Skocz do zawartości
pociag

Wybory 2018 - II tura 04.11

Rekomendowane odpowiedzi

No raczej na piękną pannę nikt głosować nie będzie. Nie jestem fanem Majchrowskiego ale trudno, niech ma jeszcze jedną kadencję.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

• Like 4
  • Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

beton musi z kruszec. Czas by odpowiedzial za swoje grzeszki a ma ich bardzo duzo.

Ta Pani zadala proste pytanie.Prezydentowi odnosnie Zlocienia. Jak mozna bylo pozwolic na takie bezprawie gdzie nie ma publicznej szkoly ani przedszkoli. 

• Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, kuntakinte napisał:

Pani W trzy lata już zasada w sejmie, a jeszcze nie zrobiła nic dla swojego okręgu. Nagle przy wyborach sobie przypomniała i sypie obietnicami. Lepszy znany kandydat niż karierowiczka

Gorzej nie bedzie, bo jak prezydent nic dla nas nie zrobil to jest szansa ze ktos sie ruszy😁 ten rok byl decydujacy i pokazal gdzie ma nas prezydent.

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, kuntakinte napisał:

Pani W trzy lata już zasada w sejmie, a jeszcze nie zrobiła nic dla swojego okręgu. Nagle przy wyborach sobie przypomniała i sypie obietnicami. Lepszy znany kandydat niż karierowiczka

Lepszy ktos kto cos obiecuje niz ktos nawet jednej rzeczy zrobic nie moze, bo wiesz ze na 100% nic nie zrobi. lepiej nie będzie dla Zlocienia przy JM

Edytowane przez pociag
  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Obiecanki cacanki. Wiadomo Majcher nie jest idealny, ale w dwóch ostatnich latach naprawdę na terenie Krakowa zostało zrekultywowane wiele parków, całe lato masa darmowych imprez miejskich. Komunikację mamy najnowocześniejszą w Polsce. Do pełni szczęścia brakuje zrobienia coś  z półanki, ale to widać słabo działa i rada dzielnicy i radni miejscy. Nie ma co więc aż tak narzekać.

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taa i Pani W obiecuje stop smog, stop korki.
W dużo mogę uwierzyć, ale nie w takie cuda w mieście  gdzie jest coraz więcej mieszkańców...
J/W obiecanki cacanki

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jednak postawie na Pania! Panie maja sile! I tak jest ze jak baba sie wezmie to zrobi! Ja glosuje na Pania! ps. zona mnie... dostrzega czasem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
32 minuty temu, Jagnieś napisał:

Taa i Pani W obiecuje stop smog, stop korki.
W dużo mogę uwierzyć, ale nie w takie cuda w mieście  gdzie jest coraz więcej mieszkańców...
J/W obiecanki cacanki

a co zrobil prezydent przez 15 lat dla Złocienia????

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 minut temu, marianoitaliano napisał:

a co zrobil prezydent przez 15 lat dla Złocienia????

mariano to moja opinia i nie zamierzam jej przewracać w zachwalanie któregoś z kandydatów. I nie zamierzam bawić sie w odbijanie piłeczki a ten/ ta pan/pani zrobił/a dla swojego okręgu czy czegokolwiekdla mnie to i tak będzie głosowanie typu jak wybrać mniejsze zło.
Złocień rozwija się prężnie od pewnego czasu w okolicach terenów przemysłowych niestety i ma to swoje niuanse.
5 lat temu ja nawet nie wiedziałam co to os. Złocień szczerze pisząc, a 15...  :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 minuty temu, Jagnieś napisał:

5 lat temu ja nawet nie wiedziałam co to os. Złocień szczerze pisząc, a 15...  :)

Wstydem jest, ze prezydent tez nie wie, ma gdzieś nasze osiedle, nie obiecuje nic, wiec wiadomo ze nic.nie zrobi,

Jak ktos kiedys napisal, wubor miedzy dzuma a cholera.

Ja jednak na cholere nie mam zamiaru oddac glosu, smog smogiem, ale popatrzmy co obecny prezydent zrobil i zrobi dla nas ....NIC

Dziwne, bo mielismy rok wyborczy a on sie wypial.

Pamietamy doskonale jaka polityke wyborcza prowadzil prezydent Komorowski i jak to dla niego się skończyło, widze tu rowniez podobieństwo

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta