Skocz do zawartości

kuntakinte

Members
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana kuntakinte w Rankingu w dniu 27 Październik 2018

kuntakinte posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

kuntakinte's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

11

Reputacja

 1. Mufasa, chybiony argument. Na spotkaniu administratorka posypuje głowę popiołem, obiecuje się zająć sprawą z samego rana dnia następnego, a potem cisza i od nowa w koło macieju, dzwonienie, przypominanie, sprawdzanie czy ktoś się pojawił w końcu... Ja bywam na wszystkich spotkaniach i właśnie widzę jak są mydlone mieszkańcom oczy, oddolne inicjatywy potem przedstawiane są jako własne. Ludziom po prostu się nie chce tego słuchać więc nie przychodzą. Na nieruchomościach zarządzanych dobrze, gdzie takie spotkania coś wnoszą, frekwencja jest zdecydowanie wyższa. Chyba jesteś jakoś związany z tym zarządcą, tak ich bronisz. Dodatkowo p.Agnieszka twierdzi że na spotkaniach wszędzie pojawia się co najmniej kilkanaście osób, więc trochę nijak ma się to do Twojego liczenia.
 2. Również jestem za zmianą obecnego Zarządcy. Niestety, jego praca sprowadza się do zrzucania odpowiedzialności za wszystko na mieszkańców. Zero inicjatywy własnej, reaguje dopiero po licznych napomnieniach, kiedy zaczyna mu się palić pod nogami bo coś obiecał pół roku temu i nie można dłużej zwlekać. Ale wtedy i tak załatwia dwie trzy zaległe sprawy z dziesięciu i myślą że wszystko jest ok. Ktoś wyżej pisał że płaci czynsz 330zł ? Nierealne, niech pokaże rachunki. Ja płacę za 64m 480, nie licząc prądu i opłat za garaż. Czynsz rzędu 330 zł mam w 30 metrowej kawalerce na Klinach. Niestety prawda jest tak że osiedle jest zaniedbane, wystarczy przejść się na wiosnę czy latem po Śnieżce. Tam mnóstwo zieleni, naprawdę zadbane alejki, krzewy, a u nas w lecie wszystko schnie. Dziedzińce między blokami to dramat. Krótko po nowym roku ciężarówka zniszczyła rondo na osiedlu. Naprawili dopiero w zeszłym tyg, bo zaczęły się zebrania sprawozdawcze i potrzebują pozamykać głosowania i klepnąć podwyżki dla Siebie. Państwo "Nic nie mogę" Agnieszka i Rafał, tworzą strasznie nieudolny duet. Podsumowując, zmiana firmy zarządzającej na pewno była by dobrym otrzeźwieniem dla obecnej, która czuje się zupełnie niezagrożona, więc robi tak by się nie narobić a kasa się zgadzała.
 3. To przedstaw się z imienia i nazwiska bo jakoś nie zauważyłem. Najpierw się zastanawiałeś czy w Krakowie kupić, teraz już kilka razy byłeś i nawet kojarzysz ten samochód, nawet wiesz gdzie stał, zauważyłeś przejazdem że wymienił zderzak, czego ja nawet nie zauważyłem, co za spostrzegawczość... Przyznaj się lepiej że to twój, bo właściciel tak zamaskowane biegł do samochodu że pewne ledwo przez nos oddychał. jak Ci nie pasuje przestrzeganie zasad wspólnoty to poszukaj w Bieszczadach. Nie mam zamiaru płacić więcej za wywóz śmieci czy nie mieć gdzie i jak ich wyrzucić bo jakiś cwaniak zrobił sobie miejsce parkingowe na zakazie i śmieciarka odjeżdża. Ten samochód w tym miejscu już co najmniej dwa razy uniemożliwił wywóz, pewnie przy innych śmietnikach też. Mam nadzieję że administracja obciąży go za każdą taką sytuację.
 4. Raczej nie dość że cebulak żałuje na miejsce parkingowe to jeszcze w kogoś przywalił i dał nogę więc z ubezpieczenia nie zrobi. Będzie tak jeździł aż samo nie odpadnie.
 5. Gratuluję mistrzowi, po raz kolejny uniemożliwił odbiór śmieci z wiaty pomiędzy blokami 22,24,26. Dodatkowy odbiór śmieci na jego koszt? Poszło zgłoszenie do administracji i SM.
 6. Wynajmę miejsce postojowe w garażu podziemnym pod blokiem 28. Miejsce znajduje się pomiędzy klatkami 1 i 2. Zainteresowanych zapraszam na priv.
 7. Jasne że można wyjechać pod warunkiem że dziecko chodzi i można je zostawić na chwilę. Gorzej jeśli trzymasz dziecko na rękach lub masz niemowlaka w foteliku. Wtedy to albo na kolana brać, albo fotelik zostawić na chodniku, co jest dla mnie nie do zaakceptowania na mrozie. Nie neguję wszystkiego co piszesz, ale w niektórych kwestiach nie masz racji bo patrzysz tylko przez swój pryzmat, ja mogę to inni też. Nie zawsze tak to działa.
 8. Widzisz, po raz kolejny masz gotową odpowiedź i znasz powody dla których ktoś zwraca Ci uwagę. Powiem tylko, że jak to określiłeś przytulając się od strony pasażera do samochodu, uniemożliwiasz tej osobie np. wsadzenie fotelika z dzieckiem, wcale nie samolubne brawo. A już całkiem poważnie, jeśli mamy się tak kurczowo trzymać przepisów, zasad itd, to lekko licząc z 40% pojazdów na osiedlu jest parkowana nieprawidłowo, zaczynając od drogi pożarowej wzdłuż Serafy, poprzez mieszczenie się na teoretycznie dwóch miejscach wyznaczonych liniami trzech pojazdów itd. Tak jak pisałem już wielokrotnie, osiedle jest fatalnie zaprojektowane. A jeszcze takie pieniactwo i publiczne odsyłanie na cudze działki (parking przy TF), doprowadziło jedynie do tego że w końcu Śnieżka się słusznie wkurzyła i teren ogrodziła. Więc reasumując kilka osób zrobiło dobrze kilkuset piechurom, którzy muszą teraz chodzić dłuższą trasą, co najmniej dwukrotnie przekraczać ulicę z dziećmi, chcąc się udać do autobusu, kościoła, biedronki czy potem do budowanego centrum handlowego. Dodatkowo oczywiście została ograniczona liczba miejsc parkingowych. Na prawdę tylko pogratulować sukcesów, jeszcze raz BRAWO! Piszę to bez złośliwości, po prostu takie są fakty. ps. Co do obijania aut 100% zgodna, powinno być karane. Każdemu może się zdarzyć, ale trzeba mieć min. odwagi cywilnej i zostawić karteczkę z nr kontaktowym. Chociaż akurat na to nie ma wpływu jakość parkowania, widziałem kierowców którzy mając pół metra odstępu, otwierają tak zamaszyście drzwi że obijają lusterka i boki samochodów. Pozdrawiam
 9. Czytaj ze zrozumieniem, czy napisałem że nie wiem jak parkować ? Na osiedlu jest ekstremalnie ciasno i każdy stara się jakoś zmieścić. Więc śmiesznym jest pouczanie innych jeśli samemu się źle parkuje...
 10. Chętnie bym zobaczył, jak Ci wszyscy pouczający tutaj sami parkują, szczególnie długi, może codziennie wrzucą po jednym zdjęciu, w celach edukacyjnych. W końcu trzeba się uczyć od najlepszych prawda ?
 11. Obiecanki cacanki. Wiadomo Majcher nie jest idealny, ale w dwóch ostatnich latach naprawdę na terenie Krakowa zostało zrekultywowane wiele parków, całe lato masa darmowych imprez miejskich. Komunikację mamy najnowocześniejszą w Polsce. Do pełni szczęścia brakuje zrobienia coś z półanki, ale to widać słabo działa i rada dzielnicy i radni miejscy. Nie ma co więc aż tak narzekać.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...