Skocz do zawartości

Sabina

Members
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

O Sabina

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Właśnie będę pisać do zarządcy jak już jest platforma
 2. Winda w 45b kl. 2 nie działa a światło na parterze nie działa. Klucze do komórki odebrane i pilot do garażu też.
 3. No to ja trafiam na jakiś niedoinformowanych ludzi bo 1 raz jak dzwoniłam pani na infolinii po konsultacji z kierownikiem powiedziała że w ogóle nie będzie drugi raz jak dzwoniłam bo już zobaczyłam technika to pan powiedział że za pół roku.
 4. Ja póki co korzystam z T- mobile domowego i umowę mam do Grudnia więc jak znalazł
 5. Ja miałam umowę na odbiór garaży i komórki na 15.12 Z tego co widziałam w garażach to boksy przedzielone są namalowaną na ziemi kreską. Orientuje się ktoś jaka jest cena podnajmu miejsca postojowego w garażach ?
 6. Widziałam ostatnio technika UPC. Zadzwoniłam do UPC - oni sami nic nie widzą jeszcze ale skoro jeszcze budynki sa nie oddane Pan powiedział, że za jakieś pół roku pewnie już będzie można się do nich podłączyć.
 7. To słowo niestety przy tej inwestycji nie funkcjonuje. Wszystko co mówią to kłamstwa albo przerzucanie się winą. Każda informacja jest mniej konkretna od poprzedniej. Takie jest moje zdanie
 8. Ja w kuchni słyszę dziwne brzęczenie w ścianie a w łazience jak ktoś w klatce 3 na 2 piętrze spuszcza wodę i kaszle hahaha strasznie cienkie ściany
 9. Ja mam takie pytanie czy komuś się już zdarzyło używać dużej wody ? Albo czy ktoś sprawdzał twardość wody ? mam od wczoraj wrażenie jakbym zamiast skóry miała papier ścierny.
 10. Proszę na priv info kiedy pasuje odebrać
 11. U u nas też jest ciepła woda kaloryfery są cieplutkie. Podkład niestety 2 dni temu wyrzuciłam resztkę 🙁 natomiast będę miała do oddania folię bąbelkową w kawałkach idealną do przeprowadzki kartony i duże siatki jakby ktoś był zainteresowany proszę pisać podam gdzie można odebrać 😎
 12. Co do kontenerów- Akt notarialny Po sporządzeniu Protokołu Wstępnego Odbioru Technicznego Deweloper - na wniosek Nabywcy - może udostępnić Nabywcy Lokal Mieszkalny w celu rozpoczęcia przez Nabywcę prac wykończeniowych we własnym zakresie, przy czym z dniem udostępnienia Lokalu Mieszkalnego Nabywcy, przechodzą na Nabywcę wszelkie obowiązki związane z utrzymaniem Lokalu Mieszkalnego oraz Nieruchomości Wspólnej, a w szczególności obowiązek ponoszenia wszelkich kosztów związanych z eksploatacją i utrzymaniem Lokalu Mieszkalnego oraz Nieruchomości Wspólnej, w tym kosztów dostawy mediów, utrzymania czystości Nieruchomości Wspólnej, wywozu śmieci. Nabywca zobowiązany będzie do uiszczania zaliczek na pokrycie powyższych kosztów, na rzecz Dewelopera lub powołanego przez Dewelopera administratora, które następnie zostaną rozliczone według faktycznego zużycia.
 13. No przecież nie powie, że zapomnieli czegoś zrobić łatwiej zrzucić na kogoś innego. Wcześniej Pani we wspólnocie mówiła, że Murapol instalacji nie dokończył.
 14. Mam info odnośnie ciepłej wody - że na dniach powinno się udać podłączyć ale wina leży po stronie Murapolu.
 15. Ja mam nadzieję, że znajomy który pracuje w MPEC powie mi dziś dlaczego z tą wodą są takie jaja i kto nas robi w konia. Jak tylko się dowiem dam znać Osobiście również uważam że płacenie za kontenery i to takich pieniędzy to jakby sponsorowanie Murapolowi śmietników po budowie. Co do podpisania aktów- a odsetki lecą. Ciekawa jestem jak to będzie. Ja mam w akcie wpisaną datę przeniesienia 30.11 - kluce odebrałam 08.11 30.03 minie 120 dni wówczas ja się z nimi pobawię jak przekroczą termin
×
×
 • Dodaj nową pozycję...