Skocz do zawartości

MarFi

Members
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana MarFi w Rankingu w dniu 18 Czerwiec

MarFi posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

5 Neutral

O MarFi

 • Tytuł
  Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. MarFi

  Budowa ul. Domagały

  Ja mam wrażenie, że wszyscy olali ulicę Domagały, wiadomo czym. Milczy ZIKIT, milczy prezydent, milczy Urząd Miasta, milczą media, milczą radni, nikt nic nie wie. Wygląda to bardzo dziwnie.
 2. Jeśli by tak było, to oznaczałoby, że Franzz nie grzeszy roztropnością, ponieważ ten post to nie było wzywanie policji, tylko apel o zwracanie uwagi na chuligańskie zachowania z uwagi na bezpieczeństwo dzieci na osiedlu i jest on jak najbardziej na miejscu. Problem jest poważny, a znieczulica przeraża. Gdy parę miesięcy temu w bloku na Malachitowej 44 bita przez współlokatora dziewczyna głośno i rozpaczliwie wzywała pomocy, sąsiedzi powychodzili na balkony i gapili się, jak na jakiś serial telewizyjny. Mało kto zareagował! Ludzie, ogarnijcie się! Kiedyś to wy możecie potrzebować pomocy, a wtedy ta banda kretynów będzie się gapić na was, albo będzie filmować telefonami.
 3. To gokarty na Domagały.
 4. MarFi

  Stacja kolejowa Złocień

  https://www.facebook.com/pg/krakowpokolei/photos/?tab=album&album_id=241718566483547&__xts__[0]=68.ARCGHtZcAwnGYYVVNUjLd9amfbBYij2Rbhvzm4EvdygMLbNE1QkChVuA3IZv_Q-kPN78cjd6kpPhZeBkm3FNbXR1vnupnP31IjPGfTdXZ9hRcOiArVOW7ROAjGhhnca4OsFg8ZU&__tn__=-UC-R
 5. Z fejsa Jacka Majchrowskiego: Wszystko wskazuje na to, że będą miał bardzo dobrą wiadomość dla mieszkańców os. Złoceń. Właśnie otrzymałem pismo od Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, w którym zapewnia, że życzliwie odnosi się do propozycji miasta, by odkupić część działki od kościoła i po połączeniu z działką należącą do miasta wybudować tam szkołę. Bardzo dziękuję Księdzu Arcybiskupowi za tę deklarację! Teraz jak najszybciej będziemy chcieli ustalić szczegóły z tamtejszą parafią.
 6. Możesz się sprzeciwiać, ale tablice rejestracyjne nie kłamią. I nie pisałem, że wszyscy przyjezdni nie umieją parkować. Wąskie miejsca może i są niewygodne, ale za to więcej samochodów może zaparkować. Ja szczupły nie jestem, a daję radę, więc bez przesady, że nie można wyjść/wejść z/do samochodu.
 7. Po wprowadzeniu się na osiedle nowych mieszkańców, problem parkowania na 2 miejscach był powszechny. Na szczęście proceder ten został ukrócony, dzięki braku akceptacji społecznej. Jednak przyjeżdżają często goście z innych rejonów Polski, i ci nie zostali nauczeni kultury parkowania, stąd takie przypadki się zdarzają, jak na zdjęciu. Czyli parkujący na 2 miejscach to zwykle przyjezdni.
 8. Ja raz byłem sprawdzić. Ogólnie spoko, ale drogo. Jak pójdzie rodzina z dwojgiem dzieci, samochód, to co najmniej 50zł nie twoje, nie licząc jakiegoś jedzenia, lodów itp. Ja jednak wybieram Bagry. A, i zimna woda.
 9. MarFi

  Stacja kolejowa Złocień

  https://www.facebook.com/pg/krakowpokolei/photos/?tab=album&album_id=187506875238050
 10. Masz rację, tylko w tym dniu.
 11. W sobotę otwarcie. W pierwszym tygodniu wstęp wolny. http://przystanbrzegi.pl/ https://www.facebook.com/PrzystanBrzegi/?hc_ref=ARRhvFxgGa2CyZnlQepcGOqgOSYACOKo7rE7DI2Wj2wkjFbe2RH7kcvzPUOTs2mii_0&fref=nf
 12. Dziwne pytania To równie dobrze można by zapytać, po co teraz budować, jak dużą i według jakich kryteriów. Skoro dzieci są tutaj, a nie w centrum miasta, to szkoły również powinny być tutaj. Jak się wydaje pozwolenia na budowę osiedli, to jakoś chyba nie trudno przewidzieć, że właśnie tutaj będzie dużo dzieci. Jakoś w PRLu o takich sprawach się myślało. Teraz nie. O wszystko trzeba walczyć, jakaś paranoja. To nie mieszkańcy są dla władzy, tylko władza dla mieszkańców.
 13. Jak to jest, że działki pod nowe bloki są, a pod szkołę nie?
×