Skocz do zawartości
a9a

Inwestycja Agatowa II

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Majlokrk napisał:

Witam. Czy jest tu jakiś przyszły mieszkaniec budynku nr 2? :) ja jestem z tego budynku mieszkanie na parterze. :) ciekaw jestem kto bedzie moim sąsiadem :)   😁 wprowadzam sie z żoną i dwójką małych dzieci  :) pozdrawiam wszystkich przyszłych mieszkańców 

Ja z mężem też parter tylko budynek 1:) 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 21.10.2018 o 00:14, Majlokrk napisał:

Witam. Czy jest tu jakiś przyszły mieszkaniec budynku nr 2? :) ja jestem z tego budynku mieszkanie na parterze. :) ciekaw jestem kto bedzie moim sąsiadem :)   😁 wprowadzam sie z żoną i dwójką małych dzieci  :) pozdrawiam wszystkich przyszłych mieszkańców 

Czy ktoś jest mi w stanie udzielić informacji pod jakim numer dzwonić żeby umówić się na wejście na budowę? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 godzin temu, Ann900 napisał:

Czy ktoś jest mi w stanie udzielić informacji pod jakim numer dzwonić żeby umówić się na wejście na budowę? :)

Juz pisalem wczesniej Jedziesz na budowe idziesz do pakamer do kierownika bud.

jesli naniosles jakies zmiany w mieszkaniu to tym bardziej powinienes isc. Oni tez tak wola bo im wczesniej wychwyci sie bledy tym dla nich lepiej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam prośbę, nie byłem na ,, budowie" od początku września. Jeśli ktoś ma jakieś foty z budowy prosiłbym o wrzucenie.  Ma ktoś jakieś informacje co teraz jest robione wewnątrz budynku? Patrząc na zdjęcia zamieszczone powyżej przez a9a i zdjęcia forum Murapolu, aż dziw bierze że oddanie będzie dopiero pod koniec 3 kwartału 2019 (Murapol niewiele wcześniej zaczął i już oddaje). Czy ktoś wie jak było przy wcześniejszych inwestycjach Śnieżki odnośnie terminów oddania? Trzymali się sztywno terminów tych z   umowy czy były wcześniejsze przekazanie kluczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiem tyle, że napewno w mieszkaniach w klatce 5 są już tynki. W klatce 2 kładli też bodajże na 4 piętrze, bo świeciło się światło i Panowie tam coś robili przy ścianach. Także obstawiam, że klatka 1 również jest już zrobiona, bo na koniec zawsze zostawiają środkową klatkę północ-południe, gdzie w części mieszkań podłączali kable dopiero. Więcej nie wiem. Ostatnio pytałam o termin oddania kluczy i ewentualnego wcześniejszego zakonczenia budowy. Pani w Spółdzielni oczywiście skwitowała to tylko uśmiechem i stwierdzeniem, że termin oddania jest taki, jaki zamieszczony został w umowie. Jak będzie wcześniej-będą dawać znać. Także żadnych konkretów. Pytałam rownież o kwestię ogrodzenia, którego nie będzie. Za to faktycznie planują szlaban, żeby nikt obcy nie parkował. Co do zdjęć, posiadam z minionego weekendu. Także zamieszczam.20181111_132008.jpeg20181111_132027.jpeg20181111_132202.jpeg20181111_132128.jpeg20181111_132155.jpeg20181111_132302.jpeg20181111_132744.jpeg20181111_134637.jpeg20181111_134807.jpeg20181111_135014.jpeg

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

bardzo dziękuje za zdjęcia:) Liczyłem, że będzie ogrodzenie. Tym bardziej, że otrzymałem taką informacje przy podpisywaniu umowy.  Jak oglądałem plan inwestycji Murapolu, z którym będziemy graniczyć od północy wolałbym żeby ogrodzenie jednak było. Jeśli mogę, skąd masz taki info?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma za co :) Pierwotnie również dostalam taką informację podczas podpisywania umowy. Ostatnio pytalam dwa razy o to- raz przez telefon, to powiedziano mi, że od strony północnej nie będzie ogrodzenia, ponieważ inny deweloper będzie się grodził. W zwiazku z tym pewnie nie chcą robić 'obozów', jak to jakas osoba namiętnie o nich pisze w innym temacie ;) Zaś drugi raz pytałam będąc w Spółdzielni i informację odnośnie szlabanu przekazała mi Pani, z którą rozmawiałam face to face. To było na początku listopada, także świeża sprawa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrze, że przynajmniej  szlaban będzie. Problem z parkowaniem będzie odrobinę mniejszy, niż u sąsiadów. Nie piszą tego z  żadną satysfakcją bynajmniej. Uważam, że ,, Nowy Złocień" czy ,, Słoneczne Miasteczko" też powinno mieć komfort w tej materii. Niestety patrząc na  plany ich developerów, szczęśliwi Ci co samochodów nie mają albo mają wykupione miejsca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiesz, prawdą jest również to, że ludzie posiadają pełną świadomość tego, jak wygląda kwestia parkowania przy blokach. Nie piję tutaj do inwestycji na naszym osiedlu, ale w mieście są również inne, gdzie problem parkowania jest tak samo jedną wielką zmorą. Wiem, że to nie jest tani wydatek, ale uważam, że Ci, którzy posiadają samochód, powinni zaopatrzyć się w takie miejsce postojowe. Raz - jest to wygoda dla nich samych, dwa - komfort psychiczny o braku walki o miejsce rowniez sie liczy. Przynajmniej w tym wypadku czlowiek sie nadcisnienia nie nabawi ;) Swoja droga, nie wiem jak Wam, ale mi np. przeszkadza to, ze na 83 mieszkania w bloku jest 15 czy ileś tam komorek lokatorskich. Szkoda, ze kazde mieszkanie nie ma przydzielonej dla siebie. Juz nie mowie, zeby byla niewiadomo jak duza, ale jak to mowia lepszy rydz niz nic.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 15.10.2018 o 18:57, Rob80 napisał:

