Skocz do zawartości

Greg

Members
 • Zawartość

  111
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana Greg w Rankingu w dniu 13 Marzec

Greg posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

25 Excellent

O Greg

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Właśnie pod schodami na parterze u nas w klatce jest osiatkowana wózkownia. Domagały 45 klatka 1 - można zobaczyć.
 2. Tak jak piszesz, jak ktoś będzie chciał to tak czy inaczej wejdzie. Po prostu liczyłem, że boksy będą trochę bardziej solidnie wykonane. Cena jest bodajże 1000zł/m2. Apropo tematów boksowo/komórkowych - widziałem dzisiaj że w klatkach są zamontowane na dole osiatkowane "wózkownie" - chyba takie zadanie to ma spełniać. Z tego co widziałem w zamku jest kluczyk i wisi kilka dodaktowych kluczyków - kto chce ma sobie wziąć kluczyk i wszyscy będą tam mieli dostęp? Trochę dziwna sytuacja.
 3. Orientuje się ktoś może jak wygląda temat boksów garażowych, czy wszystkie są wykupione/zarezerwowane? My mamy rezerwację, ale patrząc na to jak licho wyglądają te boksy zastanawiamy się czy je w ogóle kupować, a jak kupować to na pewno nie za domyślną cenę. W sytuacji kiedy nie wszystkie są jeszcze sprzedane pewnie byłaby większa możliwość negocjacji ceny.
 4. My zapłaciliśmy 4800zł/m2 za 52m2, za garaż 25tyś zł (wstępnie cena była na poziomie 30tyś zł) - pewnie byłoby taniej, ale na początku nie rozważaliśmy zakupu miejsca postojowego i dokupiliśmy je dopiero w późniejszym czasie.
 5. W blokach murapolu miejsca postojowe na samym początku kosztowały 30tyś zł. Potem była możliwość zakupu w bardziej okazyjnych cenach.
 6. Bardzo polecam ekipę, na którą namiary podsyłał tutaj już kolega cahar, w razie czego podaję numer kontaktowy: 518481942. Wykończyli u nas sufit bez płyt kartonowo gipsowych, wygląda świetnie, dodatkowo zrobili nam gładzie na ścianach i dokonali kilku przeróbek elektrycznych. Koszt wykończenia sufitu i ścian wyszedł nas tyle ile inne firmy liczyły za sam sufit podwieszany. Dodatkowo nie straciliśmy na wysokości już i tak nie za wysokich pomieszczeń.
 7. Generalnie chyba warto pooglądać stacjonarnie a zamówić na internecie, wychodzi taniej. Dla przykładu płytki jakie nas interesowały stacjonarnie znaleźliśmy nie taniej niż 180zł/m2, a w sklepie internetowym (bez rabatu) 120złm2.
 8. Czynsz naliczany jest od momentu odbioru technicznego mieszkania proporcjonalnie tak jak piszesz, ale opłata za kontenery doliczana jest dopiero do pierwszego pełnego miesiąca, przynajmniej tak wynikało z rozliczenia jakie otrzymaliśmy.
 9. U nas naliczenie za Marzec przyszło w wysokości 451zł za 52m2 i w to jest wliczone 100zł za wywóz kontenerów na odpady. Jakiś krótki był chyba termin płatności z tego co kojarzę.
 10. Co przedstawiciel dewelopera to inne informacje/standardy na to wygląda... My od razu dostaliśmy nowe wkładki po odbiorze technicznym. Dziwna sprawa.
 11. To jaki masz teraz zamek w mieszkaniu? pojedynczy, który był od początku? Do którego deweloper ma mastera? Po odbiorze technicznym, gdzie po potwierdzeniu że mieszkanie nie ma wad i zaczynasz remont powinieneś dostać od dewelopera nowe wkładki zapieczętowane, które masz sobie wprawić.
 12. Dokładniej mówiąc po odbiorze technicznym.
 13. Zadzwoń na 507399860 i potwierdź adres mailowy. Do mnie dzwoniła Pani w imieniu zarządcy z tego numeru bo deweloper przekazał błędny adres mailowy i również nie otrzymałem maila.
 14. Dostałem
 15. Jeżeli chodzi o zarządcę to wydaje mi się to oczywiste, że przyszli mieszkańcy jeżeli już opanują remonty u siebie w mieszkaniach powinni się skrzyknąć i doprowadzić do zwołania zebrania wspólnoty mieszkaniowej, na której mieliby możliwość odwołania narzuconego zarządcy. Deweloperowi z pewnością nie zależy na tym, żeby narzucony zarządca był konkurencyjny cenowo. Temat warty rozeznania.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...