Skocz do zawartości

MarFi

Members
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana MarFi w Rankingu w dniu 19 Październik 2018

MarFi posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

16 Good

O MarFi

 • Tytuł
  Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Link był poprawny w momencie wklejania, kolego przemądrzały.
 2. https://krakow.tvp.pl/1277328/kronika od 5:30.
 3. A mi tam pociągi nie przeszkadzają, a słuch mam dobry Wolałbym widok pociągu, niż płyty z tworzywa. Ale to moja opinia tylko.
 4. A ja, zamiast drogich i nieestetycznych ekranów, optowałbym za gęstą roślinnością złożoną z drzew i krzewów. Może nie wyrosną od razu, ale będą zdrowsze, ładniejsze i bardziej efektywne.
 5. Szkoda, że koparka "niechcący" nie uszkodziła tego kabla. Wina byłaby właściciela kabla, skoro nie było go na mapie.
 6. No to może trzeba będzie zablokować dojazd do Telefoniki?
 7. To świetna wiadomość. Szkoda tylko dzieci. Mam nadzieję, że zostaną one odebrane rodzicom i umieszczone w jakiejś rodzinie zastępczej, aby mogły wychowywać się w normalnych warunkach, i mogły nauczyć się właściwych wartości życiowych.
 8. Ja mam wrażenie, że wszyscy olali ulicę Domagały, wiadomo czym. Milczy ZIKIT, milczy prezydent, milczy Urząd Miasta, milczą media, milczą radni, nikt nic nie wie. Wygląda to bardzo dziwnie.
 9. Jeśli by tak było, to oznaczałoby, że Franzz nie grzeszy roztropnością, ponieważ ten post to nie było wzywanie policji, tylko apel o zwracanie uwagi na chuligańskie zachowania z uwagi na bezpieczeństwo dzieci na osiedlu i jest on jak najbardziej na miejscu. Problem jest poważny, a znieczulica przeraża. Gdy parę miesięcy temu w bloku na Malachitowej 44 bita przez współlokatora dziewczyna głośno i rozpaczliwie wzywała pomocy, sąsiedzi powychodzili na balkony i gapili się, jak na jakiś serial telewizyjny. Mało kto zareagował! Ludzie, ogarnijcie się! Kiedyś to wy możecie potrzebować pomocy, a wtedy ta banda kretynów będzie się gapić na was, albo będzie filmować telefonami.
 10. https://www.facebook.com/pg/krakowpokolei/photos/?tab=album&album_id=241718566483547&__xts__[0]=68.ARCGHtZcAwnGYYVVNUjLd9amfbBYij2Rbhvzm4EvdygMLbNE1QkChVuA3IZv_Q-kPN78cjd6kpPhZeBkm3FNbXR1vnupnP31IjPGfTdXZ9hRcOiArVOW7ROAjGhhnca4OsFg8ZU&__tn__=-UC-R
 11. Z fejsa Jacka Majchrowskiego: Wszystko wskazuje na to, że będą miał bardzo dobrą wiadomość dla mieszkańców os. Złoceń. Właśnie otrzymałem pismo od Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, w którym zapewnia, że życzliwie odnosi się do propozycji miasta, by odkupić część działki od kościoła i po połączeniu z działką należącą do miasta wybudować tam szkołę. Bardzo dziękuję Księdzu Arcybiskupowi za tę deklarację! Teraz jak najszybciej będziemy chcieli ustalić szczegóły z tamtejszą parafią.
 12. Możesz się sprzeciwiać, ale tablice rejestracyjne nie kłamią. I nie pisałem, że wszyscy przyjezdni nie umieją parkować. Wąskie miejsca może i są niewygodne, ale za to więcej samochodów może zaparkować. Ja szczupły nie jestem, a daję radę, więc bez przesady, że nie można wyjść/wejść z/do samochodu.
 13. Po wprowadzeniu się na osiedle nowych mieszkańców, problem parkowania na 2 miejscach był powszechny. Na szczęście proceder ten został ukrócony, dzięki braku akceptacji społecznej. Jednak przyjeżdżają często goście z innych rejonów Polski, i ci nie zostali nauczeni kultury parkowania, stąd takie przypadki się zdarzają, jak na zdjęciu. Czyli parkujący na 2 miejscach to zwykle przyjezdni.
 14. Ja raz byłem sprawdzić. Ogólnie spoko, ale drogo. Jak pójdzie rodzina z dwojgiem dzieci, samochód, to co najmniej 50zł nie twoje, nie licząc jakiegoś jedzenia, lodów itp. Ja jednak wybieram Bagry. A, i zimna woda.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...