Skocz do zawartości

Danuta

Members
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Danuta's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

 1. Spychacz wjechał na budowę Orionu przy Domagały.
 2. Witam czy udało wam się złapać sygnał tv naziemnej?
 3. Też jestem za zmianą tego zarządcy.
 4. Antena satelitarna jest na budynku nr 3.
 5. Orientuje się może ktoś kiedy zostaną uruchomione windy na odebranych już budynkach?
 6. Blok 1 i 3 jest na jednym pozwoleniu na budowę a blok 2 jest na osobnym. Teoretycznie mogą być odbierane jednocześnie ale usterki które wyjdą na budynku 2 nie maja wpływu na budynki 1 i 3, i na odwrót.
 7. Dzięki, kolego!
 8. A ja mam pytanie do szczęśliwych posiadaczy kluczy do swoich mieszkań. Chodzi o Tauron. Ile czekaliście czasu na powieszenie licznika od momentu podpisania umowy z dostawcą? Podzieli się ktoś doświadczeniem?
 9. Trafne spostrzezenie- polać mu! Śmiech śmiechem, ale takich kątów prostych jak na Złocieniu to nawet Pitagoras sobie nie wyśnił
 10. Takim tekstem sypnął akurat jeden z kierowników budowy, ‚sprowokowany’ naszym pytaniem odnośnie osuszania mieszkań. Wszystkie Panie z biura sprzedażowego bardzo miłe, jednak panowie z budowy nie powinni mieć kontaktu z klientem- lepiej im idzie pilnowanie betoniarki..
 11. Nie odpuściliśmy, i nie odpuścimy. O tyle jesteśmy w komfortowej sytuacji, mamy gdzie mieszkać, ze nie spieszy nam się z odbiorem. Gdyby podejście było inne, gdybym nie usłyszała tekstów w stylu jeśli wam się nie podoba to nie musicie odbierać, są inni chętni na to mieszkanie, pewnie poszlibyśmy na kompromisy. Ale w tym wypadku kompromisów nie będzie. Zapłaciłam za prosto osadzone drzwi wejściowe i takie tez odbiorę :) jednak z innych źródeł wiem, ze po upływie dwóch tygodni od pierwszego odbioru mieszkanie stoi jak stało, żadna usterka nie została usunięta. Mamy czas, mamy czas.. czas nie goni nas...
 12. Witam. Przyszło i mi się podzielić swoją historią z naszym deweloperem. Nie jestem osobą szukającą dziury w całym, myśle, ze nie jestem upierdliwym klientem. Ale jak to klasyk mawiał, chamstwa nie zniesie. Apeluje do sąsiadów, którzy nie odebrali jeszcze swoich mieszkań. Walczmy o swoje, zgłaszanym usterki, nie dajmy się. Pierwszy odbiór miałam 17 grudnia (blok nr 3, klatka C). Znaleźliśmy moc usterek, typu porysowane szyby, pogniecione kaloryfery, rozjechane kąty proste w pomieszczeniach, wilgoć, zacieki, krzywo osadzone drzwi wejściowe itd. Usterki jak usterki- nic nadzwyczajnego. Jednak podejście jakiegoś Zenka z budowy, który uczestniczył w odbiorze przeszło moje oczekiwania. Taki człowiek ma funkcje kontrowania w kwestiach spornych i ja to rozumiem- im mniej wpiszemy w protokół usterek- tym on będzie miał mniej roboty. I to rozumiem. Słowo klucz- kwestie sporne.. a nie w każdych kwestiach. Dowiedziałam się między innymi- ze taki system montowania grzejników wiec tak czy siak będą pogięte, ze drzwi osadzić się prosto nie da bo uszczelki po 3 miesiącach będą do wyrzucenia, ze brak knotów prostych w łazience to nie problem bo dobry fliziarz mi na kleju naprostuje, ze oni się narobią a ja wanna przystawię, ze dziur w wylewce wielkości jabłka nie będą nadlewac bo ja i tak położę na to panel, ze okna dachowe to nie własność mojego mieszkania tylko cześć wspólna.. Apeluje ludziska, nie dajcie się takiemu chamstwu, płacimy za pewien standard i takiego standardu wymagajmy. Nie dajcie sobie wmówić (tak jak mnie próbowano), ze to administracja będzie robić. NIE. Jakimi pieniędzmi będzie dysponować administracja? NASZYMI! Ja się nie godzę na usuwanie ich niedbalstwa i pośpiechu za moje pieniądze. Kolejny odbiór 15 stycznia- jak zobaczę znów tego Zenka, to mnie chyba ochrona wyprowadzi.. Proście po odbiorach wysyłać sobie na meila listy usterek, które Pani zanotowała. W naszym przypadku lista była o pół skrócona.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...