Skocz do zawartości
a9a

Inwestycja Agatowa II

Rekomendowane odpowiedzi

Może kogoś zainteresują zdjęcia z budowy z dnia 12.10f33d1128003edb6668a9c2d93c00fe92.jpg3001a9d0ea7021f574c6acccf1d86755.jpgc30d8546f0446ea83e1161473e453077.jpg47f7752a3e79148f43c79a2a9a785465.jpgc76d88ae7191380f6fd9c5a810d1c32a.jpg6c892c70bb7df3d8bbb4d8f37ede6735.jpgefd941291d9afdca8d4184ee47f104f3.jpge2e927e006512398f674ad04ae26520a.jpgf73bdb3a6a305db5744335f26459220b.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Teoretycznie oddanie mieszkań ma być w październiku przyszłego roku. Pytałam Panią w Spółdzielni, czy przewidują wcześniejszy termin. Ta jednak nie chciała niczego obiecywać, ponieważ kiedyś naobicywała, a później ludzie przychodzili do niej z pretensjami.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teoretycznie oddanie mieszkań ma być w październiku przyszłego roku. Pytałam Panią w Spółdzielni, czy przewidują wcześniejszy termin. Ta jednak nie chciała niczego obiecywać, ponieważ kiedyś naobicywała, a później ludzie przychodzili do niej z pretensjami.

Ja również dostałam taką samą informacje. Oficjalnie październik. Wcześniej nie chcą obiecywać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rzeczywiści na umowie jest  koniec 3 kwartału a w Śnieżce mówią okolice października. Natomiast na budowie nieoficjalnie dowiedziałem się, że budynki będą ukończone nawet na wiosnę. Niestety nie ma co liczyć na wcześniejsze oddanie kluczy ponieważ zacznie się budowa kolejnych 2 budynków, które wchodzą w skład tej inwestycji. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Byłem dzisiaj i oglądałem postęp prac, myślę że wiosna to bardzo realny termin ukończenia tych 2 bloków w 100%. Oglądałem również inwestycje sąsiadującego Murapolu......jak dobrze, że będziemy odgrodzeni od Nich .Tam prawie nie ma w ogóle miejsc naziemnych. Zakładam, że na ich kolejnych inwestycjach które będą graniczyły od północy ze Śnieżką nie będzie inaczej.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

działka Śnieżki, na której teraz powstaje inwestycja Agatowa 2 ( blok nr 1 i 2 później 3 i 4) będzie od ,,N" graniczyć z blokami Murapolu. Cała działka  Śnieżki  z 3 stron ma być podobno odrodzona tzn od strony: N, W i E. Jedynie od strony ul. Agatowej ma nie być ogrodzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok, dzięki za odpowiedź. Jak pytałam się w spółdzielni czy będzie jakiekolwiek ogrodzienie dostałam informacje że nie wiadomo. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprzeczne informacje :) Ja podczas podpisywania umowy słyszałam, że owszem, nasze bloki mają być ogrodzone, jak to przyszły sąsiad napisał ;). Ba! Przewidują szlaban, co by nie każdy mógł wjechać na ten teren. Mieszkańcy posiadający pojazdy dostaliby piloty umozliwiające czy to zaparkowanie w garażu czy na dostępnych miejscach parkingowych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rzeczywiście posiadamy różne informacje. Pytanie czy udzielają niepotwierdzonych informacji czy może koncepcja im się zmienia? Ja informację na temat ogrodzenia z 3 stron uzyskałem podpisując umowę w kwietniu tego roku. Oczywiście nie omieszkałem zapytać się o bramę wjazdową/ szlaban to powiedziano mi, że nie przewidują. Hyyy ciekawe, która informacja jest najbliżej prawdy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ha! Prawda zawsze leży pośrodku, czyli zapewne poprzestaną na ogrodzeniu. W zasadzie możnaby zobaczyć 'rycinę' przedstawiającą rozstawienie bloków na stronie Spółdzielni. Widać tam, że będzie ogrodzenie i albo jakieś krzewy albo drzewa wzdłuż ogrodzenia. Ja taką informację otrzymałam w połowie lutego. Być może zmieniła im się koncepcja albo jeszcze wtedy do końca nie mieli sprecyzowanych planów. Jak to mówią: wszystko wyjdzie w praniu.
Btw. Z dużym wyprzedzeniem załatwiacie Państwo osoby do wykończenia swoich nowych 4 ścian? Bo teraz to już nie wiem, na jaki termin się tutaj nastawiać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Osobiście polecam poszukać czegoś wcześniej i najlepiej z poza Krakowa.  W naszym przypadku ekipa remontowa z Krakowa za robociznę powiedziała 2 razy więcej niz ekipa z miejscowości oddalonej o 50km od Krakowa, dodatkowo termin realizacji Ci z Krakowa mieli prawie dwa razy dłuższy oraz zażyczyli sobie kupowanie materiałów tylko w sklepie który oni wskazali i w dodatku było to najdroższe materiały, które jakościowo nie różniły się od pozostałych firm. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję za cenne rady. Pierwsze zapytania odnośnie wykończenia już rozpoczęłam, ale ceny w Krakowie zwaliły mnie z nóg.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Czy jest tu jakiś przyszły mieszkaniec budynku nr 2? :) ja jestem z tego budynku mieszkanie na parterze. :) ciekaw jestem kto bedzie moim sąsiadem :)   😁 wprowadzam sie z żoną i dwójką małych dzieci  :) pozdrawiam wszystkich przyszłych mieszkańców 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta