Skocz do zawartości

Lukasz2014

Members
 • Zawartość

  160
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Zawartość dodana przez Lukasz2014

 1. W rejonie bloków 8-10-12 te "inteligenty" też przejechały kilka razy z hukiem... WIOCHA (nie obrażając wsi) !!!
 2. Myślę, że trzeba typa sukcesywnie zgłaszać na policję... Widzę, że kilka osób wróciło "ze zmywaka" w Anglii lub Niemczech i straszne "pany" (a słoma z butów wystaje).
 3. Czyli jest szansa, że za 3 lata we wrześniu będziemy mieć ładną, mam nadzieję też, że dobrą "własną" szkołę. Super!
 4. Ojj przydałby się bardzo... przydał .... Mam tylko nadzieję, że wraz ze zmianą szyldu restauracji zmieni się również jakość jedzenia i obsługi (na lepsze!)
 5. Dziś rano obudziło mnie WCZESNE STUKANIE i wiercenie (w sobotę rano?!?).... niestety były to tylko odgłosy młotka i wiertła 😛
 6. Wygląda na to, że to ulubiona miejscówka... Dobrym rozwiązaniem byłoby doświetlenie tego terenu oraz zamontowanie tam monitoringu.
 7. Osobiście uważam, że najbardziej miarodajna opłata za śmieci, byłaby od zużycia wody... Skończyłby się kombinacje niektórych co do ilości osób mieszkających...
 8. Witam serdecznie Sąsiadki i Sąsiadów Takie małe spostrzeżenie z wczorajszego wieczornego przejazdu (ciemno i padał deszcz)...Na odcinku Półłanki (od Rybitw do mostku) i później po skręcie w Nad Drwiną panują niesamowite CIEMNOŚCI !!! Czy ktoś ma informacje na temat ewentualnych planów zamontowania tam kilku (kilkunastu!!) latarni ?!? Myślę, że jest to konieczne w celu poprawienia bezpieczeństwa w tym rejonie. Panowie Radni - jest szansa na takie "udogodnienia" ??
 9. Zgadza się. Ceny rosną i będą rosły. Kraków, osiedle "rozwojowe" i perspektywiczne.
 10. Lilka tu nie chodzi o to abyś tam sama szła... możesz anonimowo zgłosić na policję. (jeśli będzie taka potrzeba).
 11. Lilka jak sąsiad tak "drze mordą a dzieci płaczą" to może warto zgłosić sąsiada do odpowiednich służb... chodzi o dobro dzieci. Widzisz przemoc - reaguj.
 12. Ojjj tak Panowie. "Biesiadowo" mogło pięknie wystartować i uzyskać wielu klientów, a start okazał się PORAŻKĄ... Brakuje dobrej restauracji - Kuchnia polska lub/i włoska (dobrej jakości, na poziomie!) Kulturalny PUB (otwarty co najmniej do 24 - również bardzo mile widziany)
 13. To ja na 2020 rok poproszę o dobrą restaurację, fajny park oraz kulturalny drink-bar
 14. TVP chciała zrobić Sylwestra w Zakopanem - jest zakaz, więc Sylwester na Domagały jak znalazł!!
 15. Siłownia, basen - marzenie ...dobra restauracja!! (polska, włoska, francuska....ważne, żeby była na dobrym poziomie!) , jakiś przyjemny (kulturalny) PUB/dyskoteka/dancing. Park z prawdziwego zdarzenia też byłby super!
 16. Najważniejsze, że wykonawca wybrany. Pewnie będzie opóźnienie, ale sądzę, że jeszcze w tym roku powinni skończyć
 17. Przyłączam się do powyższej prośby.
 18. Przyłączam się do słów MARTIK. Dodam, że Plastik to PLASTIK a papier to PAPIER.... bo widzę, że niektórym odróżnienie ewidentnie sprawia trudność.
 19. Czy orientuje się ktoś co będzie w Atucie pomiędzy Rossmanem a Buczkiem?? Widzę, że trwają intensywne roboty wykończeniowe.
 20. Brak poczty... to byłaby spora strata...mam nadzieję, ze do tego nie dojdzie.
 21. Fakt - siłownia "atletyczna" służy obecnie tylko do imprezowania... Śledzik - dobry pomysł - oświetlenie tego terenu + kamery. Popieram!!
 22. To nie wiem gdzie oglądałeś te mieszkania... chyba przy Rybitwach albo na Małym Płaszowie... Chociaż faktycznie - Podgaje to już bliżej Rybitw...
×
×
 • Dodaj nową pozycję...