Skocz do zawartości
Sklep Natka

Sklep Natka - zdrowa żywność, zioła, suplementy, kosmetyki ekologiczne

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim sąsiadom :)

Jak część z Was już wie dzięki poczcie pantoflowej, wkrótce na osiedlu otworzy się nowy sklep, w końcu ;) Lokalizacja - obok Żabki i gabinetu weterynaryjnego. Asortyment - jak w tytule. Planowane otwarcie - druga połowa października, wkrótce podam konkretną datę :) W dzień otwarcia będą upominki dla wszystkich klientów :) A potem postaramy się pozostać atrakcyjni dzięki dobrym cenom i NAJLEPSZEMU towarowi :)

Kochani jesteśmy na etapie zatowarowania. Jeśli ktoś ma sugestie w tej sprawie, np. bardzo chciałby towar tej czy innej marki, proszę pisać :)

Planujemy mieć owoce, warzywa i nabiał z Targu Pietruszkowego (w tej samej cenie). Poza tym produkty wielu świetnych marek, te tańsze i te z najwyższej półki!

Czekamy na wasze sugestie!

Pozdrawiam, Paulina

• Like 6

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzień dobry :) Zapraszam po długim weekendzie! :)

Jak niektórzy z Was wiedzą, w tym tygodniu sklep był już parę dni otwarty, choć nie wszystko było jeszcze gotowe. Dziękuję wszystkim klientom za cierpliwość i wyrozumiałość. W związku z brakiem cen na niektórych produktach, zrobiłam dziś błąd podczas sprzedaży soli Epsom. PANIĄ, KTÓRA ZAKUPIŁA SÓL OGROMNIE PRZEPRASZAM I ZAPRASZAM PO ZWROT RÓŻNICY.

Miło mi poinformować, że pod koniec tygodnia przyjedzie ŚWIEŻO PALONA KAWA z polskiej palarni Galicya. Serdecznie polecam!

Pozdrawiam i życzę miłego długiego weekendu.

Paulina

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dzień dobry Zapraszam po długim weekendzie!
Jak niektórzy z Was wiedzą, w tym tygodniu sklep był już parę dni otwarty, choć nie wszystko było jeszcze gotowe. Dziękuję wszystkim klientom za cierpliwość i wyrozumiałość. W związku z brakiem cen na niektórych produktach, zrobiłam dziś błąd podczas sprzedaży soli Epsom. PANIĄ, KTÓRA ZAKUPIŁA SÓL OGROMNIE PRZEPRASZAM I ZAPRASZAM PO ZWROT RÓŻNICY.
Miło mi poinformować, że pod koniec tygodnia przyjedzie ŚWIEŻO PALONA KAWA z polskiej palarni Galicya. Serdecznie polecam!
Pozdrawiam i życzę miłego długiego weekendu.
Paulina
A czy świeże rybki tez będą?

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Lukluk na razie rybek nie przewiduję, ale będę mieć tę sugestię na uwadze... Może na święta jakieś pstrągi sprowadzę, spróbuję :)

Tymczasem ruszyła strona na Facebooku https://www.facebook.com/NatkaAgatowa

Zapraszam do polubienia - będziecie na bieżąco z promocjami, nowościami i ciekawymi informacjami :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzień dobry :)

Dziś pilotażowo w ofercie nabiał z Targu Pietruszkowego! Sprawdzony przeze mnie, wyśmienity! Masełko, które smakuje jak kiedyś u babci na wsi, twaróg, oscypki, bundz, ser żółty wędzony, śmietana. Wywalczyłam też dwa opakowania jajek, choć było ciężko - na targu tłum, a pani miała odłożone dla stałych klientów :)

Od przyszłego tygodnia (konkretnie od środy lub czwartku) pojawi się w regularnej sprzedaży nabiał Łemkowyna.

Zapraszam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta