Skocz do zawartości

agnesd

Members
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

Reputacja

1 Neutral

O agnesd

 • Tytuł
  Newbie

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nie przypadkiem, pomogłam mu napisać ogłoszenie, bo Pan nie jest obeznany w sprawach sieciowych. A napisałam rekomendację, bo remont został zrobiony i ukończony i jestem zadowolona.
 2. Polecam Pana Tomasza. Uratował mi mieszkanie po nieudanym remoncie poprzedniej ekipy i wykończył mieszkanie do samego końca. Bardzo sprawny, uczciwy i pomocny. Ma bardzo "ludzkie" ceny, w porównaniu po innych wycenach. Pomagał w dostawie i wnoszeniu materiałów na mieszkanie. Zrobił przepiękne dwie łazienki według projektu, z zabudową KG i 11 rodzajami płytek. Bardzo się napracował, na nie tak łatwym projektem Na pewno będzie realizował w moim mieszkaniu dalsze projekty.
 3. Sytuacja, w której się znaleźliśmy nie jest powodem do żartów. Ze względu na to, że nie mogłam wykasować postu, w którym polecałam daną firmę remontową - czułam, że moim obowiązkiem było poinformowanie o nieuczciwości tej firmy. Także, z powodu kwestii cywilno - prawnych nie mogłam informować w tamtym momencie o zakresie sprawy. Mogę w tym momencie udostępnić opinię na temat tej firmy, dla lepszego zapoznania ze sprawą, ale jak widzę na szczęście nikt się "nie skusił", więc dopełniłam obowiązku https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,22878041
 4. Proszę uważać przed nawiązaniem współpracy!!!
 5. Polecam Pana Tomasza. U mnie zajmuje się mieszkaniem "pod klucz", łącznie z utworzeniem nowej łazienki na antresoli. Kontakt do Pana Tomasza miałam z polecenia od znajomych.
 6. Witamy przyszłych sąsiadów:-) My zamieszkamy pod numerem 88 w b16. Max wychodzi na to, że będziemy sąsiadami zza ściany, ale w osobnych klatkach :-) Pozdrawiamy serdecznie, Aga, Bartek i Jasiu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...