Skocz do zawartości

swiety37

Members
 • Zawartość

  54
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Zawartość dodana przez swiety37

 1. Przekazywanie kluczy (na ten moment) przewidują na październik.
 2. Jak ten blok oddadzą to już będzie "ani rusz".
 3. Mieszkanie mam mniejsze i wygląda to u mnie tak:
 4. A czy 159 to nie było prognozowane, miesięczne zużycie, a 985 to nie jest czasem całkowite, realne zużycie za 09.2020-03.2020?
 5. Alex - myjnia ręczna ul. Mała Góra 57 (obok cmentarza). Nie byłem tam od roku, więc nie wiem jak z jakością, ale wiem, że taka myjnia istnieje:) Można było umówić auto i zostawić na godzinę, a w międzyczasie przejść się np do Kauflandu.
 6. Odwołania, opóźnienia... Raczej na 2023 się nie nastawiam. Ale od września 2024 powinna chyba ruszyć? Będzie to spore wydarzenie dla naszego osiedla.
 7. Schody w kształcie litery L na jednej stalowej belce, ze stopniami drewnianymi i barierką jednostronną, to losowy producent z allegro wycenił na 14tyś netto.
 8. internet od UPC po kilku latach bezproblemowego działania, zaczął od połowy kwietnia trochę świrować.
 9. No i popchnęło by to nadgorliwie oszczędne osoby to rzadszego korzystania z prysznica
 10. Nie wiem, czy całkowicie, czy z utrudnieniami, ale przejazd pod wiaduktem w Kokotowie otworzyli w listopadzie/grudniu.
 11. Na B24 na najwyższej kondygnacji jest jakiś ruch. Przy B18 od strony północnej nikogo nie widać.
 12. ^^^ Skrzyżowanie z sygnalizacją w Kokotowie.
 13. Ja wyposażenie łazienki dobierałem tutaj: https://1lazienka.pl/ Pasowało mi, że punkt odbioru mają w Niepołomicach
 14. Greg, Jest jeszcze opcja bezpośrednich autobusów 143 i 243 z przystanku "złocieniowa". Ale najszybciej, to chyba 163/183 na pętlę i wsiąść w którykolwiek tramwaj.
 15. Mam nadzieję, że ten 1mln zł to jest na podciągnięcie ul. Domagały do ul. Śliwiaka, a nie tylko na załatanie brakującego odcinka? :/
 16. swiety37

  Biedronka

  Zdarza mi się w kilku różnych biedronkach zakupy robić i ta "nasza" jest i tak tą najlepiej zorganizowaną. Miesiąc temu miałem taką sytuację (w innej biedronie): potrzebowałem produktu z okolic środka alejki, dolna półka... i niestety produkt był nieosiągalny. Dwie palety (jedna z cukrem, druga bodajże z mąką) obok siebie tak ustawione, że nawet ręki pomiędzy nimi nie dało się wcisnąć. Produkt widziałem, ale był poza zasięgiem. Do niedawna było mi obojętne gdzie podjadę po zakupy, niestety od kilku tygodni staram się raczej omijać biedronki.
 17. Bezpieczniej poruszać się samochodem i zostawiać auto na parkingu przez który nie przebiega piesza trasa z osiedla na pętlę .
 18. S7 jest odczuwalna dopiero późnym wieczorem i w nocy. W ciągu dnia to zlewa się z ogólnymi dźwiękami miasta.
 19. I aż się prosi o kładkę nad serafą na wysokości furtki LCC i chodnik, przez ten zielony trójkątny obszar, prowadzący prosto od "złocieniowej".
 20. Witam. W tym roku po raz pierwszy będę brał udział w wyborach samorządowych w Krakowie i chciałbym Was zapytać: Na kogo Waszym zdaniem najlepiej zagłosować z perspektywy mieszkańca Złocienia? Przeglądałem listę kandydatów, ale niemal wszystkie nazwiska są mi obce. Czy któraś z osób startujących w wyborach dokonała już czegoś dla Złocienia? Mam nadzieję, że temat nie będzie początkiem nowych kłótni, ale na ten moment nie mam innego pomysłu na zorientowanie się w temacie.
 21. Witam. Może ktoś potwierdzić, czy przejazd przez tory na Jasieńskiego jest już zamknięty?
 22. swiety37

  Sacrum i profanum

  To jest forum dotyczące osiedla. A skoro mamy tutaj parafię, to rozmowy organizacyjne dotyczące parafii nie powinny być problemem.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...