Skocz do zawartości

jelly06

Members
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

O jelly06

 • Tytuł
  Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Właśnie dlatego, że ludzie nie potrafią stosować się do prostych zasad i ciągle szukają luk w prawie i innych zapisach by "robić jak im wygodniej", trzeba stawiać las znaków, żeby dotarło, że nie można parkować, jak jest to w przypadku zatoczki do nawracania. Inny przykład - "słupkoza" na osiedlu. Jaki jest sens montowania tych czujników, skoro każdy kto kupuje miejsce parkingowe podpisując akt notarialny godzi się z zapisem o "zakazie wjazdu auta z LPG".
 2. Zamontowano czujniki lpg po to by wywietrzyć garaż jeśli ktoś wjedzie autem z gazem mimo zakazu. Oczywiście jeśli będzie jaką nieszczelność. Czyli w ramach bezpieczeństwa, brak zaufania do użytkowników parkingu.
 3. Dziwne jest że mimo zakazu wjazdu atut na gaz montowane są czujniki ELPEG.3 Detektor obecności propan-butanu (LPG) (sa w garażu pod blokami 24 i 26). Założyli je na wszelki wypadek czy na wszelki wypadek zakazali wjazdu samochodów z LPG.
 4. Dokładnie ciekawe, bo w akcie faktycznie jest taki zapis. "ALE" w garażu jest odpowiednia instalacja by parkować autem z LPG.
 5. Przy niektórych blokach takie rozwiązanie mogło by się sprawdzić. Ułatwiło by wyjazd z garażu.
 6. W tym bloku 108, a ile miejsc parkingowych? Patrzyłem na inny plan Tak czy inaczej liczba miejsc na osiedlu jest niewystarczająca. Ciężko będzie "ustawić" parkujących nieprawidłowo by parkowali jak projektant nakazał . Apele na forum raczej tutaj nie pomogą ale życzę powodzenia.
 7. Dwa bloki ze wspólnym garażem. Łącznie 8 klatek po 16 mieszkań tj. 128 mieszkań a parking podziemny posiada 102 miejsca postojowe. To raz, dwa to ktoś kupił dwa miejsca, trzy kogoś nie stać więc nie kupił, cztery ktoś kupił jedno a ma 2 auta.... itp itd. Jakbyśmy mieszkali w domkach jednorodzinnych to by nie było tematu. Kiedy zrobię "imprezę" mam wybrać jednego znajomego który będzie mógł przyjechać autem. Piękny kraj. Identyfikatory tak ale dopiero w momencie kiedy PKP uruchomi tu przystanek Kolei Podmiejskiej, w tym momencie wątpię by ktoś obcy tu parkował (trudno odholowywać auto złotej rączki która wykańcza czyjeś mieszkanie).
 8. Znam ten problem z drugiej strony XD kiedy sąsiad po sobotniej imprezie "jak ten dzwonnik" w niedziele przed mszą ładuje te butelki
 9. Nie skończy się, na osiedlu brakuje miejsc parkingowych lub jest za dużo samochodów ludzie parkują tam tak bo to bardziej efektywny sposób. Nie bronie parkujących "źle" oni po prostu dostosowali się do warunków.
 10. Między blokami 20 i 28 miejsca do parkowania równoległego zostały poszerzone i teraz parkuje się prostopadle. Podobno mają tak robić, jeśli będzie to możliwe. P.S. dziękujemy Panu / Pani ze skody za 2 nowe słupki
 11. 16 maja http://atut.com/agatowa/
 12. Mam tylko nadzieję że parkowanie niektórych mieszkańców nie spowoduje wysypu słupków.
 13. Ktoś to kosi dokładnie 2 razy w roku. Ale nie wiem czy to nawigator czy miasto.
 14. Bardzo mi przykro że pan/żona musiała wsiadać od strony pasażera. Parkuję tak jak pozwala na to miejsce, czasem jest ciasno, ale zapewniam, że nie obiłem nikomu drzwi a tym bardziej lusterka. Bardzo proszę podać markę i nr rej. samochodu a postaram się zostawić więcej miejsca dla Państwa komfortu. Pozdrawiam
×
×
 • Dodaj nową pozycję...