Skocz do zawartości

Breena88

Members
 • Zawartość

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Breena88

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. W mojej umowie jest mowa o 31.12.2018 więc...Myślę ,że po weekendzie majowym coś ruszy,biorąc pod uwagę fakt,że na nosie święta wielkanocne.
 2. Wiadomo już coś co z tym nieszczęsnym ogrzewaniem? Grzejniki u mnie ledwo grzeją.Nie są zapowietrzone. Nie wiem czy mam męczyć dalej zarządcę przez familoca czy jak... Odnoszę wrażenie,że tylko mnie zbywa...
 3. Byłam wczoraj w biurze i ponoć dalej nie ma decyzji.
 4. Drodzy sąsiedzi, Czy może ktoś dowiadywał się kiedy będzie można zamontować rolety antywłamaniowe?
 5. W biurze mi mówią ,że odbierane mają być wszystkie budynki razem,więc jak to w końcu ma się odbywać? Według moich informacji w ostatnim tygodniu lutego ma być inspekcja.
 6. Myślałam ,że mnie już niczym Murapol nie zaskoczy... 🙈😆
 7. Oczywiście ,że powinien zrobić to Murapol. Przecież robotnicy gdzieś muszą wyrzucać śmieci. Po oddaniu budynku jest to już inna kwestia.
 8. Mnie już nic nie zdziwi. Od samego początku są ciągle jakieś problemy i niedomówienia.
 9. 49.39m2. Ja dostałam taką kartkę z biura. Jest to inna inwestycja ,ale jak to Pani w biurze stwierdziła,wartości nie będą zbytnio odbiegać od siebie...
 10. Przepraszam, że się pytam,ale jaki metraż ma Pani mieszkanie ,że taki wysoki czynsz wychodzi? Mnie mówiono, że opłata że kontenery wyniesie 300zł i będzie płatne w 3 ratach.
 11. U nas nic nie spisywali przy odbiorze. Ja sobie dla siebie zrobiłam zdjęcia liczników.
 12. Mam mieszkanie w bloku 1. Z czego mi wiadomo czynsz będę płacić dopiero po oddaniu budynku do użytkowania. Póki co za nic nie płacę oprócz prądu.
 13. Wszystko pięknie cudnie ,tyle że od zarządcy żadne wiadomości do mnie nie dochodzą.Nawet dzwoniłam do niego,mówiąc że nic mi nie przychodzi na skrzynkę mailową,ani na telefon. I co ?Nadal nic mi nie przychodzi. Nie dostałam żadnej informacji na temat włączania ciepłej wody. Gdyby nie to forum to w ogóle bym o niczym nie wiedziała,bo telefonów w biurze sprzedaży po prostu nie odbierają,a nie mogę pozwolić sobie na ciągle jeżdżenie na Złocień.
 14. Wczoraj byłam w biurze. Żadna z Pań tam siedzących i za przeproszeniem pierdzących w stołki nic nie wie. Udałam się bezpośrednio do kierownika budowy. Owy Pan zaczął mi lać wodę , że to teraz tylko kosmetyka została. E no,że muszą jeszcze wiaty śmietnikowe zrobić,daszki,drogę dokończyć... Pytam się go o datę ,bo przecież owa musiała zostać wyznaczona na kolejną inspekcję. No cóż,nie umiał mi odpowiedzieć na to jakże trudne pytanie. Pozytywny aspekt tej całej sytuacji jest to,że jak tylko odbiorą budynki to można już "oficjalnie" zamieszkać w swoim mieszkanku.
 15. Ze swoich źródeł wiem ,że już ktoś mieszka w jednym z budynków,więc jak widać wszystko się da.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...