Skocz do zawartości

BestFriend

Members
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O BestFriend

 • Tytuł
  Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Sprawdziłam jeszcze raz i to przedszkole rzeczywiście ma być jednak w blokach Murapolu, chodzi o placówkę Fair Play.
 2. Ja bym jeszcze widziała tam punkt pobrań Diagnostyki albo innego laboratorium. A przedszkole to chyba ma się otwierać ale w budynkach Śnieżki, tych nowych.
 3. No raczej że tak. Tauron raczej nie będzie dopłacał do interesu. Wydaje mi się że blok ma również zbiorczy licznik i różnicę między sumą indywidualnych liczników a zbiorczym pokrywa wspólnota czyli my.
 4. U nas dziś też odbiór bez większych przeszkód usterki usunięte, większych uwag nie mieliśmy, klucze odebrane. Co do kart to podobno wina Tauronu, że ich jeszcze nie przysłali, mają dosłać "na początku przyszłego tygodnia".
 5. Aga, zawsze jest jeszcze temat kolejności odbiorów kto będzie pierwszy dostawał klucze. My na odbiór bierzemy ekipę, z resztą byliśmy z nimi na przeglądzie lokatorskim, teraz przyjdą sprawdzić czy zgłoszoone uwagi zostały uwzględnione. Z tego co LC Corp pisze w.folderze dot. obsługi posprzedażowej wynika że odbiór trwa tak jak przegląd godzinę czasu, dla mnie osobiście trochę krótko, ale myślę że jak zejdzie komuś półtorej godziny to przecież na siłę.nie wyrzucą.
 6. Byłam dzisiaj rano w okolicach bloku, pozytywna informacja jest taka że zaczęli układać kostkę pod klatką (to co zerwali żeby zrobić wykop pod pracę MPEC, na budowie drogi dojazdowej też jakby minimalne zmiany, coś zaczęło się dziać. Ciekawe ile im to zajmie
 7. Byłam dzisiaj, nie jest zrobiona ta droga, widać jakieś przygotowania itp ale kostki nie układają. Co gorsza tam gdzie były prowadzone te prace również nie został ułożony na nowo chodnik (musieli zrywać kawałek). Taki stan rzeczy utrzymuje się już ponad tydzień, nie wiem na co czekają.
 8. Udało mi się uzyskać informacje że te prace ziemne to pracę prowadzone z przyłączem MPEC, a deweloper przewiduje odbiory na przełom listopada i grudnia. Przyznam że jestem nieco zawiedziona, obserwując szybkie i sprawne tempo budowy liczyłam że ten ostatni etap uzyskiwania pozwoleń będzie najkrótszy, a wychodzi na to że deweloper praktycznie maksymalnie wykorzysta terminy jakie ma w umowie. Interesująco to wygląda zwłaszcza w kontekście inwestycji Murapolu która zdaje się była rozpoczęta później, a wciąż obiecują klucze do mieszkań w pierwszym bloku pod koniec października...
 9. Zastanawiam się co jest powodem, czy oni cały czas załatwiają te formalności urzędowe?
 10. No to budowa oficjalnie zakończona, ale terminy odbioru lokali nieznane obstawiamy jakieś daty? pochwalcie się tez o ile większe mieszkania wam wyszły niż projekt zakładał, my mamy 0,5 m różnicy.
 11. Dwa miesiące... Czyżby ktoś w tych urzędach ich aż tak bardzo nie lubił? Sąsiedzi, mam jeszcze jedno pytanie. Czy ktoś z Was próbował już po przeglądzie lokatorskim załatwić ponowne wejście do mieszkania? Zapomnieliśmy o sprawdzeniu jednego wymiaru (w zasadzie dopiero w sklepie nas uświadomili, że taki wymiar powinniśmy znać), natomiast po zapytaniu dewelopera o możliwość wejścia do mieszkania, spotkaliśmy się z kategoryczną odmową, zastanawiam się czy tylko nam odmawiają czy mają taką odgórną procedurę.
 12. Zdaję sobie sprawę do kiedy są terminy odbiorów mieszkań ale budowa miała być zakończona do 31.08. Niecierpliwię się trochę zwłaszcza widząc wykończony blok że skrzynkami pocztowymi i koszami na śmieci przed blokiem, chciałoby się już wykańczać i zamieszkać.
 13. Niezbyt fajna taka informacja. Ciekawe czy opóźnienie zakończenia budowy mocno wpłynie na terminy odbiorów. Deweloper daje sobie 1,5 miesiąca na uzyskanie pozwolenia na użytkowanie, ktoś wie czy nie byliby w stanie tego zrobić szybciej? Ile to zazwyczaj trwa?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...