Skocz do zawartości

Franzz

Members
 • Zawartość

  330
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  28

Zawartość dodana przez Franzz

 1. Zwróć uwagę na rodzaj klucza chodzi o sam wzór który uniemożliwia manipulację w zamku oraz otwieraniem go tzw. na odbijany klucz. Tak jak pisałem wcześniej nie popadajmy mimo wszystko w paranoję z tym zabezpieczeniem.
 2. To prawda wyłamanie wkładki kluczem to jakieś 10 sekund i jesteś w mieszkaniu nawet sąsiada nie obudzisz, czy druga metoda na odbijany klucz o której wspomina Mustafa. Można mieć drzwi z diamentu ale na tych wkładkach to faktycznie nie jest to full pakietu bezpieczeństwa nie popadajmy w paranoję ale faktycznie lepiej skupić się na lepszym zamku.
 3. Nie macie przecieków czy są jacyś chętni najemcy na nowe lokale (te poza wymienionych ze strony Atut) czy póki co galeria będzie w połowie wypełniona ?. Nie wiem jak Atut działa i czy w momencie otwarcia ma zawsze full skład czy będzie działać na pół gwizdka i czekać na chętnych do najmu kolejnych lokali ?
 4. Franzz

  Nocne wiercenie

  Musisz mimo wszystko próbować tego typu kwestie wyjaśniać osobiście z sąsiadami nie poprzez forum, sami wprowadzając się do bloku docieraliśmy się z sąsiadami to raz ja do nich z prośbą innym razem Oni że coś zakłóca ich spokój każdy się wzajemnie wysłuchał, zrozumiał w różnych kwestiach teraz jesteśmy wszyscy sobie na Ty i z uśmiechem podajemy sobie w geście przywitania dłonie na klatce schodowej. Nikt raczej na złość Ci nie robi ale jeżeli mieszkał x lat bez sąsiadów za ścianą to faktycznie mógł się zapędzić i o 22.05 coś tam dowiercić. Mi się raz też zdarzyło że drobny remont tak dobrze układał że nie spojrzałem na zegarek a było już grubo po 22 sąsiad przyszedł i poprosił o ciszę przeprosiłem i wszystkie sprzęty poszły w odstawkę tego dnia. Pozdrawiam i życzę sprawnego i miłego rozwiązania problemu z sąsiadem.
 5. Franzz

  Balkon a jego przysłonięcie

  Bardzo ładnie urządzony
 6. Franzz

  Internet na Złocieniu

  Tak zwróć uwagę na dysproporcję Vat tam jest odpowiedź
 7. Zgadzam się również to zaznaczyłem w jednym z postów, oczy kierujmy na cele póki co w zasięgu a nie sięgajmy gwiazd. Domagały będzie nieskończone a my zaczniemy dyskusję o wiaduktach nad torami...
 8. Franzz

  Internet na Złocieniu

  Balmont i polecam ciągłość tanio i szybko
 9. Franzz

  Oddanie budynków

  Nie przejmuj się, sprzęty robią teraz naprawdę mikro ja myślałem że pralki nie wstawię a jak przyszło co do czego to łazienka naprawdę okazała się całkiem przestronna i komfortowa za wczas tylko dobrze zorganizuj sobie co gdzie ma być nawet kosztem większych prac remontowych.
 10. Franzz

  sprzedam mieszkanie

  Trzymam kciuki
 11. Franzz

  Autobusy na Złocieniu

  Długo jeździłem autobusami po Krakowie w tym również spory okres z osiedla porzuciłem ten rodzaj komunikacji na rzecz auta 200 zł więcej no ale coś za coś po prostu w pewnym momencie pękłem , szkoda czasu, nerwów, energii. Jakby tak zliczył czas na przesiadki i oczekiwania na busa jeden dzień miesięcznie z życia odpadał na stanie pod daszkiem Wrócę pewnie do komunikacji kiedy uda się przenieść na ekrany komórek ruch na żywo busów i tramwajów wtedy faktycznie można coś zaplanować i dotrzeć na czas, jakieś plany Kraków ma na taki projekt pożyjemy zobaczymy.
 12. Franzz

  Budowa ul. Domagały

  Fajny materiał fajnie przedstawione fakty przez mieszkańców, chyba każdy kto oglądał pomyślał sobie takie rzeczy tylko w Polsce i złapał się za głowę rozumiem jakby natrafili na prehistoryczne wykopalisko, militarne odkrycie z okresu wojny jakiś materiał wybuchowy, stare cmentarzysko czy gród jakiś plemion zamieszkujących te rejony nieee trafili na kable realizując milionową inwestycję trafili na kable których nikt zauważył podczas projektowania nie były zinwentaryzowane no kur.. przepraszam ale miały swojego właściciela ktoś tu ma niezły burdel w papierach... szkoda nerwów czekamy dalej !
 13. Franzz

  Sygnalizacja świetlna Agatowa Półłanki

  Teraz jadą od momentu o którym wspominasz.
 14. Franzz

  Szkoła rodzenia - położna środowiskowa

  Jeżeli mogę coś doradzić polecam chodzić do szkoły rodzenia w szpitalu gdzie planuje się poród, podczas zajęć w szpitalu część godzin przeznaczonych jest na oprowadzenie po szpitalu zapoznanie się z salkami, gabinetami recepcją omówienie szczegółów kiedy przyjeżdżasz już na "alarmie" często personel który prowadzi zajęcia potem będzie z Tobą na sali czy to przed czy po porodowej, naprawdę nie mówię że człowiek wtedy się czuje jak u siebie ale jest dużo łatwiej kiedy jedziesz z torbami do szpitala.
 15. Nie sitka które mam na myśli dotyczą zarówno ciepłej jak i zimnej wody są na końcu kranu .Jeżeli faktycznie zimna woda leci mocno to nie jest to kwestia gęstych filtrów.
 16. Zerknijcie proszę ile jest sitek w mocowanych nówkach kranach, ja miałem ten sam problem rozkręciłem filtr i okazało się że jest tam chyba koło 6 sitek i taki ledwie "mus" leciał zamiast wody
 17. Franzz

  Parking przy TF

  Najlepiej chyba apteka Słoneczna przy Carrefour spróbuj, cenowo leki i witaminy mają taniej niż na osiedlu ale nie gwarantuję . Parking przy TF są jakieś nowe informacje ?
 18. Franzz

  Budowa ul. Domagały

  Robiłeś kiedyś na budowach ? utrudniłbyś Panu Majchrowskiemu na pewno dostęp do łopaty wkurzy się i zajmie się tematem ... wróć proszę do tematu aby zapoznać się z niedrożną ul. Domagały... tam nie ma mowy o nieudolności osób tam pracujących
 19. Franzz

  Listonosz

  maxkad ja odnoszę wrażenie że listonosz wyjął plik z torby i zostawił go na skrzynce tam naprawdę było mnóstwo pism... będę na poczcie to zgłoszę co i jak .
 20. Na odbiór mieszkań wziąłbym osobę która wcześniej sama remontowała mieszkanie u danego dewelopera odebrałem mieszkanie na własną rękę wyposażony jak na wojnę i co ? w trakcie remontów kiedy "głaszczesz" każdy cm swojego mieszkania przychodzą dopiero wnioski i uwagi ważne ! oczywiście kogo ze sobą zabierzesz na odbiór ale nie ma mocnych aby wyłapać wszystkie wady najgorsze co można zrobić to wejść powiedzieć ale ładnie i wyjść nie ma takich mieszkań nigdzie gdzie wszystko jest zrobione jak należy i też uważajcie aby nie skupić się na detalach tzn. przyjedziecie z lupą szyby sprawdzać a się okaże że okno krzywo wstawione
 21. Franzz

  Listonosz

  Aska znajdowanie w skrytce pocztowej gazetek z Makro sąsiada z Malachitowej to jeszcze pół biedy ale kiedy na skrytkach są pisma sądowe i urzędowe a nawet mini paczki priorytetowe to już przegięcie.
 22. Franzz

  Listonosz

  Ja również miałem dostać kartkę urodzinową z wkładką na prezent ale zaginęła pewnie właśnie na Malachitowej pal licho zawartość ale smutne że kartka z życzeniami nie dociera od najbliższych...
 23. Franzz

  Biedronka

  Na naszą Biedronkę jaka by nie była nie powiem złego słowa i pewnie większość osób które wyczekiwały opóźnionej pamiętnej budowli wiadomo zaraz będzie Atut i będzie coraz więcej narzekań. ale kilka lat wstecz Biedronka była na wagę złota będą marudzić Ci co będą się wprowadzać zrozumieją Ci co mieszkali tu dłużej.
 24. Franzz

  Listonosz

  PILNE !! Mieszkańcy Malachitowej i Czeczów bardzo proszę o zbieranie wszelakiej nie swojej korespondencji, paczek i dostarczanie ich do punktu pocztowego w naszym blaszaku jednocześnie zgłaszając uwagi i skargi dot. obsługi ! przesyłki z sądu, operatorów telefonii, ogrzewanie, ubezpieczenia i nawet prio. paczki ! leżą samopas na skrzynkach w blokach na Czeczów ! Nie mam wytłumaczenia dla tego zamieszania Czeczów Malachitowa ? jak to pomylić ? Co mogłem porozdzielałem ale nie jestem listonoszem by to robić... a przyjdzie ekipa sprzątająca i wszystko do kosza wyrzuci... Musimy coś zadziałać w temacie obsługi pocztowej bo są cuda normalnie wymieszane w każdej płaszczyźnie nr bloku się zgadza ale ulica nie itp... Proszę o informację na forum osób z Malachitowej czy jakieś paczki, przesyłki, listu nie otrzymały i automatycznie o informację czy otrzymały coś ponad stan.
 25. Franzz

  Parking przy TF

  Moi drodzy też miałem kasowane posty i trudne trudne dyskusje na forum ale mimo wszystko sypię zawszę głowę popiołem bo trzeba pamiętać że to my tu jesteśmy gośćmi owszem ktorzy biora udział przy budowie tego wszystkiego ale gospodarz jest jeden który może zawsze Cię za drzwi wyprowadzić jest u siebie i należyty porządek i grzeczność należy zostawić nawet jeżeli to nie na rękę z cenzurą bym nie wylatywał jako administrator zrobiłbym to samo .dobranoc Wracamy do dyskusji Parking przy TF
×