Skocz do zawartości

artwer

Members
 • Zawartość

  219
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez artwer

 1. artwer

  Delatacja

  Może wrzuc zdjęcie będzie wiadomo o co chodzi?
 2. Na jakiej podstawie Instal nie chce wydać Ci dokumentów? Chcesz kupić mieszkanie i to utrudniają? Bez sens
 3. To okazało się być przyczyną. Oba kable muszą być połączone ponieważ jeden z nich jest do domofonu. Szkoda że nie były opisane.
 4. Od razu odnajduje grupę jak się kliknie w ten link.
 5. My mieszkamy w nowych blokach na Domagały i bardzo bardzo rzadko można coś poczuć. Dlatego się zastanawiam skąd u Was takie częste zapachy skoro bloki są nie daleko od naszych.
 6. A w którym bloku takie kwiatki? U nas wszystkie okna zamykają się dobrze (45B)
 7. W budynku 45B nie ma ciepłej wody, zarządca nie odbiera. Ktoś coś wie na ten temat z innych źródeł?
 8. W środę i czwartek ma być ktoś w sprawie domofonów w bloku 45B. Informacja od zarządcy z dzisiaj.
 9. Proszę o kontakt osoby które mają komórki lokatorskie pod rampą w bloku 45B.
 10. Zgadza się ale przy atucie jest lepsza lokalizacja. Przecież całe Słoneczne Miasteczko musi koło niego przechodzić albo przejeżdżać a na Czeczów mieszkańcy z Agatowej muszą iść specjalnie
 11. Okazało się dziś, że listonosz dał ją na pocztę tu koło pomnika.. Dlaczego nie na Agatową, nie mam pojęcia.. Masakra
 12. Tylko to paczka z aliexpres i inne formy przesyłki są nieopłacalne.
 13. Czy miał ktoś z Was problem z pocztą na Złocieniu? Paczka ma status doręczona, a nie ma jej ani u mnie, ani na naszej poczcie. Dostałem dwa numery stacjonarne, aby tam dzwonić i się dowiadywać, ale nikt nie odbiera.
 14. https://www.petycjeonline.com/signatures/dokoczenie_ulicy_domagaa/?u=2039305&s=61046735 UWAGA, koniecznie pamiętajcie aby potwierdzić głos klikając w link w mejlu !!!
 15. https://www.petycjeonline.com/signatures/dokoczenie_ulicy_domagaa/?u=2039305&s=61046735 PODPISUJEMY !!! UWAGA, koniecznie pamiętajcie aby potwierdzić głos klikając w link w mejlu !!!
 16. Tak mieszkamy tu od dwóch miesięcy, mieszka się dobrze, jest cisza, blisko sklepy, dojazd nie jest zły. Co do Murapolu to wiadomo ma się zastrzeżenia, ale bardziej do podziemi. Czyli mieszkanie samo w sobie jest w porządku, duży balkon, dobry układ pomieszczeń na dwie strony świata itp. ale przez te deszcze i złe uszczelnienie robione pewnie na szybko zalało nam piwnice.
 17. https://www.petycjeonline.com/signatures/dokoczenie_ulicy_domagaa/?u=2039305&s=61046735 PODPISUJEMY !!! UWAGA, koniecznie pamiętajcie aby potwierdzić głos klikając w link w mejlu !!!
 18. Tak deweloper poprawia w okresie 2 tygodni.
 19. Jeśli masz na myśli termowizję to przy obecnych temperaturach chyba niewiele da się sprawdzić. Sprawdza wszystkie piony, poziomy, kąty. Wyłapuje wszystkie usterki, niedociągnięcia.
 20. http://odbiory-techniczne-mieszkan.pl/ Pan Aleksander, bardzo fachowe podejście, ma wszystko co potrzeba do odbioru mieszkania. Na najdrobniejsze szczegóły zwraca uwagę, daje dobre porady co i jak. Odbierał mieszkania nie tylko nam, ale i innym osobom też w Murapolu. Mieliśmy go z polecenia.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...