Skocz do zawartości

slonecna

Members
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana slonecna w Rankingu w dniu 1 Maj 2018

slonecna posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

7 Neutral

O slonecna

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Oo, ciekawe, kiedyś ktoś pisał, że nie można przesunąć przejścia, bo za blisko skrzyżowania. Jednak można:) Dzięki za info! Trafne określenie- niedorzeczne to przejście.
 2. Pozwolę sobie zacytować zaproszenie na wydarzenie, które odbędzie w najbliższą niedzielę 31.marca po mszy świętej o 16.30 "Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy na nabożeństwie Drogi Krzyżowej ulicami naszego Osiedla. To pierwsza taka inicjatywa, liczymy na pozytywny odbiór pomysłu i liczny udział. Wielki Post trwa, może to wspólne wyznanie wiary i modlitwy poruszy tych, którzy są jeszcze daleko od Boga na drodze swojego życia. Przyjdż i pomódl się z nami!" https://www.facebook.com/events/441965906545096/
 3. MisiekW, coś wiadomo, czy będzie próg? Czyżby dopiero po skończeniu wszelkich budów?
 4. Nie ma podejścia, widocznie "sklepowi" tak pasuje, jak jest. Ja też po jednej wizycie i opowieściach sąsiadów, nie wstępuję. Za płot wcale niedaleko:)
 5. Myślę, że Śnieżka nie ma najmniejszego interesu w przejęciu zarządu na Czeczów. Furtki też nie będzie, po co mieszkańcy mieliby sobie fundować dodatkowe problemy z parkowaniem?
 6. Skąd to poruszenie na forum, przecież biblioteka ma się otworzyć jesienią 2019. To wiadomo od czerwca. Dlaczego coś miałoby się zmienić?
 7. Zwracam honor, list został źle zaadresowany, gdyż nie ma Malachitowej 22. Czy zna ktoś Pawla Tutaj (a)?
 8. Poczta znów dziś zamiast na Malachitowej, wpadła na Czeczów. Postaram się zanieść list za chwilkę na właściwą ulicę w ramach spaceru, ale to chore.
 9. Nic śmiesznego, ale...dobrze, że nie widzieliście Państwo spadającego 2,5-3m stempla z balkonu drugiego piętra na parter. Ja widziałam. Nikogo, na szczęście, na tarasie nie było. Sąsiad lubi pracę z drewnem i sporo pracował na balkonie. Tak że tego, dobrze, że nie mieszkamy pod nim.
 10. slonecna

  Nowa kaplica/kościół

  Ja tam ścisk dostrzegam tylko na mszy o 11.30. Sa jeszcze 4 inne + niedzielna w sobotę. No i najtrudniej wejść za 2 minuty przed rozpoczęciem, jak sie przyjdzie np. za 15 minut przd, to spokojnie nie trzeba się przeciskać:)) A czy nowe bloki= nowi parafianie uczęszczający do kościoła, to się okaże. Póki co do parafii przyznaje się ok. 2000 mieszkanców ( z czzego do aszej kaplicy chodzi ok.800), a jest nas tu podobno ok. 7000. No i przez budowę szkoły trochę się sprawy komplikuja z działką pod kościół ( info od proboszcza), trzeba wytyczyć nowe miejsce, bo na poletku zielonym juz kościoła się nie zbuduje.
 11. slonecna

  Nowa kaplica/kościół

  Państwo są świadomi, że mszy przybędzie i planowana jest budowa kościoła? "od 10 marca, będzie w naszym kościele dodatkowa Msza święta - wieczorem o godz. 19.00. Inne zmiany związane z godzinami odprawianych Mszy św. w niedziele i w tygodniu wprowadzimy po wakacjach." "http://www.zlocien.diecezja-krakow.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=3&Itemid=3
 12. Miód zajadamy, już drugi słoik, pychota, polecam!
 13. Temat był poruszany, ta przychodnia to tragikomedia, bo pediatra jest tylko 2 razy w tygodniu. My jesteśmy zapisani, ale w nagłych wypadkach czasem trzeba się udać na Kutrzeby( Świąteczna i nocna) albo prosić pediatrę o przyjęcie chorego dziecka a to jak się uda, czyt. o ile nie ma badzo wielu pacjentów, to przyjmie. Lekarz Anna Pelon bardzo dobra, pielęgniarka, szczepiąca dzieci ( Magdalena Radziszewska) świetna. Z uwagi na to, ze wiele osób się wypisało tej przychodni, to na zdrowe dzieci z terminami nie jest źle. Lekarz dla dorosłych przyjmuje codziennie, ale nie za długo. ( W poniedziałki- 8.00-9.30!)
 14. Tak, bywaja kłopoty, wał został wykoszony w 2018 JEDEN raz, we wrześniu, czy nawet październiku, kiedy już roslinność zaczynała zasychać.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...