Skocz do zawartości

Breena88

Members
 • Zawartość

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Breena88

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Kolo 11 rozmawiałam z zarządcą,bo miałam problem z ciśnieniem wody. Ciepła woda lała się malutkim ciurkiem,więc prawdopodobnie coś z tym robią.
 2. Nie ma co dzwonić i się dopytywać o tą kwestię ,bo i tak nie uzyska się wiarygodnej informacji. Ja czekam spokojnie i zacieram ręcę,bo im nie odpuszczę faktu,że przez 5 miesięcy przez nich płacę podwyższoną ratę kredytu,bo mi bank oprocentpewnie podwyższył.
 3. Mam kredyt zaciągnięty na mieszkanie i się tak teraz zastanawiam,bo dopóki nie ma przeniesienia własności to bank mi podniósł oprocentowanie kredytu i rata kredytu w tym momencie jest wyższa o te 250zł. Myślę ,czy nie zwrócić się do Murapolu z tą sprawą,bo jakby nie patrzeć przeniesienie mieszkania miało być do 29.12.2018,a mamy już koniec maja 2019. Poza tym w umowie deweloperskiej jest mowa o odsetkach ustawowych w razie nie wywiązania się dewelopera z terminu...
 4. Mnie mówili w biurze,że na 1000 procent od początku maja... Ja przestałam do nich chodzić i się pytać ,bo za każdym razem mnie zbywają. Trzeba po prostu uzbroić się w cierpliwość i czekać.
 5. Cahar dobrze pisze. Najlepiej się wstrzymać do spotkania wspólnoty. Ja mam mieszkanie na parterze i też jak najszybciej chciałabym postawić ogrodzenie,bo niektórzy mieszkańcy robią sobie skrót przez mój ogródek. Wstrzymuje się jedynie na wzgląd na sąsiadów ,bo to co mnie się podoba nie koniecznie musi się podobać innym. To samo się tyczy rolet antywłamaniowych.Myślałam,że kolor rolet wybierzemy wspólnie na spotkaniu.Ostatnio widziałam ,że niektórzy już mają założone białe...
 6. Jeśli deweloper nie przeniesie prawa własności do lokalu w terminie określonym w umowie z nabywcą, to kupujący wyznacza deweloperowi nowy termin - 120 dni. Jeśli w tym czasie nie nastąpi przeniesienie własności, nabywca może odstąpić od umowy z deweloperem bez ponoszenia konsekwencji finansowych i zachowując przy tym prawo do odszkodowania.
 7. W mojej umowie jest mowa o 31.12.2018 więc...Myślę ,że po weekendzie majowym coś ruszy,biorąc pod uwagę fakt,że na nosie święta wielkanocne.
 8. Wiadomo już coś co z tym nieszczęsnym ogrzewaniem? Grzejniki u mnie ledwo grzeją.Nie są zapowietrzone. Nie wiem czy mam męczyć dalej zarządcę przez familoca czy jak... Odnoszę wrażenie,że tylko mnie zbywa...
 9. Byłam wczoraj w biurze i ponoć dalej nie ma decyzji.
 10. Drodzy sąsiedzi, Czy może ktoś dowiadywał się kiedy będzie można zamontować rolety antywłamaniowe?
 11. W biurze mi mówią ,że odbierane mają być wszystkie budynki razem,więc jak to w końcu ma się odbywać? Według moich informacji w ostatnim tygodniu lutego ma być inspekcja.
 12. Myślałam ,że mnie już niczym Murapol nie zaskoczy... 🙈😆
 13. Oczywiście ,że powinien zrobić to Murapol. Przecież robotnicy gdzieś muszą wyrzucać śmieci. Po oddaniu budynku jest to już inna kwestia.
 14. Mnie już nic nie zdziwi. Od samego początku są ciągle jakieś problemy i niedomówienia.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...