Skocz do zawartości

Inwestycja Agatowa II

Rekomendowane odpowiedzi

Broń Boże nie mam nic do bloku,nawet napisałem że blok jak blok.A balkony według mojej oceny mogą choć nie muszą zawężać widoczność.Masz racje że ludzie kupują w obecnej chwili właściwie bez zastanowienia ,ale tą sytuacje wymusza rynek.Ja do końca zwlekam z zakupem i mieszkanie muszę obejrzeć,dlatego dziś we wtorek jadę oglądać mieszkania śnieżki.

Odnośnik do posta
  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

02.III

Zdjęcia zrobione wczoraj przejazdem.  Pozdrawiam i życzę wesołych świąt wszystkim przyszłym sąsiadom. Oby następne święta były już w nowym mieszkaniu . 😁

Dziękuję za informację, nic tylko czekać aż klatki schodowe zaczną wykańczać i na zewnątrz całe otoczenie, z każdym miesiącem coraz bliżej odbioru mieszkań już będzie

Posted Images

Gość MisiekW
W dniu 4.12.2018 o 06:31, mariuszczech2@tlen.pl napisał:

Masz racje że ludzie kupują w obecnej chwili właściwie bez zastanowienia ,ale tą sytuacje wymusza rynek.

No trzeba przyznać że obecna sytuacja na rynku mieszkaniowym (czy może raczej - kredytowym?) do normalnych raczej nie należy.

Odnośnik do posta
  • 3 weeks later...
2 godziny temu, a9a napisał:

Nie wiem czy wszystkich ścian to dotyczy, niektóre z nich są z pustaków akustycznych i z tego powodu rury mają iść po ścianach. Ja takie info dostałam od spółdzielni, dokładniej od osoby z działu inwestycji.

Jeżeli chodzi o instalację w kuchni to nie ma z tym żadnego problemu, cała instalacja wod kan będzie zabudowana szafkami. Najwięcej komplikacji będzie w łazience. 😒

Odnośnik do posta

Najpierw o rurach wszystkich jest bodajże sześć,cztery za szafkami i dwie do wanny ktòrą musisz obudować.Ktòra klatka nie powiem wygląda że zaczekał od gòry tynkować.Ja chodziłem po bloku że trzy godziny wschòd zachòd.Całość prac wygląda profesjonalnie bez zbędnego pośpiechu

Odnośnik do posta

W sumie to po przeanalizowaniu na spokojnie wiem, która klatka. W kazdym razie, patrząc na zdjecia, wygląda to lepiej niż sobie wyobrażałam. Orientujecie się Państwo, ile na dzień dzisiejszy jest wolnych miejsc postojowych w garażu podziemnym? Swoją drogą, klatki będą na podwyższeniu i będą do nich prowadzić schody czy to będzie tak na równi z ziemią, jak w wypadku poprzednio oddanych bloków?

• Like 1
Odnośnik do posta

Pytanie do osób, którzy maja większe doświadczenie ze ,, Śnieżką" . Jest szansa aby odbiór mieszkań przy nowej inwestycji ,,Agatowa" był szybszy niz 3 Q tegoroku? Patrząc na zaawansowanie prac, aż dziw bierze, że dopiero oddanie jesienią.

Odnośnik do posta