Skocz do zawartości

Rob80

Members
 • Zawartość

  61
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Rob80 w Rankingu w dniu 26 Czerwiec 2019

Rob80 posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Rob80's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

11

Reputacja

 1. Witam, czy ktoś ma jakąś informacje kiedy rusza budowa szkoły?
 2. Zobacz sobie jaki metraż mieszkań oferuje Orion. Bardziej bym traktował to jak hotel mieszkalny, połowa mieszkań to metraż 25 m2 - wiadomo, że takie mieszkania kupuje się i pod wynajem ewentualnie młodzi ludzie. Prawdopodobieństwo uczestniczenia biernego w codziennych imprezach pewne. Jeśli chodzi o mała architekturę Orion się nią nie chwali też daje to domyślenia.
 3. Mam prośbę do rodziców, których dzieci uczęszczają do przedszkola Akademia Smyka o podzielenie się opinią na temat tej palcówki. Z góry dziękuje.
 4. Mam pytanie, dysponuje ktoś jakaś dokładniejszą mapką niż ta która znajduje się powyżej z rozmieszczeniem szkoły? Szkoła ma znajdować się pomiędzy Biedronką a kościołem?
 5. Mam pytanie do osób zorientowanych w temacie. Czy parking dla mieszkańcow bloku roboczo nazwanego 1 i 2 będzie również dostepny dla mieszkańców bloku 3 i 4 ( które w krótce będa oddane). Nowe bloki 3 i 4 maja oddzielny wjazd zatanawia mnie czy parkingi będą wspólne
 6. Ponawiam pytanie odnośnie działek, które są w wieczystym użytkowaniu a miały przejść na własność spółdzielni. Sprawdziłem w gov.ms w księdze KRIP00181003/8 jest wpisana Spółdzielnia jako użytkownik wieczysty. Ma ktoś jakąś wiedzę na ten temat?
 7. do Joannav, możesz podać kedy Ci przyszla informacja ze Spóldzielni? Jeśli chodzi o koszt rozliczenia z tego co się oriętuje to do 6 miesiecy będzie rozliczenie
 8. Ma może ktoś informacje, kiedy będziemy podpisywać akt notarialny?
 9. zależy jakie masz podejście do estetyki, cześć osób robiła gładź inni nie.Osobiście uważam, że nie jest źle ale gładź zrobiłem.
 10. Proponuje się zapoznać z w/w artykułem: https://wiadomosci.onet.pl/kraj/arcybiskup-jedraszewski-chce-od-wladz-krakowa-dzialki-pod-budowe-kosciola/q0elnlc Co ma wspólnego ze szkołą na Złocieniu: decyzja miasta będzie negatywna dla KK. Co zrobi w odpowiedzi Arcybiskup, który kieruje się tylko i wyłącznie dobrem swoich owieczek?
 11. Wie, może ktoś gdzie te działki się znajdują na Złocieniu/gdzie ta upragniona szkoła będzie się znajdować?
 12. Ma może ktoś informacje kiedy nastapi ostateczny odbiór i jak taki odbiór wyglada ( umawiamy sie w mieszkaniu i coś podpisujemy czy to już w siedzibie śnieżki).
 13. Witam, byłem wczoraj ok 13 i niestety w garażu cała kostka wyglądała jakby ktoś szlaufem to polał. Dla pocieszenie nigdzie woda nie ,, stała"
 14. Mam pytanko do osób, które już odebrały mieszkanie. W najbliższych dniach mam odbiór mieszkanie w budynku nr 2, z racji braku czasu dopiero koniec tego tygodnia..Proszę o informacje na co zwrócić szczególna uwagę przy odbiorze. Dantre wspomniał o nawietrznikach, parapetach,drzwiach itp. Może ktoś się podzielić jak to u nich wyglądało. Dzięki.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...