Skocz do zawartości

slonecna

Members
 • Zawartość

  42
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana slonecna w Rankingu w dniu 1 Maj 2018

slonecna posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

8 Neutral

O slonecna

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. slonecna

  Nowa kaplica/kościół

  Pozwolę sobie tu napisać coś , co pewnie Państwo o tym wiedzą, ale ja do niedawna nie wiedziałam. Mianowicie, możemy odliczyć od dochodu ok. 5 % na Kościół. W kontekście budowy naszego kościoła, pewnie uzbierałoby się trochę z tego typu datków, które "nie bolą" Celowo piszę o ok. 5%, a nie o pełnych 6, bo odliczyć od tego trzeba, np. krwiodastwo krwiodawstwo. krwiodawstwo https://www.pit.pl/darowizny-koscielne/
 2. Zamykają Złocieniową dla ruchu pieszych. https://lovekrakow.pl/aktualnosci/linia-kolejowa-w-remoncie-gdzie-beda-zmiany-w-ruchu-informator_31546.html?fbclid=IwAR3pGAREN_7Hr7NILBI-PYjdvlKIqfX6z-Kxv-ZMAlPG8MJAYX17nT0lU20
 3. Komitet My, Zlocień był w "Wodach Polskich" i działa w tym temacie. Nie chcę sie wypowiadać za nich, ale pewne pozytywne dla nas zmiany będą:) Nasz zarządca zaproponowal koszenie, ale zastrzegł, że nie chciałby zepsuć wału, dlatego na własną rękę nasza wspólnota nie kosi koryta. Zbiorniki, koszenie- to kasa, której nie mają. Tak, powinniśmy napierać i naciskać.
 4. Mam pomysł- przyszedł do głowy teraz, więc dajcie znać, jeśli niedorzeczny;) Zróbmy szum medialny. Żeby się o nas mówiło, bo jak telewizja robiła reportaż, to śnieg ślicznie przykrył dziurę w Domagały i wcale nie kłuła w oczy. Zróbmy swój reportaż, zanim zaprosimy profesjonalne media, a może ktoś ma dostęp, żeby napisać artykuł i go gdzieś, poza fb opublikować? Tyle osób fotografuje- zarzućmy internet zdjęciami ( może nawet artystycznymi-piękne modelki na tle dziury w drodze- teraz popularne są zdjęcia w ruinach, to czemu nie na tle dziury?). Zmontujmy filmik na youtube i udostępniajmy szeroko. Wreszcie- zróbmy sobe wspólne zdjęcie meiszkańców na tle ( wokół) dziury. To taka łagodna forma protestu ulicznego. Zdjęcia proponuje zrobić teraz, przy ładnej pogodzie i potem, w czasie deszczu. Nie namawiam do ustawionego zdjęcia jak ktoś przejeżdża samochodem po chodniku, chyba, że ktoś komus już zrobił przedwczoraj?
 5. Spotkamy się dziś pod Czeczów 30, żeby pogadać o Domagały. 18:30
 6. Auta koło Czeczow 20 maja wyjeżdżać może zalać
 7. Tak poważna sytuacja była ostatnio 5 lat temu, a wcześniej w 2010, czyli średnio co 4,5 roku zalewa. Podobno coś zrobili i teraz widzimy jak (nie)działa to, co zrobili.
 8. Na LC Corp dachy przeciekają. Mieszkańcy 3.piętra zgłaszają, ale w czasie ulew nie można chodzić po dachach i nie naprawiają.
 9. Garażom LC Corp zagraża mocno.
 10. Potrzebna pomoc przy ładowaniu worków z piaskiem. Kto może na budowę od strony bloków 30 i 32, do robotników z budowy. LC CORP
 11. Oo, ciekawe, kiedyś ktoś pisał, że nie można przesunąć przejścia, bo za blisko skrzyżowania. Jednak można:) Dzięki za info! Trafne określenie- niedorzeczne to przejście.
 12. MisiekW, coś wiadomo, czy będzie próg? Czyżby dopiero po skończeniu wszelkich budów?
 13. Nie ma podejścia, widocznie "sklepowi" tak pasuje, jak jest. Ja też po jednej wizycie i opowieściach sąsiadów, nie wstępuję. Za płot wcale niedaleko:)
 14. Myślę, że Śnieżka nie ma najmniejszego interesu w przejęciu zarządu na Czeczów. Furtki też nie będzie, po co mieszkańcy mieliby sobie fundować dodatkowe problemy z parkowaniem?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...