Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Wino napisał:

Ogólnie poszukuje Listów z budynku znajdującego się przy ul. Agatowa 27, czy może ktoś widział czasem w innym blokach jakiś listów z tego budynku, bo że tak powiem powinny przyjść do mnie już kilka listów, a w skrzynce na listy pusto, a na poczcie nic nie wiedzą, a znając poczynania naszego listonosza obawiam się ze mogą one znajdować się na drugiej stronie osiedla:(

Ja również jestem z Agatowej 27 i mam takie same doświadczenia. Raz miałam sytuację,że nawet awizo nie zostawił na paczkę z Chin,dobrze że coś mnie tknęło i sprawdziłam paczkę po nr nadania. Co się okazało została "niby" dwa razy awizowana i rzekomo ją odeslali. A ja awizo na oczy nie widziałam. Dopiero po mojej interwencji u nas na poczcie i telefonie na Prokocimska Pani od nas z poczty udało się ją cofnąć... teraz staram się sprawdzać paczki regularnie po nr ale ileż można. Nawet chyba nie chce widzieć ile listów nie polecanych do mnie nie dotarło. Pomijam już fakt awiz w skrzynce jak jestem w domu. Mało tego kiedyś mi "małe" listy przyniósł do domu i już byłam zadowolona,że w końcu coś  dotarło to w ten sam dzień zostawił też awizo na większy list... chyba był za ciężki żeby do donieść ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
18 godzin temu, Mustafaa napisał:

Złożył już ktoś skargę na listonosza?

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Jeśli będę chciał skarge pisać to u nas na poczcie w blaszaku czy trzeba do jakiegoś głowniejszego oddziału poczty jechać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jeśli będę chciał skarge pisać to u nas na poczcie w blaszaku czy trzeba do jakiegoś głowniejszego oddziału poczty jechać?
Już nie pamiętam. Chyba dostałem numer telefonu w agencji w blaszaku do kierownika listonoszy do oddziału. Pisemnie to nie wiem do końca jak.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Wino napisał:

Wczoraj w "Uwaga!" na TVN był program o jednej z placówek pocztowych - tam to już był taki gnój, że przesyłki przez kilka tygodni były tam przetrzymywane zanim były doręczane. Przesyłki listowe, na które poczta ma wyłączność (np. z sądów) powinny zostać oddane do takiego prężnie działającego inpostu. Poczta Polska to takie Państwowe dziadostwo do zaorania i zreformowania. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"POSTMAN GATE"

Czytając tu posty dowierzać nie mogłem,

że na naszej dzielni takie sprawy podłe,

listy, rachunki, awiza - nasze skrzynki pełne

lecz adresy na nich zgoła są odmienne!

Miarka się przebrała...

...skarga ma wysłana,

Miałeś ów przypadek poświęć 3 minuty, 

pod linkiem na dole napisz swe zarzuty,

Może jak dostaną skarg takich dziesiątki,

ktoś się za to weźmie i zrobi porządki!

https://ereklamacje.poczta-polska.pl/#/wniosek_reklamacyjny/customer_type

z pozdrowieniami 

ofiara osiedlowego listonosza :(

• Like 5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niepoważany gość. Zadzwonił że ma przesyłkę i czy może zostawić u sąsiada (sąsiad wkurzył się kiedy ostatnio zostawił u niego przesyłki) na dodatek powiedział, że sąsiad niby chętnie odbierze jeśli się zgodzę. Oczywiście kazałem mu zostawić awizo co pan listonosz skwitował, że przecież on z tego nic nie ma. Finalnie awizo nie było w skrzynce musiałem się upominać o nr przesyłki i odebrać na poczcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam! Miałam wątpliwą przyjemność spotkania z naszym słynnym listonoszem w poniedziałek 11 lutego. Przyniósł mi dwa listy polecone, był bardzo niepewny tego, co i gdzie mam podpisać, a na pożegnanie, schodząc już po schodach, powiedział tak: miałem do Pani jeszcze jeden list polecony, ale zdążyłem już wypisać awizo i wrzucić GDZIEŚ do skrzynki. I poszedł sobie. Dziękuję sąsiadom, którzy znaleźli to moje awizo i wrzucili do mojej skrytki. A ws. tego Pana na pewno będę interweniować...

Oby w końcu te nasze działania przyniosły jakieś skutki...

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak czytam wątek dotyczący listonosza dostarczającego listy na tym osiedlu i jestem lekko przerażony. Jak wiadomym jest, że Poczta Polska to syf jakich mało i należy się go wystrzegać to takie sytuacje z wrzucaniem przesyłek do błędnych skrzynek (innych bloków!) są nieprawdopodobne. Zamawiam czasami rzeczy z Chin z Aliexpres i te paczki w większości dostarczane są w Polsce przez pocztę polską, gdzie podpis odbierającego nie jest wymagany - mogę sobie wyobrazić, że zapewne co któraś paczka w ogóle do mnie nie trafi. Ale, z pocztą polską wszystko jest możliwe, czekałem ostatnio na paczkę wysłaną z jednej części Krakowa do urzędu oddalonego o 8km i 10 dni przesyłka miała status "w transporcie"...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może się coś poprawiło, u mnie był w tym tygodniu bardzo miły listonosz z przesyłką , dostarczył na 3 piętro do rąk własnych ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 14.02.2019 o 08:50, Wiktoria1983 napisał:

Witam! Miałam wątpliwą przyjemność spotkania z naszym słynnym listonoszem w poniedziałek 11 lutego. Przyniósł mi dwa listy polecone, był bardzo niepewny tego, co i gdzie mam podpisać, a na pożegnanie, schodząc już po schodach, powiedział tak: miałem do Pani jeszcze jeden list polecony, ale zdążyłem już wypisać awizo i wrzucić GDZIEŚ do skrzynki. I poszedł sobie. Dziękuję sąsiadom, którzy znaleźli to moje awizo i wrzucili do mojej skrytki. A ws. tego Pana na pewno będę interweniować...

Oby w końcu te nasze działania przyniosły jakieś skutki...

Pozdrawiam

Ja przepraszam że to napiszę ale osoba która w ten sposób wykonuje swoje obowiązki to jest skończony dureń.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poczta znów dziś zamiast na Malachitowej, wpadła na Czeczów. Postaram się zanieść list za chwilkę na właściwą ulicę w ramach spaceru, ale to chore.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzeba podawać chyba odwrotny adres jak się mieszka na Malachitowej to Czeczów jak na Czeczów to Malachitowa i masz pewność że paczka dotrze właściwie :P tak czarnym humorem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dalej wszystko działa byle jak. Ostatnio cały tydzień byłem w domu, a w skrzynce awizo mimo, że mógł listonosz podejść bo byłem w domu. Nawet nie spróbował.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta