Skocz do zawartości

Rob80

Members
 • Zawartość

  61
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez Rob80

 1. Witam, czy ktoś ma jakąś informacje kiedy rusza budowa szkoły?
 2. Zobacz sobie jaki metraż mieszkań oferuje Orion. Bardziej bym traktował to jak hotel mieszkalny, połowa mieszkań to metraż 25 m2 - wiadomo, że takie mieszkania kupuje się i pod wynajem ewentualnie młodzi ludzie. Prawdopodobieństwo uczestniczenia biernego w codziennych imprezach pewne. Jeśli chodzi o mała architekturę Orion się nią nie chwali też daje to domyślenia.
 3. Mam prośbę do rodziców, których dzieci uczęszczają do przedszkola Akademia Smyka o podzielenie się opinią na temat tej palcówki. Z góry dziękuje.
 4. Mam pytanie, dysponuje ktoś jakaś dokładniejszą mapką niż ta która znajduje się powyżej z rozmieszczeniem szkoły? Szkoła ma znajdować się pomiędzy Biedronką a kościołem?
 5. Mam pytanie do osób zorientowanych w temacie. Czy parking dla mieszkańcow bloku roboczo nazwanego 1 i 2 będzie również dostepny dla mieszkańców bloku 3 i 4 ( które w krótce będa oddane). Nowe bloki 3 i 4 maja oddzielny wjazd zatanawia mnie czy parkingi będą wspólne
 6. Ponawiam pytanie odnośnie działek, które są w wieczystym użytkowaniu a miały przejść na własność spółdzielni. Sprawdziłem w gov.ms w księdze KRIP00181003/8 jest wpisana Spółdzielnia jako użytkownik wieczysty. Ma ktoś jakąś wiedzę na ten temat?
 7. do Joannav, możesz podać kedy Ci przyszla informacja ze Spóldzielni? Jeśli chodzi o koszt rozliczenia z tego co się oriętuje to do 6 miesiecy będzie rozliczenie
 8. Ma może ktoś informacje, kiedy będziemy podpisywać akt notarialny?
 9. zależy jakie masz podejście do estetyki, cześć osób robiła gładź inni nie.Osobiście uważam, że nie jest źle ale gładź zrobiłem.
 10. Proponuje się zapoznać z w/w artykułem: https://wiadomosci.onet.pl/kraj/arcybiskup-jedraszewski-chce-od-wladz-krakowa-dzialki-pod-budowe-kosciola/q0elnlc Co ma wspólnego ze szkołą na Złocieniu: decyzja miasta będzie negatywna dla KK. Co zrobi w odpowiedzi Arcybiskup, który kieruje się tylko i wyłącznie dobrem swoich owieczek?
 11. Wie, może ktoś gdzie te działki się znajdują na Złocieniu/gdzie ta upragniona szkoła będzie się znajdować?
 12. Ma może ktoś informacje kiedy nastapi ostateczny odbiór i jak taki odbiór wyglada ( umawiamy sie w mieszkaniu i coś podpisujemy czy to już w siedzibie śnieżki).
 13. Witam, byłem wczoraj ok 13 i niestety w garażu cała kostka wyglądała jakby ktoś szlaufem to polał. Dla pocieszenie nigdzie woda nie ,, stała"
 14. Mam pytanko do osób, które już odebrały mieszkanie. W najbliższych dniach mam odbiór mieszkanie w budynku nr 2, z racji braku czasu dopiero koniec tego tygodnia..Proszę o informacje na co zwrócić szczególna uwagę przy odbiorze. Dantre wspomniał o nawietrznikach, parapetach,drzwiach itp. Może ktoś się podzielić jak to u nich wyglądało. Dzięki.
 15. witam, czy ktoś może się podzielić jak przebiegają odbiory? Wszystko w porządku, dużo zgłoszonych usterek niedociągnięć
 16. Mam pytanko do osób, które będą umawiać się na odbiór mieszkań czy biorą jakąś firmę do odbioru?
 17. Rob80

  Klimatyzacja

  Również mam pytanie, czy ktoś w ostatnim czasie pytał Śnieżkę o montaż.Jak wyglądała odpowiedz Spółdzielni, czy chcieli jakieś parametry dotyczące klimatyzacji ( np. Poziom głośności montowanej klimy, sposób odprowadzenia skroplin?).Ewentualnie czy był ktoś od nich sprawdzić czy montaż jest zgodny z ich wytycznymi. Z góry dziękuje za odpowiedz.
 18. czyli rozumie,że po oodaniu budynków nie będziemy oddzieleni od ulicy?
 19. Mam pytanko odnośnie ogrodzenia, czy siatka jest tylko od strony ,, Marapolu" czy też od ul. Agatowej?
 20. Dzięki za info i zdjęcia Nie wiesz czy od strony Agatowej będzie również ogrodzenie ? Podczas podpisywaniu umowy Pani ze Śnieżki twierdziła, że nie będzie działka ogrodzona ale być może powstanie ,, szlaban" przy wjeździe...a tu taka miła niespodzianka.
 21. Przy okazji ma może ktoś wiedzę czy działki, które Śnieżka ma w wieczyste użytkowanie a w umowie z Nami zobowiązała się wykupić coś w tym temacie zrobiła?
 22. Mnie ,,budowlańcy" mówili że na dniach oddają Śniezce budynek nr 2 potem nr 1 i do końca miesiąca ich już na placu budowy etapu I nie będzie. Natomiast Śnieżka na pytanie o realny termin odbioru powtarza jak mantrę zapis z umowy.
 23. Witam, czy ktos ma jakieś info od Śniezki jaki jest realny termin oddania mieszkań?Witam, czy ktos ma jakieś info od Śniezki jaki jest realny termin oddania mieszkań?
 24. Byłem dzisiaj ok 12.00 na inwestycji Śnieżki i na parkingu ,,Atut" wg. mnie czuć wyjątkowo mocno. Być może jest to kwestia przyzwyczajenia, fakt nie przebywam w tej okolicy na razie często, jak byłem gościnnie bywało przyjemniej pod względem zapachu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...