Skocz do zawartości

KrzysztofK80

Members
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Zawartość dodana przez KrzysztofK80

 1. Przejazd otwarty. Potwierdzam dzisiaj udało się przejechać przez przejazd i jeziorko 🙂
 2. Sog nie przejmuj się opinią MisiekW. Tej osobie wiecznie się coś nie podoba , że ktoś źle coś napisal wstawił itp. Uwierz, że inni forumowicze z ciekawością czytają o tym co piszecie. Pozdrawiam.
 3. Witam Sąsiedzi, jestem przed podpisaniem aktu notarialnego, ktoś już ma to za sobą? Jakie wrażenia z pobytu u notariusza? I jakie są kolejne kroki po wyjściu od notariusza żeby załatwić pozostałe formalności związane z podatkami itp.? I czy płacimy podatek za użytkowanie wieczyste gruntu? Pozdrawiam.
 4. Oby jak najmniej takich przypadków było na osiedlu Wierzę w to, że pozostali sąsiedzi mają więcej rozumu w głowach
 5. My z żoną jesteśmy uczuleni na takich brudasów. Po odbiorze mieszkania będziemy mieli już świadomość że taki brudas jest na osiedlu i trzeba go przyczaić , im szybciej tym lepiej. Właściciel psa opisany, samochód opisany, pies byl rasowy czy kundel? I jaki kolor? Im więcej informacji tym łatwiej rozpoznać BRUDASA! Co za ludzie brak słów...
 6. Odbiory teoretycznie miały się zacząć od 19 sierpnia, jeżeli Straż pojawi się w poniedziałek , za co mocno trzymam kciuki - i wszystko bedzie ok, to pewnie zaczną się telefony w sprawie odbiorów kluczy. Wątpię żeby Spółdzielnia z dnia na dzień umawiała sąsiadów na odbiór, przy dobrych wiatrach może od 26 zacznie się wydawanie pierwszych mieszkań - tak myślę, oby szybciej
 7. Wychodzi na to, że tym razem straż pożarna nie dojechała na czas i na pierwsze odbiory jeszcze sobie poczekamy.
 8. Czy ktoś już ma termin umówiony na odbiór kluczy? I czy faktycznie odbiory zaczną się od 19 ? Jakieś wiadomości od Spółdzielni świeże ktoś posiada?:)
 9. A co z dalszą numeracją mieszkań?
 10. A czy ktoś się orientuje czy będzie szlaban przy wjeździe na osiedle?
 11. Myślę, że nikt się nie wypowie że Spółdzielni ponieważ nikt nie będzie miał na tyle odwagi skoro Rob80 się dowiadywał w samym centrum informacji, to raczej musimy czekać na mieszkania do sierpnia, września bądź października , także jeszcze trochę cierpliwości i otrzymamy upragnione klucze.
 12. Jak się Jaśniepaństwu nie podoba sąsiedztwo, to jeszcze jest czas żeby się wyprowadzić. Nie rozumiem, czepiacie się osoby, która dementowała bzdury i plotki, a osoba która próbowała wcisnąć kit jest ok. Chyba że akceptujecie Państwo takie osoby to gratuluję. Zamiast się wtrącać w rozmowę między dwoma osobami, które już wyjaśniły wszystkie kwestie sobie, to lepiej by było odpowiedzieć na pytania związane np. z odbiorami mieszkań w Spółdzielni lub kogo możecie polecić Państwo do remontu - to wtedy jest cisza. Ale wybranie jednego zdania spośród wielu - żeby kogoś skrytykować to już jest mistrzostwo. Pozdrawiam fałszywych sąsiadów jak i tych szczerych
 13. To będziemy mieli namiastkę Twojej jakże zacnej klatki schodowej, w Twoim super-hiper bloku
 14. Ładnie to wszystko wygląda, i tylko czekać na oddanie mieszkań Nie wiem czy ktoś zauważył, ale zmienili balustrady na klatce schodowej na ładniejsze, w porównaniu z tymi co były jeszcze jakiś czas temu na wcześniejszych zdjęciach.
 15. A kontaktowałaś się może w tej sprawie ze spółdzielnią? Odnośnie wpuszczania na teren budowy?
 16. A skąd wiesz że pod koniec maja można będzie wejść? Wie ktoś może kiedy będzie termin zakończenia prac, oraz odbiory mieszkań? Bo wszystko zmierza powoli ku końcowi jeżeli chodzi o pracę jakie zostały wykonane.
 17. Na SM Śnieżka w nowej inwestycji, wizualizacja i opis to jedno , a w rzeczywistości wygląda to trochę inaczej, także też bym się nie sugerował planami.
 18. Skąd wiesz jak będą wyglądały klatki w nowej inwestycji? Byłaś tam i widziałaś jak wyglądają? I co się tam Ci nie podoba?
 19. Dziękuję za informację, nic tylko czekać aż klatki schodowe zaczną wykańczać i na zewnątrz całe otoczenie, z każdym miesiącem coraz bliżej odbioru mieszkań już będzie
 20. A orientujesz się może, na jakim etapie są prace w budynku nr 1?:)
 21. Byłem i widziałem. Biorąc pod uwagę oszczędności na materiałach, nie sądzę, aby klatki wyglądały identycznie. Jak widać na powyżej załączonym zdjęciu sama balustrada jest gorszej jakości. Materiały są coraz droższe, także ciekawi mnie, na czym Spółdzielnia będzie dalej oszczędzać.
 22. Dziękuję za zdjęcia w sumie ładnie to wygląda, prace poszły ostro do przodu. Myślałem, że posadzka będzie wylana a nie ułożona kostka. Szkoda, że nie ma wizualizacji klatki.
 23. Masz jakieś zdjęcia garażu podziemnego? Jeżeli możesz wysłać, to bardzo proszę. Pytałeś się, kiedy zakończą budowę? Wiecie może, jak będą wyglądały klatki schodowe pod względem wykończenia?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...