzić połowę życia w korkach to zapraszamy do nas. Będzie nam ciaśniej...😉

Smogu jakby też u nas pod dostatkiem 😎

Pokaż mi palcem jakiekolwiek osiedle w Krakowie o którym nie można tego napisać

• Like 7

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mieszkałam na Osiedlu Śnieżka i na Słonecznym Miasteczku. Mieszkaniu kupuje na Słonecznym. Minusy ma każde z nich. Zgadzam się, że dostęp do infrastruktury na Śnieżce jest dużo lepszy i to widać od razu. Dla mnie LCC wygrał układem mieszkań i tym, że ma mieszkania dwupoziomowe o sporej powierzchni (powyżej 70 m2). Moim zdaniem odległości między osiedlami nie są tak duże, że nie mogę korzystać z palców zabaw/sklepu itp. na osiedlu Śnieżka, a tego nikt mi nie zabrania. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również mieszkałam w Śnieżce ale własne mieszkanie kupiłam w LCC. Dla mnie głównym powodem jest układ mieszkań, ich wielkość oraz standard wykończenia. Jak już wiele razy zostało napisane na tym forum każdy wybór obarczony jest jakimiś minusami oraz plusami i warto sobie wszystko dokładnie przemyśleć i nie sugerować się aż tak bardzo subiektywnymi wypowiedziami nabywców bo każdy będzie chwalił swoje. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 29.11.2018 o 17:40, Nowakowa! napisał:

Również mieszkałam w Śnieżce ale własne mieszkanie kupiłam w LCC. Dla mnie głównym powodem jest układ mieszkań, ich wielkość oraz standard wykończenia. Jak już wiele razy zostało napisane na tym forum każdy wybór obarczony jest jakimiś minusami oraz plusami i warto sobie wszystko dokładnie przemyśleć i nie sugerować się aż tak bardzo subiektywnymi wypowiedziami nabywców bo każdy będzie chwalił swoje. 

Wiele wypowiedzi nabywców ma charakter obiektywny. Padają konkretne argumenty- nie jest to więc tępe chwalenie swojego / ganienie cudzego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, luk82 napisał:

Wiele wypowiedzi nabywców ma charakter obiektywny. Padają konkretne argumenty- nie jest to więc tępe chwalenie swojego / ganienie cudzego.

To nie obiektywizm a subiektywizm. Ludzie piszą jaki jest ich punkt widzenia, ich własne odczucia i przekonania co do danej sytuacji. Obiektywizm zaś jest wolny od uprzedzeń. Kłóci się to z Twoją wypowiedzią.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 29.11.2018 o 17:40, Nowakowa! napisał:

A czym się różni standard wykończenia między Śnieżką a LCC?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem standard wykończenia to główny argument w porównaniu Murapolu i LCC Corp. W śnieżce bardziej nie odpowiadał nam układ mieszkań. Nie wiele brakło abyśmy zdecydowali się właśnie na Śnieżkę, naszym zdaniem różnice były subtelne. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 godzin temu, luk82 napisał:

Obiektywna to może być osoba, która ogląda trzy inwestycje bez zamiaru kupna. Logiczne, że jeśli wydam kilkaset tysięcy na mieszkanie to nawet jeśli będę starała się być obiektywna zobaczę w swoim wyborze więcej plusów. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta