Skocz do zawartości

AnetKa

Members
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O AnetKa

 • Tytuł
  Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Ja mam nr 7, oczywiście to zgłosiłam. Wczoraj rozmawiałam z jakimś "fachowcem" od zarządcy, mówił że problem polega na złej wentylacji ( i jakieś inne mądre słowa), mają nad tym pracować w najbliższych dniach. U mnie dodatkowo nie działa światło w komórce.
 2. Ja dostałam pismo z informacją, że przeniesienie własności max do końca lipca, ale to już nasze trzecie xd Choć w tamtym tygodniu Pani w biurze zapewniała że to kwestia kilku dni...
 3. W bloku 45B podobna sytuacja. Pisałam już w tej sprawie do Murapolu i zarządcy, jak na razie bez odzewu. To jest jakiś dramat, kupujemy coś z czego nawet nie możemy korzystać.
 4. A mi przysłali takie coś: " na ten moment mogę tylko przypuszczać, iż rozpoczniemy w maju zawierać z Państwem akty przenoszące własność " bardziej wymijająco nie mogli napisać. Nie wiem w czym jest problem żeby napisali konkretny termin. Nikt ich nie zbije za przesunięcie terminu, a odczucie frustracji mniejsze.
 5. Ja dostałam oficjalne pismo od Murapolu, skierowane do banku, że akt będzie podpisany najpóźniej do końca Marca.
 6. Chętnie pomogę. Dość sporo zostało nam tego oto spod linku https://www.salonyhoff.pl/podklad-multiprotect-acoustic-nad-ogrzewanie-podlogowe-arbiton/
 7. A czy ktoś z Was już nocował w swoim mieszkaniu? W Murapolu dostałam informacje, że teoretycznie nie można, ale w praktyce nikt nas nie wyrzuci po 23-ciej, natomiast ochrona stanowczo zaprzecza 🙄
 8. Ja mam przekazanie kluczy w najbliższy wtorek Też to nazwali odbiorem Ale z tego co przekazała mi Pani z Murapol trzeba poczekać około 2 tyg na podłączenie światła. Ktoś już o tym wspominał wcześniej.
 9. Mi Pani twardo potwierdzała 6 październik. Co prawda nie jest to jakaś wielka rozbieżność, ale myślę że bezpiecznie będzie nastawiać się na kilka dni "obsuwy"
×
×
 • Dodaj nową pozycję...