Skocz do zawartości

slonecna

Members
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana slonecna w Rankingu w dniu 1 Maj 2018

slonecna posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

8 Neutral

O slonecna

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Komitet My, Zlocień był w "Wodach Polskich" i działa w tym temacie. Nie chcę sie wypowiadać za nich, ale pewne pozytywne dla nas zmiany będą:) Nasz zarządca zaproponowal koszenie, ale zastrzegł, że nie chciałby zepsuć wału, dlatego na własną rękę nasza wspólnota nie kosi koryta. Zbiorniki, koszenie- to kasa, której nie mają. Tak, powinniśmy napierać i naciskać.
 2. Nie wyrzucać- oddać do schroniska dla psów.
 3. Mam pomysł- przyszedł do głowy teraz, więc dajcie znać, jeśli niedorzeczny;) Zróbmy szum medialny. Żeby się o nas mówiło, bo jak telewizja robiła reportaż, to śnieg ślicznie przykrył dziurę w Domagały i wcale nie kłuła w oczy. Zróbmy swój reportaż, zanim zaprosimy profesjonalne media, a może ktoś ma dostęp, żeby napisać artykuł i go gdzieś, poza fb opublikować? Tyle osób fotografuje- zarzućmy internet zdjęciami ( może nawet artystycznymi-piękne modelki na tle dziury w drodze- teraz popularne są zdjęcia w ruinach, to czemu nie na tle dziury?). Zmontujmy filmik na youtube i udostępniajmy szeroko. Wreszcie- zróbmy sobe wspólne zdjęcie meiszkańców na tle ( wokół) dziury. To taka łagodna forma protestu ulicznego. Zdjęcia proponuje zrobić teraz, przy ładnej pogodzie i potem, w czasie deszczu. Nie namawiam do ustawionego zdjęcia jak ktoś przejeżdża samochodem po chodniku, chyba, że ktoś komus już zrobił przedwczoraj?
 4. Spotkamy się dziś pod Czeczów 30, żeby pogadać o Domagały. 18:30
 5. Auta koło Czeczow 20 maja wyjeżdżać może zalać
 6. Tak poważna sytuacja była ostatnio 5 lat temu, a wcześniej w 2010, czyli średnio co 4,5 roku zalewa. Podobno coś zrobili i teraz widzimy jak (nie)działa to, co zrobili.
 7. Na LC Corp dachy przeciekają. Mieszkańcy 3.piętra zgłaszają, ale w czasie ulew nie można chodzić po dachach i nie naprawiają.
 8. Garażom LC Corp zagraża mocno.
 9. Potrzebna pomoc przy ładowaniu worków z piaskiem. Kto może na budowę od strony bloków 30 i 32, do robotników z budowy. LC CORP
 10. Oo, ciekawe, kiedyś ktoś pisał, że nie można przesunąć przejścia, bo za blisko skrzyżowania. Jednak można:) Dzięki za info! Trafne określenie- niedorzeczne to przejście.
 11. Pozwolę sobie zacytować zaproszenie na wydarzenie, które odbędzie w najbliższą niedzielę 31.marca po mszy świętej o 16.30 "Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy na nabożeństwie Drogi Krzyżowej ulicami naszego Osiedla. To pierwsza taka inicjatywa, liczymy na pozytywny odbiór pomysłu i liczny udział. Wielki Post trwa, może to wspólne wyznanie wiary i modlitwy poruszy tych, którzy są jeszcze daleko od Boga na drodze swojego życia. Przyjdż i pomódl się z nami!" https://www.facebook.com/events/441965906545096/
 12. MisiekW, coś wiadomo, czy będzie próg? Czyżby dopiero po skończeniu wszelkich budów?
 13. Nie ma podejścia, widocznie "sklepowi" tak pasuje, jak jest. Ja też po jednej wizycie i opowieściach sąsiadów, nie wstępuję. Za płot wcale niedaleko:)
 14. Myślę, że Śnieżka nie ma najmniejszego interesu w przejęciu zarządu na Czeczów. Furtki też nie będzie, po co mieszkańcy mieliby sobie fundować dodatkowe problemy z parkowaniem?
 15. Skąd to poruszenie na forum, przecież biblioteka ma się otworzyć jesienią 2019. To wiadomo od czerwca. Dlaczego coś miałoby się zmienić?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...