Skocz do zawartości

Lilka

Members
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Lilka w Rankingu w dniu 12 Sierpień

Lilka posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

5 Neutral

O Lilka

 • Tytuł
  Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Lilka

  Wypadek? Pożar?

  Osób z Fiata nie widziałam ale auto wyglądało tak.
 2. Lilka

  Biedronka

  Oj to chyba dawno Pana nie było w Stonce. Skuter zmienił lokalizację. Obecnie stoi po przeciwnej stronie ulicy Agatowej tzn. obok torów kolejowych na przeciwko wjazdu do sklepu 😂
 3. Lilka

  Oddanie budynków

  Dziękuję za odpowiedź będę bogatsza o dodatkowe informacje. Może i nie jest to wątek o sufitach ale jak widać nie każdy jak artwer musi ze wszystkiego stwarzać problem. Idę na swoje forum.
 4. Lilka

  Oddanie budynków

  No długo czekać nie trzeba było aby jakiś obrońca tematu się znalazł. To, że mam mieszkanie od Śnieżki (czego wiedzieć nikt nie musiał gdybym o tym nie napisała) nie znaczy, że nie mogę niczego napisać. Poza tym nie widzę w swojej wypowiedzi niczego niemiłego więc o co chodzi artwer?
 5. Lilka

  Oddanie budynków

  Ooo a to ciekawe. Mnie z mężem nawet do głowy nie przyszło aby robić sufit podwieszany (co prawda nie mam mieszkania o dewelopera tylko od Śnieżki i sufit miałam ładny) A Pani będzie robiła taki?
 6. Lilka

  Oddanie budynków

  Jakby nie mogli tego od razu machnąć...
 7. Lilka

  Oddanie budynków

  Ale sufity to macie pikne po prostu 🙈
 8. Lilka

  Ekrany wzdłuż torów

  Jestem tego samego zdania. Dodatkowo mój synek będzie zrozpaczony nie widząc z balkonu pociągów 😭
 9. Lilka

  Klimatyzacja

  Pani napisała, że mieszka na parterze bez balkonu. Nie ma tu mowy o tym, że ze nie ma ogródka czy tarasu. A tak się składa, że na Agatowej jest tylko 1 mieszkanie bez tych rzeczy (zresztą nikogo tam nie widać) więc Pani zapewne ma taras z ogródkiem.
 10. Lilka

  opłaty

  Ja mieszkam w najnowszej inwestycji Śnieżki i mam wyższą opłatę za: zaliczkę - koszty nieruchomości co Wywóz śmieci Podgrzanie wody Monitoring Do tego dochodzi koszt windy
 11. Lilka

  Klimatyzacja

  Bo sami mamy klimę założoną tylko na 1 piętrze Agatowa 27. Być może w Państwa przypadku są na nie dlatego, że to parter i będzie widoczna. Ale najśmieszniejsze są 2 klimy w bloku 23. Wiszą na ścianie, widać je jak cholera i ciekawe co na to spółdzielnia?
 12. Lilka

  Klimatyzacja

  Na szczęście w Śnieżce nie ma z tym problemu. Zgoda od spółdzielni i jednostka zewnętrzna umieszczona tak aby nie była widoczna. Dziwne, że występuje taki problem.
 13. Ale o co chodzi? Nie ma żadnego foto...
×