Skocz do zawartości

Goodfather

Members
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Goodfather's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputacja

 1. Jesli chodzi o utrzymanie szlabanu to myślę ze dużych kosztów nie będzie, ale napewno trzba to ustalić ze spółdzielnia. Lilka napewno wszystkie samochody mieszkańców sie nie zmieszczą, zważywszy na to ze niektórzy mają więcej samochodów niż jeden. Myślę ze nowym mieszkańcą tamtych bloków też będzie brakować miejsca bo to logiczne, ale jest większe prawdopodobieństwo, ze to miejsce sie znajdzie, myślę ze tak samo było by w naszym wypadku. Druga alternatywa jeśli sie chce miejsce parkingowe dla siebie, to można wykupić go w garażu podziemnym, no ale jak wiadomo to już są większe koszty
 2. Witam wszystkich mieszkańców bloków przy ulicy Agatowej 23,25,27. Chciałbym poruszyć temat bardzo ważny dla naszego osiedla, jakim jest parkowanie na parkingu wewnątrz osiedla wcześniej wymienionych bloków. Naświetlając temat, nowa inwestycja spółdzielni Śnieżka na Agatowej zaraz przy galerii, zyskała dość spory parking razem ze szlabanem. Bardzo trafne rozwiązanie ze strony spółdzielni, ponieważ nowi mieszkańcy będą mieć parking na wyłączność. Nie będą musieli się borykać z problem tak jak my, ze na naszym parkingu parkują także osoby z innych bloków, a dla nas zupełnie nie ma miejsca szczególnie popołudniową i wieczorną porą. Bardzo dobrym rozwiązaniem było by postawienie takiego szlabanu także u nas. Myślę ze wspólnymi siłami moglibyśmy coś z tym zrobić.
 3. Witam, mam pytanie. Czy w przyszłości planujecie państwo rozszerzenie działalności o jakieś inne usługi? Np: fryzjer? Przedłużanie rzęs?
 4. Wyjazd z osiedla, stan na godzinę 17:30
 5. Dalej zalany pas w kierunku biezanowa, da sie przejechać. Cały czas pompują wodę
 6. Dostałem odpowiedz od spółdzielni ze czekają na części z serwisu, bo coś tam poważnego strzeliło. inne osoby także powinny sie przejąć no ale jest jak jest, nie każdy przejmuje sie takimi sprawami. Jak dla mnie to w ogóle powinni zamienić klamki, żeby od strony garażu nikt nie mógł wejść co nie mieszka w naszym bloku.
 7. Etwas ja również zgłaszałem awarię bramy 2 tygodnie temu telefonicznie jak i mailowo, jednak bez skutku. Dziś ponowiłem interwencję.
 8. Witam, od pewnego czasu na osiedlu przy Agatowej 23,25,27 sklep żabka jest cały czas zamknięty. Na drzwiach nie ma żadnej informacji. Czy ktoś wie co się stało?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...