Skocz do zawartości

Inwestycja Agatowa II

a9a

Rekomendowane odpowiedzi

• 3 weeks later...

A skąd wiesz że pod koniec maja można będzie wejść?

Wie ktoś może kiedy będzie termin zakończenia prac, oraz odbiory mieszkań? Bo wszystko zmierza powoli ku końcowi jeżeli chodzi o pracę jakie zostały wykonane. 

16 minut temu, a9a napisał:

Dokładnie, póki co nie można wchodzić na budowę. Możliwe że pod koniec maja będzie można wejść.
A z zewnątrz tak to wygląda:
9b1f0ffe074202db94d4ebe1d106b738.jpg7cf2e960457fef5ff5a6f788ddd83f75.jpgf1ff4118c98e0c38e36fc26126e38ce8.jpgba1315b3723143a040fc3309f6483543.jpg

Kilka tygodni temu kierownik budowy powiedział że za miesiąc może wpuszcza do mieszkań w celu wykonania pomiarów. Ale nie uznawalabym tego za wiążąca informacje. Myślę że najlepiej w tej sprawie kontaktować się samemu ze spółdzielnią.
A na pytanie o odbiór odpowiadają, że taki jak w umowie zapisany.

Nie będę komentować tej rzekomej bzdury. Ewidentnie za kazdym razem każdy dostaje inną informację. Pytanie tylko dlaczego!?
Skoro tam byłeś, to podziel się info, jak tam wygląda wykonczenie klatek i jak ogólne postępy.
Spółdzielnia napewno bedzie zadowolona, jak ktores z pracowników przeczyta sobie, ze byles bez ich zgody. Chyba, ze jestes jednym z 'uprzywilejowanych';););)

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

2 godziny temu, lalena napisał:

Nie będę komentować tej rzekomej bzdury. Ewidentnie za kazdym razem każdy dostaje inną informację. Pytanie tylko dlaczego!?
Skoro tam byłeś, to podziel się info, jak tam wygląda wykonczenie klatek i jak ogólne postępy.
Spółdzielnia napewno bedzie zadowolona, jak ktores z pracowników przeczyta sobie, ze byles bez ich zgody. Chyba, ze jestes jednym z 'uprzywilejowanych';););)

Pani "Lalena " proszę czytać ze zrozumieniem.  Napisałem że kierownik budowy wydaje zgodę na obejrzenie mieszkania.  Wystarczy podejść i poprosić. Zapewniam że jestem osobą zupełnie obcą spółdzielni czy komukolwiek na tej budowie.  W takim razie musiał Panią ktoś wprowadzić w błąd.  Byłem pod koniec kwietnia w spółdzielni w dziale inwestycji i dostałem informacje że można będzie obejrzeć mieszkanie po weekendzie majowym. I tak sie również stało. Zapytałem o zgodę jeszcze raz  6. Maja telefoniczne, a więc jeszcze raz mnie upewniono ze można sobie podejść do kierownika budowy i bez problemu pokaże mi moje mieskzanie.  I tak sie również stało. A wiec moja wizyta na budowie była w 100% legalna

Edytowane przez Majlokrk

Panie Majlo, ja czytam ze zrozumieniem i z łaski swojej odczep się Pan ode mnie. O to mi właśnie chodziło. To nie kierownik budowy wydaje pozwolenie, a Pan z Działu Inwestycji. Kierownik nie pozwala sam z siebie (chociaz chetnie by chcial), bo dostal zakaz od Spoldzielni, takze dziwnym dla mnie bylo to, ze wyrazil zgodę bez wczesniejszego pytania przez PANA o pozwolenie. A Pan po prostu pytal o to wczesniej a pozniej tylko potwierdzil możliwość przybycia. To nie to samo, co przyjście od tak o i wejscie z marszu a z Panskiej wypowiedzi tak wynikalo. Wejscie na teren budowy mozliwe jest tylko w tym tygodniu, pod warunkiem zgody Pana Tomka. To tak gwoli scislosci. Tyle w temacie, choc go nie zamykam.

Proszę bardzo. Nie czepiam się. Proszę nie brać tego do siebie.  Napisałem wszystkie fakty jakie znam aby pomóc. Natomiast nic nie słyszałem ze tylko w tym tygodniu można obejrzeć przyszłe nasze mieszkania. Jeśli będę wiedział coś więcej napiszę.  Pozdrawiam serdecznie DOBRANOC 

Ja wszystko rozumiem, sama piszę to, co wiem a informacje zazwyczaj mam jak najświeższe. W związku z czym, tak samo jak Pan, dzielę się swoją nabytą w danym temacie wiedzą i jak ktoś pisze cos odmiennego niż usłyszałam z pierwszej ręki, to nie kryję zaskoczenia czy czasem nawet niezadowolenia, próbując jedniczesnie dociec, skąd się dane 'plotki i ploteczki biorą'. Także wszystko w porządku. Rozejdzmy się w pokoju do swoich łóżek- czas na sen.[emoji6] Dobranoc.