Skocz do zawartości

MarFi

Members
 • Zawartość

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Zawartość dodana przez MarFi

 1. Taka ciekawostka, może mało istotna. Działka pod szkołę znajduje się na przedwojennym trójkącie torowym do nawracania parowozów.
 2. Sprzedajemy i montujemy wykładziny dywanowe, obiektowe, panele LVT, wylewki samopoziomujące. Wykładziny hotelowe, biurowe i do mieszkań: do sypialni, do kuchni, przedpokojów itp. Skontaktuj się z nami, pomożemy wybrać wykładzinę, dokonamy bezpłatnie pomiaru i wyceny. Możliwy również montaż przy wykorzystaniu materiałów powierzonych przez Klienta. Dla mieszkańców Złocienia zniżka! Marcin Filipiak, tel. 501502063.
 3. Witam Szukam pracownika / współpracownika do układania wykładzin podłogowych. Umowa o pracę, okres próbny, z możliwością pracy na stałe. tel. 501502063.
 4. A którędy ma biec droga od strony osiedla? Przez ten zakręt??
 5. Fajnie, że będzie nowy przejazd pod torami, ale nie rozumiem, jak ma wyglądać sprawa "dojazdu do tego przejazdu". Bo chyba nie po tej dziurawej drodze z bardzo ostrym zakrętem z ograniczoną widocznością i z ruchem pieszym koło domu - posesja bodajże Złocieniowa 34 i 34a, i nie przez ten stary mostek nad Serafą z drugiej strony torów? Czy ta droga jest obliczona na całkiem spory ruch, jaki powinien nastąpić, jak sądzę? Coś czuję, że będą tam problemy 😞
 6. MarFi

  Brudna woda

  U nas też kiedyś bywało tak ze 2-3 razy, ale ostatnio nie.
 7. OK, cieszę się, że ktoś jeszcze działa. Do przychodni nie mogłem iść, bo wychodzę z domu przed ich otwarciem, a wracam po zamknięciu. Jeszcze myślę o zgłoszeniu sprawy do spółdzielni. W razie czego pomogę, pisz na priv gdyby potrzebny był kolejny świadek. Swoją drogą nie rozumiem, do czego taka straż miejska jest, jeśli nie do takich spraw?? Po co ta instytucja w ogóle istnieje? Żenada...
 8. Dziś cały wieczór w przychodni na Złocieniowej 44 wyje alarm. Nikomu z sąsiadów to nie przeszkadza? Zgłaszałem do Straży Miejskiej, ale ogólnie olali temat. Stwierdzili, że nie mogą wyłączyć alarmu... Zgłosiłem na policję, ale czemu nikt inny nie interweniuje?
 9. Nikt się nie przyzna, bo będzie musiał płacić alimenty.
 10. Inicjatywa taka już była trochę czasu temu. InPost nie chce tu stawiać paczkomatu, pewnie z powodu problemów z dojazdem do osiedla. Na razie zamiast tego można odbierać paczki w Żabce. Wychodzi chyba nawet taniej, niż w paczkomatach.
 11. Tylko że do fulla to tam jest bardzo daleko. Jeśli ten zbiornik nie miał powstrzymać wylewów, to nie wiem, po co go tam budowano. A jeśli to tak nie działa, to wyjaśnij, jak to ma działać.
 12. Widziałeś ten zbiornik? Żeby go zapełnić, trzeba by chyba z 3 miesięcy ulew.
 13. Ale zaraz, przecież jest zbiornik przeciwpowodziowy, miał obniżyć poziom wody w rzece w razie powodzi. I co, nie działa??
 14. http://www.bip.krakow.pl/?dok_id=110655&fbclid=IwAR0WEtvtfg0pQ_v-PkrEFlRC8JvdHozQKFTFdb1PQ-i6Wg8XzCRM6KBMSqU
 15. Link był poprawny w momencie wklejania, kolego przemądrzały.
 16. https://krakow.tvp.pl/1277328/kronika od 5:30.
 17. A mi tam pociągi nie przeszkadzają, a słuch mam dobry Wolałbym widok pociągu, niż płyty z tworzywa. Ale to moja opinia tylko.
 18. A ja, zamiast drogich i nieestetycznych ekranów, optowałbym za gęstą roślinnością złożoną z drzew i krzewów. Może nie wyrosną od razu, ale będą zdrowsze, ładniejsze i bardziej efektywne.
 19. Szkoda, że koparka "niechcący" nie uszkodziła tego kabla. Wina byłaby właściciela kabla, skoro nie było go na mapie.
 20. No to może trzeba będzie zablokować dojazd do Telefoniki?
 21. To świetna wiadomość. Szkoda tylko dzieci. Mam nadzieję, że zostaną one odebrane rodzicom i umieszczone w jakiejś rodzinie zastępczej, aby mogły wychowywać się w normalnych warunkach, i mogły nauczyć się właściwych wartości życiowych.
 22. Ja mam wrażenie, że wszyscy olali ulicę Domagały, wiadomo czym. Milczy ZIKIT, milczy prezydent, milczy Urząd Miasta, milczą media, milczą radni, nikt nic nie wie. Wygląda to bardzo dziwnie.
 23. Jeśli by tak było, to oznaczałoby, że Franzz nie grzeszy roztropnością, ponieważ ten post to nie było wzywanie policji, tylko apel o zwracanie uwagi na chuligańskie zachowania z uwagi na bezpieczeństwo dzieci na osiedlu i jest on jak najbardziej na miejscu. Problem jest poważny, a znieczulica przeraża. Gdy parę miesięcy temu w bloku na Malachitowej 44 bita przez współlokatora dziewczyna głośno i rozpaczliwie wzywała pomocy, sąsiedzi powychodzili na balkony i gapili się, jak na jakiś serial telewizyjny. Mało kto zareagował! Ludzie, ogarnijcie się! Kiedyś to wy możecie potrzebować pomocy, a wtedy ta banda kretynów będzie się gapić na was, albo będzie filmować telefonami.
 24. https://www.facebook.com/pg/krakowpokolei/photos/?tab=album&album_id=241718566483547&__xts__[0]=68.ARCGHtZcAwnGYYVVNUjLd9amfbBYij2Rbhvzm4EvdygMLbNE1QkChVuA3IZv_Q-kPN78cjd6kpPhZeBkm3FNbXR1vnupnP31IjPGfTdXZ9hRcOiArVOW7ROAjGhhnca4OsFg8ZU&__tn__=-UC-R
×
×
 • Dodaj nową pozycję...