Skocz do zawartości
swiety37

Wybory Samorządowe 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W tym roku po raz pierwszy będę brał udział w wyborach samorządowych w Krakowie i chciałbym Was zapytać: Na kogo Waszym zdaniem najlepiej zagłosować z perspektywy mieszkańca Złocienia?

Przeglądałem listę kandydatów, ale niemal wszystkie nazwiska są mi obce. Czy któraś z osób startujących w wyborach dokonała już czegoś dla Złocienia?

Mam nadzieję, że temat nie będzie początkiem nowych kłótni, ale na ten moment nie mam innego pomysłu na zorientowanie się w temacie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem wystarczy przeczytać program wyborczy kandydatów i wybrać. Nie wiem czy jest sens jak pisałeś rozpoczynać kłótnie czy ktoś jest za PiS, PO, SLD, niezależnymi czy innymi ugrupowaniami. Myślę, że post tak samo kontrowersyjny jak o Religi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kontrowersyjny post?

sedno postu swiety37 to zdanie "Czy któraś z osób startujących w wyborach dokonała już czegoś dla Złocienia?" - i to jest zupełnie oczywiste, że nowy mieszkaniec osiedla takie pytanie zadaje. Nawiasem mówiąc - również przyłączam się do pytania

Edytowane przez nicefor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Etwas napisał:

Moim zdaniem wystarczy przeczytać program wyborczy kandydatów i wybrać. Nie wiem czy jest sens jak pisałeś rozpoczynać kłótnie czy ktoś jest za PiS, PO, SLD, niezależnymi czy innymi ugrupowaniami. Myślę, że post tak samo kontrowersyjny jak o Religi.

kontrowersyjny post?

sedno postu swiety37 to zdanie "Czy któraś z osób startujących w wyborach dokonała już czegoś dla Złocienia?" - i to jest zupełnie oczywiste, że nowy mieszkaniec osiedla takie pytanie zadaje. Nawiasem mówiąc - również przyłączam się do pytania

ps.

wybaczcie zdublowany post, uczę się :) obsługi forum i coś mi nie wyszło podczas edytowania. 

Edytowane przez nicefor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również popieram. Niedługo nie będzie można zapytać o nic bo się ktoś o wszystko obrazi. Sam się nosiłem z zamiarem założenia takiego tematu.

Może zapytam trochę inaczej. Czy ktoś się orientuje czy w wyborach kandyduje ktokolwiek mieszkający na Złocieniu, tak żebyśmy mieli kogoś do lobbowania naszych spraw? Niezależnie od opcji :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hmmm nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale w sumie temat dotyczy wyborów w dosyć istotny sposób. Otóż w imieniu naszego osiedlowego komitetu zapraszam na spotkanie, które organizujemy w poniedziałek 15 października, w Bolzano, od godz. 15:45. Chcemy wykorzystać przedwyborczą gorączkę, i przedstawić kandydatom na prezydenta i radnych nasze postulaty. Czekamy w poniedziałek na pomoc i nowe pomysły. Pozdro :)Obraz może zawieraÄ: tekst

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 8.10.2018 o 21:17, MisiekW napisał:

Również popieram. Niedługo nie będzie można zapytać o nic bo się ktoś o wszystko obrazi. Sam się nosiłem z zamiarem założenia takiego tematu.

Może zapytam trochę inaczej. Czy ktoś się orientuje czy w wyborach kandyduje ktokolwiek mieszkający na Złocieniu, tak żebyśmy mieli kogoś do lobbowania naszych spraw? Niezależnie od opcji :)

Jedynie Pan Grzegorz Tromczyński?

Może ma ktoś jeszcze informację czy jest ktoś jeszcze?

Przynam szczerze o ile w wyborach na Prezydenta Miasta zapoznałem się z kandydatami i gdzieś sobie to w głowie jakoś poukładałem, tak z kandydatami do RM nie do końca...

Nie koniecznie chodzi mi o mieszkańca naszego osiedla, a może kogoś kto jest w jakiś sposób zaangażowany w to co sie dzieje na naszym osiedlu?

https://www.portalsamorzadowy.pl/wybory-2018/miasto/krakow,398/okreg,5.html - pod linkiem lista kandydatów,

z góry dziekuję za odpowiedź,

pozdrawiam,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 godzin temu, Franzz napisał:

Niech pójdą głosować Ci co mają pojęcie o polityce i kandydatach tego sobie i Wam życzę !

Hehehe przez takich "znających" sie mamy lepszą zmianę...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.