Ktoś się orientuje jaki jest termin oddania mieszkań ?

Ja dziś dzwoniłam i pow.ze najprawdopodobniej będzie ten termin co ma być czyli październik 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 23.10.2018 o 21:36, Ann900 napisał:

My parter mieszkanie nr.2 i dwójką dzieci 😊a wy który nr macie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jasne. Dziwne, że w zeszłym tygodniu mowiły o tym, że II-III kwartał. Gadka jak wiatr zawieje.

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam przyszłych mieszkańców nowej Śnieżki.Miałem zamiar kupić mieszkanie w murapolu,ale brak miejsc postojowych spowodował że zainteresowałem się tą inwestycją.Obejrzałem zdjęcia i blok jak blok,ale co to za atomowe balkony jak myślicie czy to jest dobra koncepcja,według Was która strona jest lepsza ta na blok czy ta na sklep.Pani z którą rozmawiałem bardzo miła ale czy ten deweloper jest spoko.Ogólnie porównując obie inwestycje nasuwa się jedna myśl zaawansowanie prac podobne w murapolu już oddają klucze a tu mówią że dopiero za rok,nie oceniam żadnego z dewelperów.Proszę o opinie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 minut temu, mariuszczech2@tlen.pl napisał:

Witam przyszłych mieszkańców nowej Śnieżki.Miałem zamiar kupić mieszkanie w murapolu,ale brak miejsc postojowych spowodował że zainteresowałem się tą inwestycją.Obejrzałem zdjęcia i blok jak blok,ale co to za atomowe balkony jak myślicie czy to jest dobra koncepcja,według Was która strona jest lepsza ta na blok czy ta na sklep.Pani z którą rozmawiałem bardzo miła ale czy ten deweloper jest spoko.Ogólnie porównując obie inwestycje nasuwa się jedna myśl zaawansowanie prac podobne w murapolu już oddają klucze a tu mówią że dopiero za rok,nie oceniam żadnego z dewelperów.Proszę o opinie

Śnieżka nie jest deweloperem tylko Spółdzielnią Mieszkaniową.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 godzin temu, mariuszczech2@tlen.pl napisał:

Śnieżka będzie oddawać klucze gdy będzie mieć także zrobioną np zieleń wokół bloków, całe zagospodarowanie terenu gotowe. Murapol oddaje klucze teraz, a na wiosnę będzie kończył zagospodarowanie terenu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Takie rozwiązanie jest prawdopodobnie najlepsze.Mnie aż tak bardzo się nie spieszy,co prawda w murapolu mieszkanie z mapki wyglądało lepiej,ale parking jest bardzo ważny.Proszę jeszcze raz o opinie na temat Snieżki jako spółdzielni i kiedy ruszy ta mityczna kolej,która ma rozwiązać wszystkie problemy dojazdowe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy to pan z okolic stopnicy? Bede tam u was na wiosne. Proszę pozdrowić Renatke. Oj to na problemy dojazdowe lepiej przygotować się w cierpliwość i samochód, dojazd tragedia z tego co widzimy. Dwie rzadko jeżdżące linie autobusowe dramat o wieczornych porach nie wspomnę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 godzin temu, Wioletta00 napisał:

Czy to pan z okolic stopnicy? Bede tam u was na wiosne. Proszę pozdrowić Renatke. Oj to na problemy dojazdowe lepiej przygotować się w cierpliwość i samochód, dojazd tragedia z tego co widzimy. Dwie rzadko jeżdżące linie autobusowe dramat o wieczornych porach nie wspomnę.

Może coś bliżej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 27.11.2018 o 16:20, mariuszczech2@tlen.pl napisał:

A co to znaczy: 'atomowe balkony'? Nie rozumiem co masz do tego bloku? Skoro twierdzisz, że murapolowski jest lepszy, to warto się poświęcać? Zależy, co komu odpowiada. Czy wolisz mieć salon nasłoneczniony czy wolisz cień? Wolisz stojac na balkonie patrzeć komuś bezczelnie w okna czy na parking sklepu? To już Twoja decyzja. Pani może i miła, ale z pozoru. Osobiście nie polecam a Murapol ma to do siebie, ze robi szajs i go w takim opłakanym stanie oddaje, bo baranie łby na to pozwalają. Płacą, na złamanie karku odbierają a później płaczą, że coś im na łeb spadło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta