Skocz do zawartości

artwer

Members
 • Zawartość

  91
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

13 Good

1 obserwujący

O artwer

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. artwer

  Ogrzewanie

  Czyli macie drugą klatkę?
 2. artwer

  Ogrzewanie

  Tak, wszystkie grzejniki odpowietrzyłem, głowice są całkiem odstawione i zawory na dopływie i odpływie wody także. Dopływ wody jest dobrze ciepły (jak rurki od ogrzewania na korytarzach) a odpływ chłodny. A grzejniki macie ciepły czy letnie? I jaka temperatura utrzymuje się w mieszkaniu? Może na razie tylko sprawdzają czy działa, pozostaje ratować się prądem...
 3. Kilka dni temu odbieraliśmy mieszkanie w bloku numer 1 w 1 klatce. Mamy już włączone ogrzewanie ale mimo iż na grzejnikach nie ma głowic a zawory są odkręcone to są one co najwyżej letnie. Temperatura w środku to tylko 9 stopni. A jak to wygląda u Was? Grzejniki pracują z pełną mocą czy musicie dogrzewać mieszkania? Jaka temperatura utrzymuje się w Waszych mieszkaniach? Może ktoś miał taki kłopot i udało się go jakoś rozwiązać?
 4. artwer

  Oddanie budynków

  Dokładnie tak, mieliśmy odbiór dzisiaj i taka sama otrzymaliśmy informację. Natomiast jeśli chodzi o akty notarialne dla budynku numer 1 są przewidywane na styczeń.
 5. artwer

  Tynki wewnętrzne (sufit)

  Super to wyszło a jak inni poradzili sobie z sufitami? wrzućcie zdjęcia jak macie
 6. artwer

  Jak idzie budowa?

  Zwłaszcza że po 20 grudnia są tak naprawdę tylko 3-4 dni robocze w tym roku. Nie wiem jak to wygląda teraz ale weźcie pod uwagę że jeśli jest widoczny styropian to minimum tydzień to zaciągnięcie klejem - musi wyschnąć, później dopiero grunt i tynk- kolejny minimum tydzień. To wynika z obserwacji na budynku 1 i 3.
 7. artwer

  Oddanie budynków

  Tomek a czy kamera termowizyjna nie pokazuje różnic temperatur w barwach? Jeśli tak a pomieszczenia nie są ogrzewane to jak miała pokazać ewentualne mostki cieplne jeśli brak jest różnic temperatur? Chyba że nagrzaliście mieszkanie już po odbiorze?
 8. Boksy garażowe według prospektu miały być z siatki. Nie wiem czy są już wybudowane, natomiast odbiory boksów, komórek i miejsc postojowych ma mieć miejsce po uzyskaniu zezwolenia na użytkowanie budynku. Taką kiedyś dostałem informację.
 9. artwer

  Oddanie budynków

  Dziękuję, cenna informacja
 10. artwer

  Oddanie budynków

  Słuchajcie czyli na prąd można tylko 1 przedłużacz sobie podłączyć? Trzeba go rozłączać na noc?
 11. artwer

  Kredyt

  A porównywalniście oferty kredytów w innych bankach? Pekao chyba miało najniższą marżę?
 12. artwer

  Inwestycja Agatowa II

  Śnieżka będzie oddawać klucze gdy będzie mieć także zrobioną np zieleń wokół bloków, całe zagospodarowanie terenu gotowe. Murapol oddaje klucze teraz, a na wiosnę będzie kończył zagospodarowanie terenu.
 13. artwer

  Oddanie budynków

  Czy w czasie odbiorów podpisywałeś UE też coś odnośnie garażu, komórki lokatorskiej czy tylko mieszkań? Czy schodziliście do hali garażowej?
 14. artwer

  Oddanie budynków

  Oczywiście przed, po podpisaniu rezerwacji już raczej nic nie da się ugrać, w końcu żeby była ważna musisz wpłacić kasę. Wyglądało to tak że ustaliliśmy które mieszkanie/garaż/komórka lokatorska nas interesuje i powiedzieliśmy swoją propozycję ceny za całość. Po dwóch dniach była odpowiedź od dewelopera z jego propozycją. I tutaj przystajesz albo negocjujesz z dalej. Dlatego trzeba rzucić kwotę dużo niższą niż chcesz uzyskać bo będą się "targować".
 15. artwer

  Oddanie budynków

  W tych blokach są po 3 mieszkania na piętrze. Jedno z tych dużych okien w salonie się uchyla więc nie ma potrzeby otwierać go rozwiernie My wybraliśmy 1 piętro, latem może mocno grzać od dachu na 4, tak nam się wydawało
×