Skocz do zawartości

Franzz

Members
 • Zawartość

  330
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  28

Ostatnia wygrana Franzz w Rankingu w dniu 17 Styczeń

Franzz posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

108 Excellent

1 obserwujący

O Franzz

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Zwróć uwagę na rodzaj klucza chodzi o sam wzór który uniemożliwia manipulację w zamku oraz otwieraniem go tzw. na odbijany klucz. Tak jak pisałem wcześniej nie popadajmy mimo wszystko w paranoję z tym zabezpieczeniem.
 2. To prawda wyłamanie wkładki kluczem to jakieś 10 sekund i jesteś w mieszkaniu nawet sąsiada nie obudzisz, czy druga metoda na odbijany klucz o której wspomina Mustafa. Można mieć drzwi z diamentu ale na tych wkładkach to faktycznie nie jest to full pakietu bezpieczeństwa nie popadajmy w paranoję ale faktycznie lepiej skupić się na lepszym zamku.
 3. Nie macie przecieków czy są jacyś chętni najemcy na nowe lokale (te poza wymienionych ze strony Atut) czy póki co galeria będzie w połowie wypełniona ?. Nie wiem jak Atut działa i czy w momencie otwarcia ma zawsze full skład czy będzie działać na pół gwizdka i czekać na chętnych do najmu kolejnych lokali ?
 4. Franzz

  Nocne wiercenie

  Musisz mimo wszystko próbować tego typu kwestie wyjaśniać osobiście z sąsiadami nie poprzez forum, sami wprowadzając się do bloku docieraliśmy się z sąsiadami to raz ja do nich z prośbą innym razem Oni że coś zakłóca ich spokój każdy się wzajemnie wysłuchał, zrozumiał w różnych kwestiach teraz jesteśmy wszyscy sobie na Ty i z uśmiechem podajemy sobie w geście przywitania dłonie na klatce schodowej. Nikt raczej na złość Ci nie robi ale jeżeli mieszkał x lat bez sąsiadów za ścianą to faktycznie mógł się zapędzić i o 22.05 coś tam dowiercić. Mi się raz też zdarzyło że drobny remont tak dobrze układał że nie spojrzałem na zegarek a było już grubo po 22 sąsiad przyszedł i poprosił o ciszę przeprosiłem i wszystkie sprzęty poszły w odstawkę tego dnia. Pozdrawiam i życzę sprawnego i miłego rozwiązania problemu z sąsiadem.
 5. Franzz

  Balkon a jego przysłonięcie

  Bardzo ładnie urządzony
 6. Franzz

  Internet na Złocieniu

  Tak zwróć uwagę na dysproporcję Vat tam jest odpowiedź
 7. Zgadzam się również to zaznaczyłem w jednym z postów, oczy kierujmy na cele póki co w zasięgu a nie sięgajmy gwiazd. Domagały będzie nieskończone a my zaczniemy dyskusję o wiaduktach nad torami...
 8. Franzz

  Internet na Złocieniu

  Balmont i polecam ciągłość tanio i szybko
 9. Franzz

  Oddanie budynków

  Nie przejmuj się, sprzęty robią teraz naprawdę mikro ja myślałem że pralki nie wstawię a jak przyszło co do czego to łazienka naprawdę okazała się całkiem przestronna i komfortowa za wczas tylko dobrze zorganizuj sobie co gdzie ma być nawet kosztem większych prac remontowych.
 10. Franzz

  sprzedam mieszkanie

  Trzymam kciuki
 11. Franzz

  Autobusy na Złocieniu

  Długo jeździłem autobusami po Krakowie w tym również spory okres z osiedla porzuciłem ten rodzaj komunikacji na rzecz auta 200 zł więcej no ale coś za coś po prostu w pewnym momencie pękłem , szkoda czasu, nerwów, energii. Jakby tak zliczył czas na przesiadki i oczekiwania na busa jeden dzień miesięcznie z życia odpadał na stanie pod daszkiem Wrócę pewnie do komunikacji kiedy uda się przenieść na ekrany komórek ruch na żywo busów i tramwajów wtedy faktycznie można coś zaplanować i dotrzeć na czas, jakieś plany Kraków ma na taki projekt pożyjemy zobaczymy.
 12. Franzz

  Budowa ul. Domagały

  Fajny materiał fajnie przedstawione fakty przez mieszkańców, chyba każdy kto oglądał pomyślał sobie takie rzeczy tylko w Polsce i złapał się za głowę rozumiem jakby natrafili na prehistoryczne wykopalisko, militarne odkrycie z okresu wojny jakiś materiał wybuchowy, stare cmentarzysko czy gród jakiś plemion zamieszkujących te rejony nieee trafili na kable realizując milionową inwestycję trafili na kable których nikt zauważył podczas projektowania nie były zinwentaryzowane no kur.. przepraszam ale miały swojego właściciela ktoś tu ma niezły burdel w papierach... szkoda nerwów czekamy dalej !
 13. Franzz

  Sygnalizacja świetlna Agatowa Półłanki

  Teraz jadą od momentu o którym wspominasz.
 14. Franzz

  Szkoła rodzenia - położna środowiskowa

  Jeżeli mogę coś doradzić polecam chodzić do szkoły rodzenia w szpitalu gdzie planuje się poród, podczas zajęć w szpitalu część godzin przeznaczonych jest na oprowadzenie po szpitalu zapoznanie się z salkami, gabinetami recepcją omówienie szczegółów kiedy przyjeżdżasz już na "alarmie" często personel który prowadzi zajęcia potem będzie z Tobą na sali czy to przed czy po porodowej, naprawdę nie mówię że człowiek wtedy się czuje jak u siebie ale jest dużo łatwiej kiedy jedziesz z torbami do szpitala.
 15. Nie sitka które mam na myśli dotyczą zarówno ciepłej jak i zimnej wody są na końcu kranu .Jeżeli faktycznie zimna woda leci mocno to nie jest to kwestia gęstych filtrów.
×