Skocz do zawartości

Inwestycja Agatowa II

a9a

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, lalena napisał:

Poważnie? A wiesz coś więcej na ten temat? Kiedy konkretnie zaczynają i na jakiej podstawie określają kolejność?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Zapewnei wydawanie miszkan zaczna od tych co wplacili cala kase. Ale warunek jest jeden wszystkie prace  musza byc skonczone i  i ściągnięte ogrodzenia. Budynek nr 2  byl oddany sniezce wcześniej ale nie wiem czy to bedzie mialo jakies znaczenie.

Obecnie koncza kostke i zakładaja oswietlenie w okolo budynku

20190710_152912.jpg

Przy okazji ma może ktoś wiedzę czy  działki, które Śnieżka ma w wieczyste użytkowanie a w umowie z Nami zobowiązała się wykupić coś w tym temacie zrobiła?
Tak, działki należą juz do spółdzielni.

Z tyłu bloków pojawiło się ogrodzenie.94a15e61a1b299336ccbc149473b1be2.jpg2999a5204add0436f5552007a5a9f5d0.jpg

1 godzinę temu, a9a napisał:

Tak, działki należą juz do spółdzielni.

Z tyłu bloków pojawiło się ogrodzenie.94a15e61a1b299336ccbc149473b1be2.jpg2999a5204add0436f5552007a5a9f5d0.jpg

Dzięki za info i zdjęcia :) Nie wiesz czy od strony Agatowej będzie również ogrodzenie ? Podczas podpisywaniu umowy Pani ze Śnieżki twierdziła, że nie będzie działka ogrodzona ale być może powstanie ,, szlaban" przy wjeździe...a tu taka miła niespodzianka.

• 2 weeks later...
15 godzin temu, westernowiec napisał:

Ja bralem pod uwage wszystkie osiedla na Zlocieniu, ale wybor padl na Sniezke. Dla mnie najwiekszym minusem LCC byla bliskosc Serafy. Troche mnie wystraszyla wizja zalanego samochodu w garazu podziemnym.

Z kolei za LCC przemawia najwieksza odleglosc od zakladow generujacych nieprzyjemne zapachy.

Nie osiedla tylko deweloperów na Złocieniu.