Skocz do zawartości

Inwestycja Agatowa II

a9a

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, luk82 napisał:

To się zapowiada miłe sąsiedztwo... ;)

17 godzin temu, mik napisał:

😂

pobrane.jpeg

Jak się Jaśniepaństwu nie podoba sąsiedztwo,  to jeszcze jest czas żeby się wyprowadzić. Nie rozumiem, czepiacie się osoby, która dementowała bzdury i plotki, a osoba która próbowała wcisnąć kit jest ok. Chyba że akceptujecie Państwo takie osoby to gratuluję. Zamiast się wtrącać w rozmowę między dwoma osobami, które już wyjaśniły wszystkie kwestie sobie, to lepiej by było odpowiedzieć na pytania związane np. z odbiorami mieszkań w Spółdzielni lub kogo możecie polecić Państwo do remontu - to wtedy jest cisza. Ale wybranie jednego zdania spośród wielu - żeby kogoś skrytykować to już jest mistrzostwo.  Pozdrawiam fałszywych sąsiadów jak i tych szczerych :)

• Haha 1

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam wszystkich sasiadow. Kilka zdjec z piatku. Obecnie sa prace nad tarasami klada izolacje. Beda montowane wiatrolapy inaczej zwane murki rozdzielające jakie widac na wizualizacji. Klatki,windy, porecze dosliwnie wszystko zrobione i ofoliowane. W mieszkanich parapety kontakty gniazdka wszystko gotowe i czeka na wlascicieli. Wedlug kierownika  budowy wrzesien to realny termin na odbiory mieszkan. Pozostaje nam czekac cierpliwie i trzymac kciuki.

Pozdrawiam                      

20190613_155217.jpg

20190613_155239.jpg

20190613_153749.jpg

20190613_152852.jpg

20190613_153332.jpg

• 2 weeks later...
7 godzin temu, Joannav napisał:

Jeszcze musi odebrać pozwolenie na użytkowanie kilka grup jak straż pożarna itd i już może dadzą te nasze klucze upragnione 😊🔑🔑🔑🗝🗝🔑🗝🔑

Mam pytanie, skąd masz takie informacje? Czy ze swoich informacji posiadasz jak jest przybliżona data oddania (bliżej którego miesiąca)? Dzięki za odpowiedź.

3 godziny temu, Rob80 napisał:

Mam pytanie, skąd masz takie informacje? Czy ze swoich informacji posiadasz jak jest przybliżona data oddania (bliżej którego miesiąca)? Dzięki za odpowiedź.

w budynku nr 2 panowie z firmy budowlanej sa do konca tego tyg. Ale juz trwaja prace sprzatajace i mycie okien. Wiadomo wszelkie pozwolenia budowlane itp musza potrwac. ale cos czuje ze pierwsi lokatorzy moga juz byc w sierpniu??  wszystko w rekach Śnieżki.

• Like 1

Witam,

mały OT:

pospacerowaliśmy trochę w weekend i muszę powiedzieć, że bardzo estetyczne są te budynki "Agatowa II";

to oczywiście kwestia gustu, ale wg mnie jedne z ładniejszych na całym osiedlu.

Oczywiście mówię o tym co widać z zewnątrz - na terenie budowy ani w środku nie byłem.

Pozdrawiam

Widząc pierwszy raz dylatację (swoją drogą wtedy nawet nie wiedziałam, że tak się to fachowo nazywa) byłam zaskoczona. Później wyjaśniono mi, w jakim celu się ją stosuje i stwierdzono, że bez problemu można ją ukryć. Także tę kwestię zostawiam firmie zajmującej się wykończeniem.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Tez mi tak wyjaśniono, ale usłyszałam również, że jeżeli coś z tym zrobimy a np zaczną pękać ściany to już nie będą na gwarancji to samo potwierdził fachowiec. W przypadku jakichkolwiek późniejszych pęknięć ściany są już bez gwarancji ponieważ była integracja z naszej strony. czy ktos coś wie więcej na ten temat?