Skocz do zawartości

Breena88

Members
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Breena88

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Breena88

  Oddanie budynków

  W biurze mi mówią ,że odbierane mają być wszystkie budynki razem,więc jak to w końcu ma się odbywać? Według moich informacji w ostatnim tygodniu lutego ma być inspekcja.
 2. Breena88

  Oddanie budynków

  Myślałam ,że mnie już niczym Murapol nie zaskoczy... 🙈😆
 3. Breena88

  Oddanie budynków

  Oczywiście ,że powinien zrobić to Murapol. Przecież robotnicy gdzieś muszą wyrzucać śmieci. Po oddaniu budynku jest to już inna kwestia.
 4. Breena88

  Oddanie budynków

  Mnie już nic nie zdziwi. Od samego początku są ciągle jakieś problemy i niedomówienia.
 5. Breena88

  Oddanie budynków

  49.39m2. Ja dostałam taką kartkę z biura. Jest to inna inwestycja ,ale jak to Pani w biurze stwierdziła,wartości nie będą zbytnio odbiegać od siebie...
 6. Breena88

  Oddanie budynków

  Przepraszam, że się pytam,ale jaki metraż ma Pani mieszkanie ,że taki wysoki czynsz wychodzi? Mnie mówiono, że opłata że kontenery wyniesie 300zł i będzie płatne w 3 ratach.
 7. Breena88

  Oddanie budynków

  U nas nic nie spisywali przy odbiorze. Ja sobie dla siebie zrobiłam zdjęcia liczników.
 8. Breena88

  Oddanie budynków

  Mam mieszkanie w bloku 1. Z czego mi wiadomo czynsz będę płacić dopiero po oddaniu budynku do użytkowania. Póki co za nic nie płacę oprócz prądu.
 9. Breena88

  Oddanie budynków

  Wszystko pięknie cudnie ,tyle że od zarządcy żadne wiadomości do mnie nie dochodzą.Nawet dzwoniłam do niego,mówiąc że nic mi nie przychodzi na skrzynkę mailową,ani na telefon. I co ?Nadal nic mi nie przychodzi. Nie dostałam żadnej informacji na temat włączania ciepłej wody. Gdyby nie to forum to w ogóle bym o niczym nie wiedziała,bo telefonów w biurze sprzedaży po prostu nie odbierają,a nie mogę pozwolić sobie na ciągle jeżdżenie na Złocień.
 10. Breena88

  Oddanie budynków

  Wczoraj byłam w biurze. Żadna z Pań tam siedzących i za przeproszeniem pierdzących w stołki nic nie wie. Udałam się bezpośrednio do kierownika budowy. Owy Pan zaczął mi lać wodę , że to teraz tylko kosmetyka została. E no,że muszą jeszcze wiaty śmietnikowe zrobić,daszki,drogę dokończyć... Pytam się go o datę ,bo przecież owa musiała zostać wyznaczona na kolejną inspekcję. No cóż,nie umiał mi odpowiedzieć na to jakże trudne pytanie. Pozytywny aspekt tej całej sytuacji jest to,że jak tylko odbiorą budynki to można już "oficjalnie" zamieszkać w swoim mieszkanku.
 11. Breena88

  Oddanie budynków

  Ze swoich źródeł wiem ,że już ktoś mieszka w jednym z budynków,więc jak widać wszystko się da.
 12. Breena88

  Oddanie budynków

  Ja również bym była bardzo wdzięczna za przesłanie pisma.
 13. Breena88

  Oddanie budynków

  Mają 2 tygodnie na poprawki. Po czym później jeszcze się czeka do 14dni na decyzję inspektoratu. Więc wesoło jest.
 14. Breena88

  Ogrzewanie

  Witam, Czy wiadomo coś o ogrzewaniu w klatce C,bud. 1? Była jakaś usterka jeśli chodzi o podłączenie ogrzewania. Mieli to naprawić do wczoraj i nadal nic nie wiadomo.
 15. Breena88

  Oddanie budynków

  My jesteśmy podpięci do 2 erbetek. Jedna jest u nas na tarasie ,druga od strony ulicy. Nagrzewnice chodzą u nas cała dobę,bo mamy już pomalowane ściany i płytki są już powoli kładzione. Podłączyć można teoretycznie ile się chce przedłużaczy. Problem powstaje gdy zaczyna wybijać esy. Ja poprosiłam ochronę żeby mi kukała wieczorami czy esy nie są wybite,bo już dwa razy była sytuacja,że komuś wybiły,a nie włączył wszystkich. Przez to ekipa musiała robić poprawki malarskie,bo ściany mokre.
×