Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Natomiast po 3 telefonach do 3 różnych developerów (a może 4-rech już?), łatwo policzysz gdzie taniej wyjdzie. Pytaj o ten sam metraż, i jaki jest standard wykończenia...

Ja tak zrobiłem- i wyszło mi czarno na białym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"teren rekreacyjny" przy ekranie drogi ekspresowej północ-południe kraju? :| chm... to może i ścianka wspinaczkowa na ekranie będzie... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli chodzi o głośność od S7- polecam się przysłuchać w sezonie (kwiecień-październik?), w weekendy, głównie niedziele... Bo w tygodniu to ci "współcześni kowboje na ryczących maszynach" grzecznie siedzą w biurach i innych swoich pracach... Sezon motocyklowy zakończył się jakieś 3 tygodnie temu- więc też ich już ciężko spotkać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bylem u wszystkich developerow jak pisalem wyzej dla mnie wygrywa lc corp cena metrazem schematem i podejsciem do klienta. 

Nie slychac bylo s7 ale tak jak pisalem b18 mnie interesuje a tam sie nie dalo podejsc ogrodzone na dlugosci dwoch blokow wiec ciezko powiedziec na te chwile.

Luk82 czarne na bialym czyli co wybrales? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, luk82 napisał:

Sprawdź też co powstanie i gdzie w perspektywie 2-3 lat. Bo to że obecnie jest kicha z tym czy z tamtym- to nie znaczy, że się nie poprawi (lub nie pogorszy) ;)

Nasze osiedle jest na tyle nieprzewidywalne i rozwojowe że pewnie sam Pan Jacek już nie ogarnia tego tempa. 

Edytowane przez Franzz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Franz dobrze to ująłeś. Patrząc na to co się dzieje w mieści to naprawdę nie ma miejsca żebyś był pewien ze to już budowlany koniec w danym miejscu. Jak pięknie było kiedyś pomiędzy os. Dywizjonu 303 a 2 Pułku a teraz  osoba, która wydała decyzje na ,, To" do końca życia nie powinna wyjść z arabskiego więzienia:)  Kolejne przykłady: Żabiniec, Ruczaj, Prądnik Biały i wiele innych,teraz ,, dopadli" Kliny. Jak wszyscy developerzy na Złocieniu skończą swoje inwestycje też już tu będzie inaczej - ale jeszcze przestrzeń jakaś będzie. Mam nadzieje, że ponad już ,, zaklepane" inwestycje nic tu nie powstanie. Cień nadziei daje  coraz mocniej widoczny przegrzewający się rynek nieruchomość . Niestety zostaje jeszcze pytanie co z terenami Telefoniki, bo to że się wyniosą ze Złocienia to pewne pytanie kiedy? 

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W dniu 7.11.2018 o 21:56, Olimpkrj napisał:

Mowila ze byly zalane garaze w budynku 5 i na okolo.

No cóż. Zalany był garaż w bloku 10/12, 14/16/18 oraz 20/22 (numery obecne nie z planu). Więc chyba nieco więcej. Ten śmieszny murek jest... śmieszny :) Zawsze to jakaś niby ochrona, ale ważniejsze jest to że będą kiedyś te nieszczęsne zbiorniki retencyjne. Chyba nie tak długo do tego już, ale nie śledzę tematu.

W dniu 8.11.2018 o 07:52, frusciante napisał:

Co do hałasów to najlepiej inwestycje Śnieżki lub Murapolu, najdalej położone od S7. Jeżeli chodzi o uciążliwe zapachy to LCC, komunikacja miejska to Murapol bądź Śnieżka mają najbliżej do pętli/przystanków.

Ze smrodem się zgadzam, z odległością do pętli nie do końca, bo nie są to nie wiadomo jakie odległości, no ale jakby nie patrzeć - jest trochę dalej.

W dniu 8.11.2018 o 10:11, Ania23081991 napisał:

U dewelopera powiedziano nam z ciekawostek, że pomiędzy 18 a s7 ma być teren rekreacyjny

(...)

- dojazd jest różny, ale nie narzekamy (parkujemy grzecznie pod blokiem i jakoś praktycznie zawsze miejsce się znajdzie, a nawet przejście kilku minut od samochodu do klatki nie jest przecież problemem),

(...)

(do Biedronki podjeżdżam autem żeby zrobić zakupy większe raz na tydzień)

Teren rekreacyjny? No ciekawe... Byłoby fajnie...

Dojazd jest generalnie do d... z uwagi na Półłanki która prezentuje standard zapadłej wiochy w Bangladeszu i jest to problem całego Złocienia. Ale będzie lepiej jak już zlikwidują lej po bombie na Domagały, a po otwarciu stacji puszczą ruch pod wiaduktem na Złocieniowej. Sam pociąg też pewnie nieco odciąży co nieco.

W dniu 8.11.2018 o 12:22, Aga napisał:

Patrz też na standard wykończenia bo każdy z deweloperów ma co innego w standardzie (a wiadomo, że to dodatkowa $)

Jak czytam podforum Murapolu to stwierdzam, że standard w LCC był spoko. W mieszkaniu z typowej budowlanki to tylko trzeba było dopasować otwory na drzwi. Tynki maszynowe były położone, parapety, grzejniki, gniazdka, wszystko na miejscu. To moim zdaniem spora zaleta.

W dniu 8.11.2018 o 16:10, Olimpkrj napisał:

Miejsce parkingowe kupuje to chyba nawet wymog?

Nie wiem czy wymóg ale polecam jednak kupić i oszczędzić sobie nerwów / wynajmowania miejsca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

My kupiliśmy mieszkanie w Murapolu I polecam się również tam zorientować :)

nie sugerujcie się wstępną wyceną bo tam bardzo schodzą z ceny:)

My braliśmy mieszkanie miejsce postojowe i komórkę lokatorska i cenowo wyszło finalnie tak jak w lcc:)

My sugerowalismy się tym że mamy windę bardzo blisko sklepy i pętlę  (jak dla mnie do b18 to będzie ze 20min normalnym tepem)

Rzeczywiście lcc bardzo przebija murapol wykończeniem mieszkania ale my osobiscie wolelismy dołożyć do remontu a mieć jednak w lepszej jak dla nas lokalizacji:)

Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta