Skocz do zawartości
a9a

Inwestycja Agatowa II

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, może już nudne ale może ktoś ma świeższą wiedzę niż ja. Pytał ktoś może Śnieżkę w ostatnim czasie o termin oddania kluczy i czy usłyszał coś innego niż do tej pory powtarzali ....że 3Q:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
22 minuty temu, Agatowa napisał:

Mam pytanie, może już nudne ale może ktoś ma świeższą wiedzę niż ja. Pytał ktoś może Śnieżkę w ostatnim czasie o termin oddania kluczy i czy usłyszał coś innego niż do tej pory powtarzali ....że 3Q:)

Podobno klucze beda wydawane w polowie sierpnia. Brakuje im jeszcze pozwolenia od strazakow.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziś po telefonie do spółdzielni dostałam informację, że klucze zaczynają wydawać 19 sierpnia od budynku nr 2, jeżeli w poniedziałek budynki przejdą pozytywnie odbiór od straży pożarnej ;) pozdrawiam przyszłych sąsiadów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy ktoś się orientuję jak wygląda wydawanie takich kluczy?
Czy spółdzielnia dzwoni i informuje telefonicznie czy trzeba samemu sie zglaszać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Noname napisał:

Czy ktoś się orientuję jak wygląda wydawanie takich kluczy?
Czy spółdzielnia dzwoni i informuje telefonicznie czy trzeba samemu sie zglaszać?

Z tego co sie orientuje to beda idzwonic

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzwonią i umawiają termin na odbiór kluczy. W danym dniu pod klatką przychodzą osoby ze spółdzielni i od razu sprawdzają klucze do bramy, domofonu, garażu jak ktoś wykupił, no i mieszkanie, różne dokumenty do podpisu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 godzin temu, KrzysztofK80 napisał:

Czy ktoś już ma termin umówiony na odbiór kluczy? I czy faktycznie odbiory zaczną się od 19 ? Jakieś wiadomości od Spółdzielni świeże ktoś posiada?:) 

My nie mamy , a jesteśmy budynek  nr 2 parter . 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć, 

Byłem w środę rozeznać temat u wykonawcy. Z tego co mi przekazał to dopiero w pon ma być odbiór ze straży pożarnej. Będzie brakowało jeszcze pozwolenia na użytkowanie, które wydaje PINB- a można je uzyskać dopiero po pozytywnym odbiorze straży. Natomiast nie powinno to wpłynąć na termin odbioru mieszkania. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odbiory teoretycznie miały się zacząć od 19 sierpnia, jeżeli Straż pojawi się w poniedziałek , za co mocno trzymam kciuki - i wszystko bedzie ok, to pewnie zaczną się telefony w sprawie odbiorów kluczy. Wątpię żeby Spółdzielnia z dnia na dzień umawiała sąsiadów na odbiór, przy dobrych wiatrach może od 26 zacznie się wydawanie pierwszych mieszkań - tak myślę, oby szybciej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
21 godzin temu, Rob80 napisał:

Mam pytanko do osób, które będą umawiać się na odbiór mieszkań czy biorą jakąś firmę do odbioru?

Klucze już zaczynają wydawać.Beda dzwonić i się umawiać.😀

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 godzin temu, stanszew napisał:

Klucze już zaczynają wydawać.Beda dzwonić i się umawiać.😀

Skoro klucze daja od dzisiaj. To skad  sie juz wziely samochody dostawcze Agata meble i Euro Agd?? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Ann900 napisał:

Nasz odbiór upragnionego mieszkania ustalony na czwartek! Do zobaczenia sąsiedzi!;) 

odbieram 20.08.2019,pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta