Skocz do zawartości

tomek1819

Members
  • Zawartość

    11
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

tomek1819's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputacja

  1. Czy ktoś ma jakieś nowe informacje? Zbliża się koniec maja, a od developera nadal nic nie słychać.
  2. Przed chwilą dzwoniłem do Murapolu i nadal nic nie wiadomo. Podobno problem jest z komórkami lokatorskimi. Były sprzedawane jako wyodrębnione, a w międzyczasie zmieniły się przepisy. Przez to urząd robi problemy. Pani w Murapolu twierdziła, że trwają rozmowy z urzędem, ale nie wiedziała ile to potrwa.
  3. Cześć Czy ktoś zna firmę, która wykonuje lub sprzedaje detalicznie części do systemów KAN-therm Push? Te systemy mamy w naszych mieszkaniach i nie mogę znaleźć nikogo, kto się tym zajmuje lub sprzedałby na metry rurki. Innych nie da się dobrać bo mają niestandardowe średnice.
  4. Na swoim obecnym mieszkaniu mam klimę i skropliny łapię po prostu do plastikowej butelki, którą potem opróżniam. Agregat jeżeli jest na balkonie, a nie na elewacji, to nie ma prawa nikomu przeszkadzać. Chyba, że mówimy o hałasie, ale to może mieć znaczenie tylko w nocy.
  5. Cześć Czy ktoś się orientuje jacy operatorzy internetowi będą w naszych blokach? Na razie na stronach UPC i Netia nie ma naszych adresów.
  6. Ja też czekałem kilka dni. Słyszałem, że jest różnica w czasie oczekiwania w zależności od BOK'u, w którym podpisujesz umowę. Najszybciej podobno jest w BOK'u na Śląskiej.
  7. Niestety nie było ogrzewania, więc jakość tego badania z pewnością nie była idealna.
  8. Ja miałem sprawdzenie kamerą termowizyjną i wszystko było w porządku. Żadnego sprawdzenia akustyki nie miałem.
  9. Cześć W przyszłym tygodniu odbieram mieszkanie w budynku nr 1. Zamówiłem sobie firmę specjalizującą się w odbiorach, którą polecił mi znajomy. Jak ktoś chce skorzystać, to poniżej podaję kontakt do firmy: Telefon: 797 014 014 Email: kontakt@pewnylokal.pl WWW: www.pewnylokal.pl
  10. Wczorajszą informację również dostałem od Pani Małgorzaty Krysiak. Nie pytałem o konkretny budynek, ale mieszkanie też mam w nr 1.
  11. Wczoraj dostałem informację z Murapolu, że przekazywanie mieszkań rozpocznie się nie wcześniej niż w II połowie listopada.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...