Skocz do zawartości

Rob80

Members
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

10 Good

O Rob80

 • Tytuł
  Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Rob80

  Inwestycja Agatowa II

  Pytanie do osób, którzy maja większe doświadczenie ze ,, Śnieżką" . Jest szansa aby odbiór mieszkań przy nowej inwestycji ,,Agatowa" był szybszy niz 3 Q tegoroku? Patrząc na zaawansowanie prac, aż dziw bierze, że dopiero oddanie jesienią.
 2. Rob80

  opłaty

  dzięki, mam nadzieje że w Nowej inwestycji Śnieżki opłata nie będzie wyższa.
 3. Rob80

  opłaty

  Czy ktoś może podać informacje, jaki jest koszt miesięczny utrzymania miejsca parkingowego w Śnieżce
 4. Rob80

  Inwestycja Agatowa II

  Dobrze, że przynajmniej szlaban będzie. Problem z parkowaniem będzie odrobinę mniejszy, niż u sąsiadów. Nie piszą tego z żadną satysfakcją bynajmniej. Uważam, że ,, Nowy Złocień" czy ,, Słoneczne Miasteczko" też powinno mieć komfort w tej materii. Niestety patrząc na plany ich developerów, szczęśliwi Ci co samochodów nie mają albo mają wykupione miejsca.
 5. Rob80

  Inwestycja Agatowa II

  bardzo dziękuje za zdjęcia:) Liczyłem, że będzie ogrodzenie. Tym bardziej, że otrzymałem taką informacje przy podpisywaniu umowy. Jak oglądałem plan inwestycji Murapolu, z którym będziemy graniczyć od północy wolałbym żeby ogrodzenie jednak było. Jeśli mogę, skąd masz taki info?
 6. Rob80

  Inwestycja Agatowa II

  Mam prośbę, nie byłem na ,, budowie" od początku września. Jeśli ktoś ma jakieś foty z budowy prosiłbym o wrzucenie. Ma ktoś jakieś informacje co teraz jest robione wewnątrz budynku? Patrząc na zdjęcia zamieszczone powyżej przez a9a i zdjęcia forum Murapolu, aż dziw bierze że oddanie będzie dopiero pod koniec 3 kwartału 2019 (Murapol niewiele wcześniej zaczął i już oddaje). Czy ktoś wie jak było przy wcześniejszych inwestycjach Śnieżki odnośnie terminów oddania? Trzymali się sztywno terminów tych z umowy czy były wcześniejsze przekazanie kluczy.
 7. Rob80

  Pytania swiezaka

  Franz dobrze to ująłeś. Patrząc na to co się dzieje w mieści to naprawdę nie ma miejsca żebyś był pewien ze to już budowlany koniec w danym miejscu. Jak pięknie było kiedyś pomiędzy os. Dywizjonu 303 a 2 Pułku a teraz osoba, która wydała decyzje na ,, To" do końca życia nie powinna wyjść z arabskiego więzienia:) Kolejne przykłady: Żabiniec, Ruczaj, Prądnik Biały i wiele innych,teraz ,, dopadli" Kliny. Jak wszyscy developerzy na Złocieniu skończą swoje inwestycje też już tu będzie inaczej - ale jeszcze przestrzeń jakaś będzie. Mam nadzieje, że ponad już ,, zaklepane" inwestycje nic tu nie powstanie. Cień nadziei daje coraz mocniej widoczny przegrzewający się rynek nieruchomość . Niestety zostaje jeszcze pytanie co z terenami Telefoniki, bo to że się wyniosą ze Złocienia to pewne pytanie kiedy?
 8. Czy ktoś posiada wiedzę czy w inwestycji Agatowa, będzie można w parkingu podziemnym parkować auta LPG?
 9. tak szukam wizualizacji ale nic nie mogę znaleźć na ten temat
 10. Czy ktoś dotarł do projektu stacji Złocień, ciekawy jestem jak będzie wyglądała. Niestety nie znalazłem nic w internecie
 11. Rob80

  Inwestycja Agatowa II

  Rzeczywiście posiadamy różne informacje. Pytanie czy udzielają niepotwierdzonych informacji czy może koncepcja im się zmienia? Ja informację na temat ogrodzenia z 3 stron uzyskałem podpisując umowę w kwietniu tego roku. Oczywiście nie omieszkałem zapytać się o bramę wjazdową/ szlaban to powiedziano mi, że nie przewidują. Hyyy ciekawe, która informacja jest najbliżej prawdy?
 12. Rob80

  Inwestycja Agatowa II

  działka Śnieżki, na której teraz powstaje inwestycja Agatowa 2 ( blok nr 1 i 2 później 3 i 4) będzie od ,,N" graniczyć z blokami Murapolu. Cała działka Śnieżki z 3 stron ma być podobno odrodzona tzn od strony: N, W i E. Jedynie od strony ul. Agatowej ma nie być ogrodzenia.
 13. Rob80

  Inwestycja Agatowa II

  Byłem dzisiaj i oglądałem postęp prac, myślę że wiosna to bardzo realny termin ukończenia tych 2 bloków w 100%. Oglądałem również inwestycje sąsiadującego Murapolu......jak dobrze, że będziemy odgrodzeni od Nich .Tam prawie nie ma w ogóle miejsc naziemnych. Zakładam, że na ich kolejnych inwestycjach które będą graniczyły od północy ze Śnieżką nie będzie inaczej.
 14. Rob80

  Inwestycja Agatowa II

  Rzeczywiści na umowie jest koniec 3 kwartału a w Śnieżce mówią okolice października. Natomiast na budowie nieoficjalnie dowiedziałem się, że budynki będą ukończone nawet na wiosnę. Niestety nie ma co liczyć na wcześniejsze oddanie kluczy ponieważ zacznie się budowa kolejnych 2 budynków, które wchodzą w skład tej inwestycji.
×