Skocz do zawartości

Greg

Members
 • Zawartość

  176
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana Greg w Rankingu w dniu 28 Czerwiec

Greg posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

32 Excellent

O Greg

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Mi osobiście ulotki do szczęścia nie są potrzebne, jak chcę coś kupić, skorzystać z jakiejś usługi to szukam informacji w internecie, nie na ulotkach. Szkoda papieru, który jest wykorzystywany na te ulotki, nie potrzebuję reklamy tego samego dostawcy internetu kilka razy w tygodniu w skrzynce. Na ulicach jak ktoś rozdaje ulotki biorę je z uwagi na to, że ktoś dostaje za to pieniądze, wyrzucam do najbliższego kosza nie czytając o jakichś złodziejskich chwilówkach czy czymś podobnym.
 2. Greg

  Druk 3D detalu

  Co to za element? Masz go w jakimś formacie do wydruku, albo jest gdzieś model na thingiverse.com? Z czego potrzebujesz go wydrukować?
 3. Niestety najbliżej jest fitness platinium przy ul. Aleksandry 11. Nie wiem jak na zajęciach zorganizowanych, ale na samej siłowni jest masa ludzi i tłok, chyba, że chodzi się o godzinie 6:30 jak otwierają. Można oczywiście tam skorzystać z treningów personalnych.
 4. Oni jeżdżą tylko na Domagały / Nad drwiną czy gdzieś jeszcze? Trudno ocenić bo ten odgłos się tak niesie.
 5. Wczoraj to było jakieś apogeum, czekam z utęsknieniem jak któryś debil się tam w końcu rozbije. Chyba trzeba dzwonić na policję bo wczoraj to z dobre 3h piszczeli.
 6. Nie wiem dlaczego, ale w ogóle nie ma możliwości znalezienia tej grupy z poziomu wyszukiwarki facebooka. Może czepialstwo, ale nazwa typu "Murapol Nowy Złocień - grupa mieszkańców" czy coś w ten deseń byłaby łatwiejsze do znalezienia i lepiej wyglądała, nIż tAkI wYwijAs.
 7. "informujemy, że problem z wahaniem ciśnienia wody został zgłoszony jako usterka gwarancyjna do serwisu firmy WILO, która wykonywała montaż instalacji. W dniu wczorajszym serwisant był na obiekcie i stwierdził, że prawdopodobnie uszkodzony jest hydrofor dla budynku 45. Usterka jest diagnozowana i powinna być wkrótce usunięta." - informacja od zarządcy.
 8. Czy osoby z nieruchomości innych niż Murapolu mogłyby się podzielić informacjami jaki zarządca zawiaduje waszymi budynkami? Czy są to zarządcy, których wybraliście czy narzuceni przez dewelopera? Ewentualnie może ktoś ma jakieś doświadczenie w tym zakresie i może polecić jakąś firmę działającą na rynku krakowskim?
 9. Ciężko powiedzieć, nie zwracałem na to wcześniej uwagi, teraz zacznę jeżeli problem znowu się pojawi. Tydzień temu przed dłuższym weekendem na pewno w któryś dzień była taka sytuacja. Wczoraj przez chwilę w ogóle nie było u nas wody.
 10. Zaobserwowałem już niskie ciśnienie ze dwa razy co najmniej - zgłosiłem właśnie do zarządcy. Proponuję również to zgłosić, tylko nie przez familoc tylko napisz bezpośrednio maila: metropolis.on@wp.pl
 11. Tak. Nie pierwszy raz. Nie wiem czy to kwestia piętra? Mieszkamy na 4. Zdarzyło się nawet, że woda przez chwilę nie leciała w ogóle, po minucie znowu było duże ciśnienie.
 12. Nie piszcie przez familoc bo to idzie w próżnię, piszcie bezpośrednio przez maila i wtedy jest możliwość przesłania jeszcze raz tego maila i domagania się odpowiedzi. Na familocu specjalnie nie ma historii konwersacji, żeby część zgłoszeń po prostu olać a potem nawet nie masz dowodu, że cokolwiek wysyłałeś.
 13. Jedyną drogą do zmiany zarządcy jest zebranie odpowiedniej liczby mieszkańców (z tego co czyta się w internecie posiadających minimum 10% udziałów w nieruchomości - czyli byłaby to kwestia odrębna dla każdego bloku) i skierowanie wniosku do obecnego zarządcy o zorganizowanie zebrania wspólnoty podczas którego zostanie on odwołany. W pierwszej kolejności trzeba rozeznać temat firm działających na krakowskim rynku, co oferują, za jaką cenę, z jakich narzędzi korzystają - tutaj np. mi osobiście podoba się portal z którego korzysta obecny zarządca (familoc), gdzie udostępnia informacje na temat aktualnych opłat, wrzuca ogłoszenia, które od razu przychodzą na maila. Jeżeli znaleźlibyśmy jakąś dobrą alternatywę dla obecnego zarządcy ta nowa firma na pewno podpowiedziałaby jak formalnie dokonać tej zmiany, ewentualnie wsparłaby jakimś oficjalnym pismem w tym zakresie.
 14. Nie wiem co tu się wydarzyło, ale wydaje mi się, że garaż to nie jest najlepsze miejsce na plac zabaw a brama wjazdowa nie jest po to, żeby wiatr nie hulał po garażu tylko żeby każdy z ulicy nie mógł tam wejść. Zaraz obok tematów z informacją, że ktoś włamał się do boksa będą pytania "kto mi porysował samochód?". Żeby rozmawiać o monitoringu najpierw zacznijmy pilnować, żeby drzwi do klatek i brama garażowa była zamknięta...
×
×
 • Dodaj nową pozycję...