Skocz do zawartości

Inwestycja Agatowa II

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

02.III

Zdjęcia zrobione wczoraj przejazdem.  Pozdrawiam i życzę wesołych świąt wszystkim przyszłym sąsiadom. Oby następne święta były już w nowym mieszkaniu . 😁

Dziękuję za informację, nic tylko czekać aż klatki schodowe zaczną wykańczać i na zewnątrz całe otoczenie, z każdym miesiącem coraz bliżej odbioru mieszkań już będzie

Posted Images

15 godzin temu, marianoitaliano napisał:

bylem dzis w budynku nr 1 wchodzi sie od garazu gdyz wszystkie wejscia zamkniete. Przyznam ze jestem zaskoczony tempem prac w srodku budynku. W garazu koncza klasc kostke a w mieszkaniach kaloryfery gorace. Tynki mam juz suche a gdzie tam jeszcze do wrzesnia :) Drzwi do mieszkan czekaja na montaz.

Masz jakieś zdjęcia garażu podziemnego? Jeżeli możesz wysłać, to bardzo proszę. Pytałeś się, kiedy zakończą budowę?

Wiecie może, jak będą wyglądały klatki schodowe pod względem wykończenia?

Odnośnik do posta
Godzinę temu, KrzysztofK80 napisał:

Dziękuję za zdjęcia :) w sumie ładnie to wygląda, prace poszły ostro do przodu. Myślałem, że posadzka będzie wylana a nie ułożona kostka. Szkoda, że nie ma wizualizacji klatki.

podejdz sobie na ostatnia inwestycje Agatowa 1  23, 25, 27 i bedziesz widzial jak bedzie wygladala klatka

Odnośnik do posta

Sp-nia podpisała umowę z wykonawcą na wybudowanie za konkretną kwotę. Więc raczej to wykonawca będzie się starał zaoszczędzić żeby zarobić. I tu dopiero rola Sp-ni jako inwestora, czy będzie pilnowała wykonania zgodnie z umową.

Odnośnik do posta
  • 2 weeks later...
W dniu 29.12.2018 o 14:12, lalena napisał:

W sumie to po przeanalizowaniu na spokojnie wiem, która klatka. W kazdym razie, patrząc na zdjecia, wygląda to lepiej niż sobie wyobrażałam. Orientujecie się Państwo, ile na dzień dzisiejszy jest wolnych miejsc postojowych w garażu podziemnym? Swoją drogą, klatki będą na podwyższeniu i będą do nich prowadzić schody czy to będzie tak na równi z ziemią, jak w wypadku poprzednio oddanych bloków?

wejscie do klatek raczej bedzie na tym samym poziomie, juz zaczynaja sypać ziemia w bud nr 1

• Like 1
Odnośnik do posta
oj nie wiem nie bylem ostatnio
My z żoną byliśmy w poniedziałek. Zjazd do garaży był wysypany żwirem (rozumiem że to któraś warstwa podkładu), garaż prawie skończony, (sypali piasek między kostkę). W mieszkaniach drzwi wejściowe wstawione, gniazdka zamontowane, grzejniki pracujące. Brak parapetów. To tak w skrócie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

• Like 1
Odnośnik do posta

Październik tego roku. Kierownik powiedział, że nie ma co liczyć na szybsze zakończenie budowy. Tyle, że oni mają oddać Śnieżce bloki z końcem lipca a nie sierpnia, jak to jest napisane na tablicy informacyjnej. Także zanim wszystko sprawdzą, to moze potrwać miesiąc-dwa. Bądź co bądź i tak wychodzi na to, ze bedzie to albo wrzesień albo październik.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta

10 minut temu, Agatowa napisał:

Mam pytanie do przyszłych mieszkańców, jaki macie w umowie termin odbioru? Jak sądzicie jest szansa na jakiś wcześniejszy termin. Ja mam chyba początek 4 Q 😞

kw

wydawanie mieszkan moze trwac spokojnie miesiac. wiec jak zaczna we wrzesniu to skoncza w pazdzierniku poczatek IV kw

Odnośnik do posta
  • 3 weeks later...
W dniu 31.01.2019 o 16:19, KrzysztofK80 napisał:

[... Myślałem, że posadzka będzie wylana a nie ułożona kostka. ..]

Ciekawe jak będą myć tą kostkę? Po zimie posadzkę wylewaną myję się bardzo łatwo... Taka kostka jak zajdzie (np. wyciekami z silników...) to koniec...

Odnośnik do posta

O tym samym myślałam... W miejscu, gdzie mieszkam aktualnie, na parkingu wyłożonym kostką, są okropne plamy po oleju. Nawet żadne czynniki atmosferyczne na to nie wpływają, a co dopiero mówić o miejscach parkingowych pod blokiem -_-. Nic, tylko dywan na tę okazję zakupić. Niech w niego wsiąka wszystko[emoji1]

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta

Też jestem ciekawa czy takie murki się pojawią a jeszcze bardziej sama balustrada tarasu mnie ciekawi. W opisie inwestycji jest mowa o poziomych prętach ze stali nierdzewnej a na chwilę obecną wygląda jakby miały pojawić się jednak szyby:) ktoś coś na ten temat wie?

IMG_20190309_211536_01.jpg

IMG_20190309_211534_01.jpg

• Thanks 1
Odnośnik do posta