Skocz do zawartości
Wiktoria1983

Bezpieczeństwo na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Pozdrawiam "kierowcę", który dzisiaj rano, ok. godz. 8:30, z ogromną prędkością wyprzedził sznur samochodów na ul. Agatowej. Właśnie miałam skręcać w lewo, w kierunku przedszkola, bo tam właśnie odwoziłam córkę, kiedy jakiś szaleniec, któremu nie chciało się wyjść z domu 5 minut wcześniej, żeby zdążyć do swoich spraw na czas, postanowił narazić zdrowie i życie moje, moich bliskich i innych uczestników ruchu drogowego. Ja i moje dzieci chcemy żyć. Ty, jak chcesz stracić życie, to znajdź na to jakiś inny sposob. Żałuję, że nie mam kamerki w samochodzie, bo zadbałabym o to, żebyś został surowo ukarany. Jedziesz jak idiota, wyprzedzasz sznur samochodów, jesteś na łuku i nie widzisz, czy z naprzeciwka nic nie jedzie, nie zastanawiasz się: dlaczego te samochody zwolnily? Może któryś z kierowców skręca, może jest jakaś przeszkoda na drodze? Od kościoła był już zator do skrzyżowania z Półanki. Watro tak pędzić? Masakra, nie mam słów na takich ludzi. Musiałabym kląć siarczyście... 

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Taka obserwacja...chyba to dobry temat.

Jadę spokojnie za 183 (kierunek wyjazd z osiedla) mijamy zakręty, zatrzymuje się na przystanku przed skrzyżowaniem, no to czekam (toż to kilka chwil) ale jest z tyłu zbliża się, przyhamowanie, myk na przeciwległy pas i wcinka przed ruszający autobus (kierowca  autobusu  widząc to prawdopodobnie opóźnił ruszanie), myślę może rodzi i chce być pierwsza na przejazdach... a gdzie tam...   pojechała.... do biedronki... kobieta, obok chłopek jakiś, z tyłu malec w foteliku i chyba jeszcze jedno luzem, jakaś promocja była czy co...

Kurde jak z taką mentalnością nas jako kierowców ma być bezpiecznie, nic dziwnego że przodujemy w ilości zabitym na drogach :( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta