Skocz do zawartości

Franzz

Members
 • Zawartość

  554
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  63

Ostatnia wygrana Franzz w Rankingu w dniu 24 Styczeń

Franzz posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

235 Excellent

1 obserwujący

O Franzz

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Kusi tam pod osłoną nocy wymalować 2 paski aby wyznaczyć te 3 miejsca dla niekumatych
 2. Masz uszczelnione mieszkanie jak słoik , wietrzenie, wietrzenie i jeszcze raz wietrzyć nawet jak jest mróz troszkę przegonić powietrza po mieszkaniu. Jak nie masz na oknach nawiewników to delikatnie rozszczelnij okno np. w kuchni wiadomo że teraz ciężko się wbić w okres kiedy nie ma smogu coś za coś. Pamiętaj o korzystaniu z okapu podczas gotowania.
 3. Żartem, dopóki nie znajdziemy urządzenia do tłumaczenia psiaka na Polski zawsze obawy będą to jednak zwierze biegnie w stronę dziecka i nie wiesz czy powącha bucika czy negatywnie odbierze złość dziecka jako atak i złapie za szyję, podpinam się oczywiście pod to aby dzieciaki uczyć że psinka nic złego nie zrobi i odpukać taką taktykę stosuję nie żałuję... , ale jednak na spacerze z dzieckiem wyciągam dłonie z kieszeni z obawy przed atakiem nie ważne jaki to jest ratlerek. Statystycznie to tylko tulaski psa vs dziecko tego się trzymajmy i bądźmy ostrożni zarówno jako właściciele piesków ale i rodzice dzieci.
 4. Dziękujemy za troskę, mieszkańcy osiedla robią wszystko co w ich zasięgu aby zniwelować zagrożenie.
 5. Weźcie pod uwagę również że może zmienić się franczyzobiorca i wtedy może być to zupełnie inny poziom obsługi oraz jakoś podawanych dań, rozpiętość ocen googlowskich w różnych rejonach naszego kraju tych restauracji tylko to potwierdza, jakoś w Warszawie udało się otworzyć to samo Biesiadowo z oceną 4,5 przy ponad 400 głosach daje wynik bardzo dobry , u nas aktualnie ocena 3,6 bo nie ma kryć jest jak jest ja na razie odpoczywam od tej restauracji i czekam na lepsze czasy.
 6. Szarpanie się z zikitem w zakresie kursów, telebusów, i zawieszonych linii wspominam negatywnie jeszcze z czasów kiedy kursował autobus linii 108 Nad Drwinę interweniowałem wtedy w sprawie dot. zawieszenia kursów na okres wakacji rozumiecie ? zablokowali wtedy kurs na okres wakacji motywując zawieszenie małym ruchem bo przecież okolice Rybitw, Półłanki, Nad Drwiną to są rejony gdzie szkoła na szkole stała a jak wakacje to dzieci nie jeżdżą i te obszary na okres wakacji śpią... Nie wiem ale od tego momentu stwierdziłem nie ma co kopać się ze ślepym koniem. Trzymam kciuki za telebusa ale prośby aby zawinął kilkaset metrów przez Domagały i zadokował na Złocieniu może być mocno utrudnione druga sprawa o której już wspomniano to petycje online takie niby są a niby nie tu trzeba wchodzić w temat z buciorami.
 7. Polecam korzystałem bardzo długo z tej formy transportu.
 8. Kursuje często ale w godzinach zupełnie nie szczytowych ruchu dlatego podpytuje spoko i dziekuje
 9. Bolek przepraszam ale mam wrażenie że swoje zapytanie dot. łącznicy Nad Drwiną z Półłanki oraz sytuacji kierowców którzy korzystają z nowo otwartej Domagały napisałem w języku Rotokas co poszło nie tak ?
 10. Jak wygląda sytuacja na skrzyżowaniu Nad Drwiną z Półłanki z włączaniem się do ruchu ? Idzie to dosyć płynnie czy mocno się korkuje ? Mam na myśli szczególnie godziny 7-10-14 będę wdzięczny za spostrzeżenia niestety nie miałem okazji jechać w kierunku Nowej Huty naszą nową wylotówką.
 11. Oczywiście pośpiech to zły doradca ale tak jak pisałem nie ma co też zwlekać ceny na pewno będą wirować góra dół i gdzieś to wszystko wyhamuję jednak zdecydowanie prędzej w przypadku średniej dla obszaru np. Małopolska gdzie po roku 2019 wg GUS notujemy nawet spadek -0,5% cen mieszkań. Mam na myśli wyłącznie nasze podwórko tu dzieje się bardzo dużo i dziać w latach kolejnych będzie jeszcze więcej te czynniki nie wpłyną raczej na to że deweloperzy będą mieszkania sprzedawać taniej nie liczyłbym również na względną stabilizację cen. Mogę się mylić chociaż nie chciałbym oczywiście lepiej jak wartość naszych mieszkań idzie w górę.
 12. Niewiele to zmienia ceny szybują i mogę jedynie polecić kupić mieszkanie jak najszybciej aby zyskać jak najwięcej za 5 lat proszę o odkopanie moich wypocin
 13. Oto to to to Carolina właśnie próbuję podpowiedzieć czasem nadgorliwością sprowadzisz sobie więcej problemów na głowę
 14. Już nawet nie pisałem o tym o tym ale oczywiście się zgadzam Luk82 dlatego trzęsę portkami ile będę musiał bulić za tą totalną ignorancję i sposób myślenia " mam gdzieś sorty będzie do podziału"
 15. Troszeczkę z użytkownikiem Abermon mieszkamy w tych blokach i naprawdę w momencie realizacji nie było "popeliny" lepiej dmuchać na zimne ale też nie zadmuchajcie wiecie.....
×
×
 • Dodaj nową pozycję...