Skocz do zawartości
a9a

Inwestycja Agatowa II

Rekomendowane odpowiedzi

Broń Boże nie mam nic do bloku,nawet napisałem że blok jak blok.A balkony według mojej oceny mogą choć nie muszą zawężać widoczność.Masz racje że ludzie kupują w obecnej chwili właściwie bez zastanowienia ,ale tą sytuacje wymusza rynek.Ja do końca zwlekam z zakupem i mieszkanie muszę obejrzeć,dlatego dziś we wtorek jadę oglądać mieszkania śnieżki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, czy ktoś z Państwa był ostatnio na budowie i posiada zdjęcie z wnętrza budynków? Jestem ciekaw jak wygląda zaawansowanie prac w B1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 4.12.2018 o 06:31, mariuszczech2@tlen.pl napisał:

Masz racje że ludzie kupują w obecnej chwili właściwie bez zastanowienia ,ale tą sytuacje wymusza rynek.

No trzeba przyznać że obecna sytuacja na rynku mieszkaniowym (czy może raczej - kredytowym?) do normalnych raczej nie należy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

jestem ciekawy czy wszyscy kupujący nowe mieszkanie w inwestycji Agatowa II mają świadomość, że instalacje wod kan będą przebiegały na wierzchu ścian a nie pod tynkiem. 😒 

• Confused 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakim cudem? Podczas podpisywania umowy pytałam o to i powiedziano mi, że wszystko będzie pochowane . Skąd o tym wiesz?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czy wszystkich ścian to dotyczy, niektóre z nich są z pustaków akustycznych i z tego powodu rury mają iść po ścianach. Ja takie info dostałam od spółdzielni, dokładniej od osoby z działu inwestycji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
14 minut temu, lalena napisał:

Jakim cudem? Podczas podpisywania umowy pytałam o to i powiedziano mi, że wszystko będzie pochowane emoji35.pngemoji2959.png. Skąd o tym wiesz?

Informacja potwierdzona u kierownika budowy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, lalena napisał:

A mam takie pytanie. Czy potrzebowałeś pozwolenia p. Prezes na wejście na budowę?

Nie ma takiej potrzeby. Wystarczy podejść do kierownika bud. i poprosić o zgodę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytam, ponieważ taka informacja wypłynęła rzekomo z ust Prezes, także konfrontuję. Nie mniej jednak dziekuję za podzielenie się wiadomościami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, a9a napisał:

Nie wiem czy wszystkich ścian to dotyczy, niektóre z nich są z pustaków akustycznych i z tego powodu rury mają iść po ścianach. Ja takie info dostałam od spółdzielni, dokładniej od osoby z działu inwestycji.

Jeżeli chodzi o instalację w kuchni to nie ma z tym żadnego problemu, cała instalacja wod kan będzie zabudowana szafkami. Najwięcej komplikacji będzie w łazience. 😒

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki Mariusz Czech za zdjęcia. Już sobie wyobrażałam, że bezczelnie bedą widoczne wszystkie rury . Mogę wiedzieć, w której klatce takie postępy prac?

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najpierw o rurach wszystkich jest bodajże sześć,cztery za szafkami i dwie do wanny ktòrą musisz obudować.Ktòra klatka nie powiem wygląda że zaczekał od gòry tynkować.Ja chodziłem po bloku że trzy godziny wschòd zachòd.Całość prac wygląda profesjonalnie bez zbędnego pośpiechu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sumie to po przeanalizowaniu na spokojnie wiem, która klatka. W kazdym razie, patrząc na zdjecia, wygląda to lepiej niż sobie wyobrażałam. Orientujecie się Państwo, ile na dzień dzisiejszy jest wolnych miejsc postojowych w garażu podziemnym? Swoją drogą, klatki będą na podwyższeniu i będą do nich prowadzić schody czy to będzie tak na równi z ziemią, jak w wypadku poprzednio oddanych bloków?

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W listopadzie jak dowiadywałem się o miejsca postojowe, to było wolnych 15 jeszcze. Zostały tylko miejsca z małym metrażem. Jeżeli chodzi o klatki, to nie orietuje się jak to będzie wyglądało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W dniu 2.01.2019 o 21:20, damian244 napisał:

Witam,

Mam pytanie odnośnie mieszkań w budynki 1, co myślicie o mieszkaniu na parterze? Jest to wysoki parter czy niski? 

Podwyższony 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy są jakieś nowe plotki  ze spółdzielni?  Na temat naszych nowych bloków? :) przy okazji wszystkim nowym sąsiadom życzę szczęśliwego Nowego Roku  :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytanie do osób, którzy maja większe doświadczenie ze ,, Śnieżką" . Jest szansa aby odbiór mieszkań przy nowej inwestycji ,,Agatowa" był szybszy niz 3 Q tegoroku? Patrząc na zaawansowanie prac, aż dziw bierze, że dopiero oddanie jesienią.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Raczej nie liczcie na wcześniejszy odbiór mieszkań. Sp-nia wydaje klucze dopiero po wykonaniu praktycznie wszystkich prac, łącznie z tzw. "małą architekturą". W zamian wchodzi się na teren gdzie od razu da się żyć, a nie na "budowę".

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta