Skocz do zawartości

Greg

Members
 • Zawartość

  81
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Greg w Rankingu w dniu 30 Listopad 2018

Greg posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

15 Good

O Greg

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Super, że będzie piekarnia. Chyba w okolicy nie ma żadnej?
 2. Greg

  Publikacja numerów rejestracyjnych

  Oczywiście, że nie - na podstawie rejestracji nie można zidentyfikować właściciela.
 3. Greg

  Internet na Złocieniu

  Z tego co sprawdzałem jakiś czas temu właśnie firmy Belmont i PRNET miały konkurencyjne oferty tv+internet. Mam nadzieję, że w nowych blokach Murapolu będzie można skorzystać z ich usług,
 4. Greg

  Oddanie budynków

  Nie wyobrażam sobie machnąć na to ręką. Jak ktoś pomimo ewidentnych wad odebrał mieszkanie to trochę szkoda, bo w taki sposób daje się przyzwolenie na dziadostwo. W zasadzie sprawa jest dosyć prosta, są normy budowlane, podczas pomiarów wyszło, że coś jest poza dopuszczalną wartością i niezbyt mnie interesuje to co przedstawiciel dewelopera opowiada, że to nie będzie miało znaczenia, albo że to ekipa wykończeniowa zrobi.
 5. Greg

  Listonosz

  Wczoraj w "Uwaga!" na TVN był program o jednej z placówek pocztowych - tam to już był taki gnój, że przesyłki przez kilka tygodni były tam przetrzymywane zanim były doręczane. Przesyłki listowe, na które poczta ma wyłączność (np. z sądów) powinny zostać oddane do takiego prężnie działającego inpostu. Poczta Polska to takie Państwowe dziadostwo do zaorania i zreformowania.
 6. Greg

  Oddanie budynków

  Tylko linie + za nimi osiatkowane boksy garażowe.
 7. Greg

  Oddanie budynków

  Również mieliśmy odbiór 17tego i zapewne ta sama osoba z budowy w nim uczestniczyła. Osobiście gdyby taka osoba pracowała dla mnie wywaliłbym na zbity pysk w pierwszy dzień. Niecka w wylewce w jednym miejscu? Przecież to przy kładzeniu paneli można sobie pianką (?!?!) fuknąć i będzie dobrze, porysowana futryna drzwi wejściowych? To od zewnątrz to zmartwienie administracji, Krzywo osadzona futryna drzwi wejściowych z jednej strony? Z tej strony drzwi nikt nie będzie patrzył, tutaj będzie szafa zabudowana pewnie więc to żaden problem, Brak kąta prostego? Tutaj na tej ścianie i tak nic nie będzie stało więc to nie problem, poza tym jak ja sobie wyobrażam że oni to poprawią? Przecież wiadomo, że czasami jak się takie rzeczy zacznie naprawiać to może być jeszcze gorzej. No czyli w zasadzie takie odbiory są nie potrzebne bo akurat tam gdzie jest fuszerka to albo nie będzie przeszkadzało, albo łatwo sobie to ekipa wykończeniowa zrobi. Oczywiście zależy mi na jak najszybszym odbiorze mieszkania, ale bądźmy poważni to są nasze pieniądze. Ja cudów nie wymagam, chciałbym żeby było porządnie. Mnie tylko zawsze zastanawia w przypadku takich ewidentnych fuszerek jak krzywo osadzona futryna - czy fachowcy zrobiliby tak u siebie w domu i byliby zadowoleni ze swojej pracy?
 8. Greg

  Oddanie budynków

  Czy u osób, które nie odebrały mieszkania z powodu jakichś defektów deweloper odniósł się już do zgłoszonych uwag? Jestem ciekawy jakie jest podejście Murapolu do tego tematu.
 9. Greg

  Oddanie budynków

  Powiem szczerze, że byliśmy oglądać już mieszkanie, sprawdzaliśmy ściany i przynajmniej z tego co zaobserwowaliśmy to wyglądały na prawdę dobrze i nie było widać przynajmniej na pierwszy rzut oka jakichś defektów itp. Zobaczymy co z tego wyjdzie, generalnie nie zależy nam na ścianach gładkich jak papier. Hmm nie bardzo mi się podoba taka wizja. Mam nadzieję, że nie będzie konieczności robienia takich poprawek.
 10. Greg

  Oddanie budynków

  Mnie bardziej interesuje co deweloper zrobi w przypadku powiedzmy krzywych ścian. Podłoga to pół biedy bo i tak kładzie się na to panele lub płytki, ale np. my nie planujemy żadnych gładzi na ścianach tylko chcemy pomalować ściany takie jakie są więc zdarcie tynku na kawałku ściany czy dotynkowanie raczej nie wchodzi w grę bo ten fragment będzie się odcinał od całości.
 11. Greg

  Oddanie budynków

  Który budynek? Warto dopisywać taką informację w tego typu komentarzach. Również podzielę się w przyszłym tygodniu wrażeniami z próby odbiory mieszkania w bud. 3.
 12. Greg

  Ogrzewanie

  Ja pytałem dewelopera o możliwość uruchomienia ogrzewania przed odbiorem technicznym i dostałem informację, że "ogrzewanie nie jest jeszcze w pełni uruchomione na inwestycji tak więc nie jest to możliwe. " - być może to jest odpowiedź na Twoje pytanie cokolwiek "nie jest jeszcze w pełni uruchomione" miałoby znaczyć.
 13. Greg

  Oddanie budynków

  Kontaktowałem się z deweloperem pod koniec listopada i dostałem informacje, że dopiero w grudniu będą dopełnione jakieś formalności z Tauronem i będzie możliwość podłączenia prądu stąd moje pytanie.
 14. Greg

  Oddanie budynków

  Jest już może prąd w mieszkaniach? Dosłali z Tauronu te dokumenty? Jeżeli nie to wiecie kiedy będzie? Odbieram za tydzień w poniedziałek mieszkanie w budynku nr.3.
 15. Greg

  Oddanie budynków

  Takie pytanie do osób, które odbierały swoje mieszkania z firmami specjalizującymi się w odbiorach - czy firmy sprawdzały mieszkanie pod kątem niedociepleń/mostków termicznych/parametrów akustycznych? Pytam z ciekawości, gdyż nikt pod tym kątem nic nie pisał.
×