Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Wino napisał:

Ogólnie poszukuje Listów z budynku znajdującego się przy ul. Agatowa 27, czy może ktoś widział czasem w innym blokach jakiś listów z tego budynku, bo że tak powiem powinny przyjść do mnie już kilka listów, a w skrzynce na listy pusto, a na poczcie nic nie wiedzą, a znając poczynania naszego listonosza obawiam się ze mogą one znajdować się na drugiej stronie osiedla:(

Ja również jestem z Agatowej 27 i mam takie same doświadczenia. Raz miałam sytuację,że nawet awizo nie zostawił na paczkę z Chin,dobrze że coś mnie tknęło i sprawdziłam paczkę po nr nadania. Co się okazało została "niby" dwa razy awizowana i rzekomo ją odeslali. A ja awizo na oczy nie widziałam. Dopiero po mojej interwencji u nas na poczcie i telefonie na Prokocimska Pani od nas z poczty udało się ją cofnąć... teraz staram się sprawdzać paczki regularnie po nr ale ileż można. Nawet chyba nie chce widzieć ile listów nie polecanych do mnie nie dotarło. Pomijam już fakt awiz w skrzynce jak jestem w domu. Mało tego kiedyś mi "małe" listy przyniósł do domu i już byłam zadowolona,że w końcu coś  dotarło to w ten sam dzień zostawił też awizo na większy list... chyba był za ciężki żeby do donieść ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
18 godzin temu, Mustafaa napisał:

Złożył już ktoś skargę na listonosza?

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Jeśli będę chciał skarge pisać to u nas na poczcie w blaszaku czy trzeba do jakiegoś głowniejszego oddziału poczty jechać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jeśli będę chciał skarge pisać to u nas na poczcie w blaszaku czy trzeba do jakiegoś głowniejszego oddziału poczty jechać?
Już nie pamiętam. Chyba dostałem numer telefonu w agencji w blaszaku do kierownika listonoszy do oddziału. Pisemnie to nie wiem do końca jak.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Wino napisał:

Wczoraj w "Uwaga!" na TVN był program o jednej z placówek pocztowych - tam to już był taki gnój, że przesyłki przez kilka tygodni były tam przetrzymywane zanim były doręczane. Przesyłki listowe, na które poczta ma wyłączność (np. z sądów) powinny zostać oddane do takiego prężnie działającego inpostu. Poczta Polska to takie Państwowe dziadostwo do zaorania i zreformowania. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"POSTMAN GATE"

Czytając tu posty dowierzać nie mogłem,

że na naszej dzielni takie sprawy podłe,

listy, rachunki, awiza - nasze skrzynki pełne

lecz adresy na nich zgoła są odmienne!

Miarka się przebrała...

...skarga ma wysłana,

Miałeś ów przypadek poświęć 3 minuty, 

pod linkiem na dole napisz swe zarzuty,

Może jak dostaną skarg takich dziesiątki,