Skocz do zawartości

slonecna

Members
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana slonecna w Rankingu w dniu 1 Maj 2018

slonecna posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

5 Neutral

O slonecna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. slonecna

  lekarze na Złocieniu

  Temat był poruszany, ta przychodnia to tragikomedia, bo pediatra jest tylko 2 razy w tygodniu. My jesteśmy zapisani, ale w nagłych wypadkach czasem trzeba się udać na Kutrzeby( Świąteczna i nocna) albo prosić pediatrę o przyjęcie chorego dziecka a to jak się uda, czyt. o ile nie ma badzo wielu pacjentów, to przyjmie. Lekarz Anna Pelon bardzo dobra, pielęgniarka, szczepiąca dzieci ( Magdalena Radziszewska) świetna. Z uwagi na to, ze wiele osób się wypisało tej przychodni, to na zdrowe dzieci z terminami nie jest źle. Lekarz dla dorosłych przyjmuje codziennie, ale nie za długo. ( W poniedziałki- 8.00-9.30!)
 2. slonecna

  Budynek B18

  Tak, bywaja kłopoty, wał został wykoszony w 2018 JEDEN raz, we wrześniu, czy nawet październiku, kiedy już roslinność zaczynała zasychać.
 3. slonecna

  Budynek B18

  Sąsiedzi mówią, że na antresoli latem nie da sie żyć bez klimy. Póki jej nie mieli, to przenosili się ze spaniem na dół w upały. Ja mieszkam na 2. piętrze bez windy- nogi się bardzo szybko przyzwyczajaja, gorzej z wnoszeniem wózka/roweru itp.
 4. slonecna

  Autobusy na Złocieniu

  Komitet My Złocień walczył niedawno w tej sprawie, odsyłam na ich stronę/konto facebookowe. Sa tam zamieszczone listy z ZIKITu itp. ( Oczywiście odmowa przyjęcia sugestii mieszkańców)
 5. slonecna

  Znaleziono czarnego psa

  ha, z nami też chciał wejść do kościoła, szedł w stronę osiedla, ale jak nas zobaczył, to szedł za nami, i za jedną dziewczynką też szedl do kościoła..
 6. slonecna

  Szkoła rodzenia - położna środowiskowa

  Ja miałam położną z Popiełuszki, ale 4 lata temu- Grażynę, nie polecam. Polecam za to gorąco panią Józefę Gurgul- jest to położna "przydzielona" Złocieniowi. Prowadzi swoją szkołę rodzenia. Był już ten wątek:
 7. slonecna

  Garaż Agatowa 25

  Trochę poniewczasie, ale o takich sprawach chyba lepiej nie pisać na publicznym forum, na którym są (mogą być) osoby spoza osiedla itp. Pozdrawiam!
 8. slonecna

  Parkingi pod blokiem

  Nic śmiesznego w tym nie widzę. Taka tutaj rzeczywistość, że miejsca parkingowe są na minusie...:(
 9. slonecna

  Pytania swiezaka

  Skoro jeszcze się nie zdecydowałeś, to wypytuj i nalegaj na dewelopera ( Lc Corp), bo my, którzy już kupiliśmy mieszkania już nic nie uzyskamy. Z parkingami już jest koszmar- trzeba kupić miejsce w garażu, no trzeba:), bo będzie wkrótce jeszcze gorzej. A zakazów parkowania coraz więcej. Na pętlę dochodzimy w jakieś 8-10 minut, do SKA blizej, bo jest furtka. Placów zabaw = terenów rekreacyjnych jak kot napłakał, czyli dwa i więcej nie planowano. Ja juz nie liczę na cud. Tzn jest jeszcze jeden, ale tymczasowy, tam powstanie blok. Sąsiadka przystosowała lokal mieszkalny na usługi i mamy tu pod nosem fryzjera i kosmetyczkę:) Da się. No a sklepy przecież nie są daleko, np. do ASa ( EURO, blaszak ) to 5-10 minut nad rzeczką, bądź 15 naokoło. Na wizualizacji jest ielona działka- to teren prywatny ( nie dewelopera), więc nie wiadomo, co na nim kiedy powstanie.
 10. Pozdrawiam nowych sąsiadów! My mieszkamy już 4 lata, też mieliśmy po odbiorze regulację drzwi balkonowych, i mieskanie wyszło o metr większe. Reszta byla ok wg mojego brata budowlańca. Panowie, którzy wykanczali nam mieszkanie też nic nie zgłaszali w trakcie kłądzenia płytek itd. Na antresolę się nie zdecydowaliśmy, bo przez brak schodów nie mogliśmy obejrzeć ( nikt nam drabiny nie przyniósł). A teraz mamy drabinę, któej się chętnie pozbędziemy, ktoś chętny? Mieszkamy na Czeczów oczywiście:)
 11. slonecna

  Parking przy TF

  Jasne, ja mam trójkę, ale fajnie, ze powstał ogródeczek. Oby się udało wrescie wybudować ten chodnik.
 12. slonecna

  Parking przy TF

  Oj tam, oj tam, teraz "musimy" przechodzić obok ogródeczka:D
 13. slonecna

  Parking przy TF

  Nyxon napisał: " Tak się stało przy okazji, ogrodzenie "przejścia" po płytkach ma raczej na celu konieczność wyjścia z parkingu przy pętli co ma zniechęcić do zostawiania tam samochodów. ".
 14. slonecna

  SMOG na Złocieniu

  Te czarne? myślalam, że to print screeny z przeszłości. Sugerowałam się tym: " Reszta wykresów (godzinny, dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny) są dostępne na http://smietnik.prnet.pl/smog-os-zlocien-krakow/ "
 15. slonecna

  SMOG na Złocieniu

  Działa? U mnie pod tym linkiem: http://smietnik.prnet.pl/smog-os-zlocien-krakow/ pomiary kończą się we wrześniu;(
×