Skocz do zawartości

Gave95

Members
 • Zawartość

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Gave95 w Rankingu w dniu 11 Listopad 2018

Gave95 posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

9 Neutral

O Gave95

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. W zeszłym tygodniu otworzyli również ATUT przy pętli tramwajowej Czerwone Maki, bodajże osiedle Europejskie na Ruczaju. Z tego co tam widziałem to też nie wszystkie punkty są otworzono od razu. Duzy plus dla ATUT'a ode mnie bo pasaż handlowy wygląda tam niesamowicie. Ponadto infrastruktura w obszarze pasażu została bardzo poprawiona i wszystko wygląda tam dużo lepiej niż przed powstaniem galerii. Mimo, że na Ruczaju pasaż jest dużo większy niż u nas (z tego co mi wiadomo ma tam być nawet duzy Lidl) to mam nadzieję że ten na Zlocieniu nie będzie bardzo dostawać od tamtej inwestycji.
 2. Gave95

  Oddanie budynków

  Czy kupując mieszkanie nie widzieliście na jakim jest etapie budowy blok? Poważnie myśleliście, ze terminy zostaną dotrzymane?
 3. Gave95

  Budynek B17

  Nikt terminu nie zna Można sobie gdybać
 4. W B17 zakończono wszelkie prace budowlane 30.11
 5. A skąd będziecie wiedzieć, że wszystkie usterki zostały na pewno naprawione np. kąty? Będziecie sami to sprawdzać czy znowu brać fachowca?
 6. Gave95

  Budynek B17

  Wiem wiem, nawet jeśli by to były 3 miesiące a więc koniec lutego to i tak będzie miesiąc przed terminem ale tez z tego co widzialam na budowie to w B16 był jakiś problem z kanalizacja czy coś bo rozkopywali położone już chodniki itd. przy ulicy, wiec to tez pewnie opóźniło troszkę odbiory.
 7. Gave95

  Budynek B17

  No to budowa oficjalnie zakończona 😊 Jeśli procedury uzyskania pozwolenia na użytkowanie trwają około dwóch miesiecy, to ciekawe czy końcem stycznia będziemy odbierać już klucze
 8. Gave95

  Budynek B17

  My tez już po przeglądzie. U nas było chyba 6 rzeczy do poprawki. Ściany równe, jednak okna są brudne więc i tak się żadnych rys nie zobaczy, a grzejniki i drzwi zafoliowane. My nie braliśmy żadnej firmy tylko fachowca, który będzie nam wykańczał mieszkanie i jesteśmy zadowoleni, bo w sumie na tym przeglądzie wszystkiego się nie zobaczy, dużo rzeczy jeszcze maja do zrobienia (np balkony, videodomofony), dopiero na odbiorze mieszkanie będzie można ogladnac w 100%.
 9. Gave95

  Budynek B17

  Wysłałam priv
 10. Gave95

  Złocieniowy Skatepark

  Zdecydowanie zostawić zwykły park! Jestem na nie jeśli skate park miałby powstać kosztem zwykłego parku.
 11. Gave95

  SMOG na Złocieniu

  Nie dokupywałam specjalnie żadnego dodatkowego czujnika, bo wystarcza mi ten wbudowany w oczyszczacz. Wystarczy, że potrzepię kocykiem obok niego jak ścielę łóżko i w trybie automatycznym wykrywa kurz i przełącza się na wyższe obroty. Nawilżenie fizycznie czuć, jak przechodzę z pomieszczenia z suchym powietrzem do sypialni, gdzie mam np. 55%. Ma jeszcze tryb jonizacji powietrza i wiadomo, to czy działa tak naprawdę ciężko stwierdzić, bo tego nie widać ani nie czuć mam go dopiero 3 tygodnie Sharp KC-D40EUB
 12. Gave95

  SMOG na Złocieniu

  Polecam oczyszczacz powietrza do domu. Robi robotę mam sharpa i polecam.
 13. Gave95

  Pytania swiezaka

  Czyżby...? Znalazłam taką wizualizację Słonecznego Miasteczka.
 14. Gave95

  Budynek B17

  O dzięki, jednak nie rozumiem braku możliwości zmiany daty?? Mam taki charakter pracy, że nie mam możliwości rzucenia wszystkiego i wyjścia z niej a akurat na wtedy jest wyznaczony. Czy ktoś próbował zmienić datę?
 15. Gave95

  Budynek B17

  My 145, pierwsze piętro i na razie nic 😋 Widocznie idą od góry w dół 😁 My chcemy iść z panem, który nam będzie prawdopodobnie wykańczał mieszkanie. Bo już na przeglądzie zgłasza się usterki do poprawek, tak?
×