Skocz do zawartości

Rutyna

Members
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Rutyna

 1. Nie wiem, ale widziałam koparkę z łyżką, na którą Pan z budowy zbierał worki. Może to Lcc.
 2. Nie ma problemu z detalicznym kupnem na placu targowym Rybitwy
 3. Hmmm... Wspólnota mieszkaniowa włączona do spółdzielni mieszkaniowej? To z prawnego punktu widzenia chyba nie takie proste, jakby się mogło wydawać
 4. Dajmy na to rondo pomnik Henryka i Karola Czeczów hahaha, może to jedyna okazja, by ludzie zobaczyli twarze patronów, bo tylko to nas konkretnie wyróżnia spośród ulic zlocieniowych w typie nefrytu, malachitu, agatu itp. i przy okazji nauczyliby się pisać nazwę ulicy poprawnie, a nie ciągle "braci". No albo palmę. A tak serio serio, to takie postulaty odnośnie skwerów itp. trzeba kierować do radnych dzielnicy, bo są najbliżej możnowładców. Jest jeszcze komitet, bardzo kreatywny, "My, Złocień", który dotychczas wywalczył budowę szkoły, lecz składa się z ludzi poświęcających swój prywatny czas i energię na takie aktywności. Więc konkrety do radnych.
 5. Sprawdź w metryce lokalu, bo może patrzysz na numer budowlany mieszkania, a przy odbiorze są już właściwie nadane numery.
 6. Mam podobne mieszkanie w b16, tylko z antresola, a po wymiarowaniu przez architekta wyniki prezentują się jak na zdjęciu:
 7. Przynieśli drabinę i tak sprawdzalismy. Wszystko do protokołu i weryfikacji. O te metry to dogadaliśmy się, że licencjonowany architekt dokona pomiaru jeszcze raz i będziemy wtedy wnioskować o oddanie monet za te metry. Inne usterki maja naprawić w ciągu 30 dni, choć Pan twierdził, że będzie szybciej.
 8. Cześć wszystkim, U nas podobnie: brak kluczy do piwnicy, brak do bramy wjazdowej do garażu (i wciąż tam trwają jakieś prace). W mieszkaniu (3 i 4 piętro) kilka usterek: wybita dziura w okleinie drzwi wejściowych, porysowane okno, niedoróbki w wykończeniu stropu, odpadające klapki od tej skrzynki za drzwiami wejściowymi. Nawet ostateczny pomiar salonu różni się od tego, co zmierzył nam architekt (o 2 metry). Brak karty do taurona i brak schodów budowlanych.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...