Skocz do zawartości

Inwestycja Agatowa II

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

02.III

Zdjęcia zrobione wczoraj przejazdem.  Pozdrawiam i życzę wesołych świąt wszystkim przyszłym sąsiadom. Oby następne święta były już w nowym mieszkaniu . 😁

Dziękuję za informację, nic tylko czekać aż klatki schodowe zaczną wykańczać i na zewnątrz całe otoczenie, z każdym miesiącem coraz bliżej odbioru mieszkań już będzie

Posted Images

22 minuty temu, Agatowa napisał:

Mam pytanie, może już nudne ale może ktoś ma świeższą wiedzę niż ja. Pytał ktoś może Śnieżkę w ostatnim czasie o termin oddania kluczy i czy usłyszał coś innego niż do tej pory powtarzali ....że 3Q:)

Podobno klucze beda wydawane w polowie sierpnia. Brakuje im jeszcze pozwolenia od strazakow.

Odnośnik do posta
  • 2 weeks later...

Cześć, 

Byłem w środę rozeznać temat u wykonawcy. Z tego co mi przekazał to dopiero w pon ma być odbiór ze straży pożarnej. Będzie brakowało jeszcze pozwolenia na użytkowanie, które wydaje PINB- a można je uzyskać dopiero po pozytywnym odbiorze straży. Natomiast nie powinno to wpłynąć na termin odbioru mieszkania. 

Odnośnik do posta

Odbiory teoretycznie miały się zacząć od 19 sierpnia, jeżeli Straż pojawi się w poniedziałek , za co mocno trzymam kciuki - i wszystko bedzie ok, to pewnie zaczną się telefony w sprawie odbiorów kluczy. Wątpię żeby Spółdzielnia z dnia na dzień umawiała sąsiadów na odbiór, przy dobrych wiatrach może od 26 zacznie się wydawanie pierwszych mieszkań - tak myślę, oby szybciej :)

Odnośnik do posta