Skocz do zawartości

Wino

Members
 • Zawartość

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Wino w Rankingu w dniu 21 Grudzień 2018

Wino posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

15 Good

O Wino

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Wino

  Listonosz

  Poszukuję Pana Kacpra G(...) zamieszkałego na Agatowej 27
 2. Wino

  biblioteka na osiedlu

  Trochę lipa ze likwidują w jednym miejscu bibliotekę żeby zrobić ja gdzie indziej...
 3. Wino

  Listonosz

  Jeśli będę chciał skarge pisać to u nas na poczcie w blaszaku czy trzeba do jakiegoś głowniejszego oddziału poczty jechać?
 4. Wino

  Listonosz

  Ogólnie poszukuje Listów z budynku znajdującego się przy ul. Agatowa 27, czy może ktoś widział czasem w innym blokach jakiś listów z tego budynku, bo że tak powiem powinny przyjść do mnie już kilka listów, a w skrzynce na listy pusto, a na poczcie nic nie wiedzą, a znając poczynania naszego listonosza obawiam się ze mogą one znajdować się na drugiej stronie osiedla:(
 5. Wino

  Autobusy na Złocieniu

  Wszyscy wiemy ze zbliża się jeszcze większa tragedia jeśli chodzi o wyjazd z osiedla, jednak bądźmy realistami jeśli chodzi o autobusy to one nic nie pomogą(też będą stać w korku a jak mam stać w korku w autobusie to wole siedzieć wygodnie w aucie) , na tramwaje nie ma co liczyć przez najbliższe 30 lat wiec jedyna nadzieje w SKA na którą poczekamy jeszcze pewnie z 2 lata.
 6. Wino

  "Słoma z butów wychodzi..."

  jestem w trakcie pozyskiwania wszystkim niezbędnym załączników żeby napisać pismo do ZIKIT żeby postawili tam słupki, a co oni później zrobią to zobaczymy
 7. Wino

  Budowa ul. Domagały

  w mojej opinii 1 milion to raczej nie starczy na dociągnięcia do Śliwiaka gdyż trzeba tam by było most na Drwina zrobić a taki byle jaki mostek to więcej kosztuje, a co dopiero reszta rzeczy... Jednak na samo załatanie tej dziury to milion wydaje się absurdem, może jakieś jeszcze są nie ścisłości z tymi działkami co tam pisał ktoś wcześniej?
 8. Wino

  Oddanie budynków

  u mnie w mieszkaniu (tylko ze śnieżka - wykonawcza nowbud) jak wykazaliśmy mu ze jest krzywa ściana to w korytarzy - zeszlifował i położył nowy fragment tynku, natomiast w łazience na środku ściany mieliśmy wybrzuszenie to po prostu dołożyli dodatkowa warstwę tak aby wyprostować cała ścianę .
 9. Taki tez off top ale dziś na parkingu kolo kościoła widziałem ze przygotowane były do rozstawienia siadła do ruchu wahadłowego (mijanki) ktoś coś wie na ten temat?
 10. Sprawdź może czy czasem przy wodomierzu czy masz tam odkręcony na maksa ten zawór - wiem ze to głupie ale sprawdź. Jeśli tak to może idź do sąsiada, z którym dzielisz Szafkę i zapytaj się czy u niego to tez występuje.
 11. W każdym punkcie masz takie Ciśnienie czy tylko w jednym?
 12. Na który piętrze mieszkasz? i czy w momencie gdy ciepła ledwo leci to czy zimna tez tak się zachowuje?
 13. Wino

  opłaty

  w bloku 27 za miejsce postojowe wychodzi kolo 42 zl
 14. Wino

  Parkingi pod blokiem

  Nie wiem jaki przypadek Ty rozpatrujesz pewnie musi być tak samo mądry jak ty jednak ja nawiązują do zdjęcia przedstawionego powyżej. Twoim psim obowiązkiem jako kierowcy jest stosować się do powyższego przepisu czyli masz zostawiać 1.5 metra miejsca dla pieszych jeśli TWÓJ zaparkowany samochód sąsiaduje z chodnikiem (dla Twojej informacji ten chodnik od początku krawężniki do barierki ma mniej więcej 1.5m szerokości). W związku z powyższym jak parkujesz swoim śmiesznym samochodzikiem nie masz prawa ani centrymetry zachodzić na chodnik po łamiesz prawo.
×